Gość: Yatta
IP: *.239.udn.pl
27.02.05, 21:54
UWAGA !!!! To jest bardzo wazny mecz dla naszych akademików, ktory
najprawdopodobniej zadecyduje o pozostaniu w pierwszej lidze !! Musimy
pokazac chlopaka ze jestesmy z nimi "na dobre i zle". Organizujemy wyjazd na
to spotkanie. Koszt 20 pln + bilet na hale w wysokosci 5 pln !! W srode o
godzinie 19.00 pod hala AZSu (przy chrobrego 27) bedzie spotkanie na ktorym
bedziecie mogli sie dowiedziec o szczegolach.!. Jak cos to zostawiam moje
namiary gg 4812827 i maila yatta1910@o2.pl pozdRRawiam !