Dodaj do ulubionych

strefa parkowania

IP: *.4it.net.pl 20.06.02, 12:09
A możeby miasto wyszło krok do przodu i jeśli już nie chce likwidacji stref
płatnego parkowania wprowadziło poziome oznakowanie miejsc parkingowych w
strefie płatnego parkowania w innym kolorze np. niebieskim (szczególnie na jej
obrzeżach). Wiadomo by było które miejsca są płatne. Ważne dla osób spoza
Radomia.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka