gacekib
20.04.05, 08:36
Wpisujcie opinie na temat sieci Pionkowskich bo ja jestem w sieci ibnet i mam
juz jej dosc .W pracy mam wiekszy transfer na modemie niz na laczu stalym od
nich.Szerze sie zastanwawiam nad zmiana operatora i slyszalem ze konkurenyjna
siec INTER-ZPIN lepiej dziala niz oni.F