Gość: ZAINTERESOWANY
IP: *.aster.pl
25.05.05, 22:59
Czy ktos z forumowiczow ma jakies informacje dotyczace pokazow AIR SHOW w tym
roku.... ostatnio byla informacja ze beda sie odbywac co dwa lata.. jak by
nie liczyc to ostatnie byly w 2003 wiec wlasnie dwa lata mijaja...
prosze o jakies info...