Dodaj do ulubionych

AIR SHOW 2005

IP: *.aster.pl 25.05.05, 22:59
Czy ktos z forumowiczow ma jakies informacje dotyczace pokazow AIR SHOW w tym
roku.... ostatnio byla informacja ze beda sie odbywac co dwa lata.. jak by
nie liczyc to ostatnie byly w 2003 wiec wlasnie dwa lata mijaja...
prosze o jakies info...
Obserwuj wątek
    • Gość: lotnik Re: AIR SHOW 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 23:23
      tak bedzie airshow!!! zdecydowanie sie tam wybieram!!! z tego co pamietam
      impreza odbedzie sie chyba 27, 28 sierpnia. sporo zespolow potwierdzilo juz
      swoje przybycie. pozdrawiam!
    • Gość: Airshowman Re: AIR SHOW 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.05, 07:24
      Tutaj link, zawierający więcej informacji na ten temat. Pozdrawiam. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=539&w=18373043

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka