Gość: jdk
IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl
11.07.02, 11:30
Oczywiscie chodzilo o stare forum :)))
===========
Jesli chcecie korzystac ze starej formy forum, nalezy uzyc linku:
www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=RADOM
i rozkoszowac sie stara forma graficzna (dopoki jej nie wylacza)...
Pozdrawiam uradowany!
P.S. Dowiedzialem sie o tym dzieki forum PLOCK. Dzieki - forum Plock! :)