Dodaj do ulubionych

STARE FORUM NADAL DZIALA

IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 11.07.02, 11:30
Oczywiscie chodzilo o stare forum :)))

===========

Jesli chcecie korzystac ze starej formy forum, nalezy uzyc linku:

www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=RADOM

i rozkoszowac sie stara forma graficzna (dopoki jej nie wylacza)...

Pozdrawiam uradowany!


P.S. Dowiedzialem sie o tym dzieki forum PLOCK. Dzieki - forum Plock! :)

Obserwuj wątek
    • Gość: :) Re: STARE FORUM NADAL DZIALA IP: 212.191.8.* 11.07.02, 11:52
      :0
    • Gość: Zetoxa Re: STARE FORUM NADAL DZIALA IP: *.radom.pl 11.07.02, 17:59
      nawet nie wiedziałem, że istnieje jakieś nowe forum.
      • Gość: jdk Re: STARE FORUM NADAL DZIALA IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 11.07.02, 18:01
        Szczesciarz!

        Wpisz: www.gazeta.pl/forum to skieruje Cie automatycznie do takiego nowego
        gazetowego potworka! Brrrrr.....

        Ale na szczescie dziala jeszcze forum w starej postaci. Tylko ciekawe, jak
        dlugo (i co bedzie potem).

        Pozdrawiam!
        • Gość: Zetoxa Re: STARE FORUM NADAL DZIALA IP: *.radom.pl 11.07.02, 18:08
          ... no więc wszedłem na nowe forum, rzeczywiście jakieś dziwne, ale daje się
          przeżyć :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka