Dodaj do ulubionych

NALEŻY ZROBIĆ BILANS OTWARCIA

IP: *.radom.leased.ids.pl 13.11.02, 11:18
PANIE PREZYDENCIE MARCINKOWSKI POWINIEN PAN PRZEPROWADZIĆ RODZAJ
INWENTARYZACJI I PUBLICZNIE OGŁOSIĆ W JAKIM STANIE ZOSTAWIŁ MIASTO PANA
POPRZEDNIK, BO WIELE ODSZKODOWAŃ ,STRAT, KREDYTÓW I INNYCH PŁATNOŚCI BĘDZIE
PAN MUSIAŁ PŁACIĆ. SPOŁECZEŃSTWO CHCE WIEDZIEĆ JAKIE TO SĄ KWOTY I KTO
PERSONALNIE ODPOWIADA ZA NIE.
Obserwuj wątek
    • Gość: temida Re: NALEŻY ZROBIĆ BILANS OTWARCIA IP: 213.25.138.* 13.11.02, 12:08
      Gość portalu: milicjant napisał(a):

      > PANIE PREZYDENCIE MARCINKOWSKI POWINIEN PAN PRZEPROWADZIĆ RODZAJ
      > INWENTARYZACJI I PUBLICZNIE OGŁOSIĆ W JAKIM STANIE ZOSTAWIŁ MIASTO PANA
      > POPRZEDNIK, BO WIELE ODSZKODOWAŃ ,STRAT, KREDYTÓW I INNYCH PŁATNOŚCI BĘDZIE
      > PAN MUSIAŁ PŁACIĆ. SPOŁECZEŃSTWO CHCE WIEDZIEĆ JAKIE TO SĄ KWOTY I KTO
      > PERSONALNIE ODPOWIADA ZA NIE.

      Słusznie. Tylko po co krzyczysz ?
    • sylvio Re: NALEŻY ZROBIĆ BILANS OTWARCIA 14.11.02, 21:45
      Bilans otwarcia jest też potrzebny dlatego aby wiadomo było od czego zaczynał
      rządy generał Marcinkowski. Myślę, że taki bilans powinien zrobić nie urząd
      miejski ale jakaś niezależna firma audytorska.
      • Gość: otello Re: NALEŻY ZROBIĆ BILANS OTWARCIA IP: *.*.*.* 14.11.02, 22:31
        A wiesz ile to by kosztowało i trwało?
        Skórka za wyprawkę!
        • Gość: b13 Re: NALEŻY ZROBIĆ BILANS OTWARCIA IP: *.radom.pilickanet.pl 14.11.02, 23:02
          Gość portalu: otello napisał(a):

          > A wiesz ile to by kosztowało i trwało?
          > Skórka za wyprawkę!
          Nie strasz, trzeba rzetelnie rozliczyć 4 lata pyszalstwa i nie liczenia się z
          nikim oprócz "swoich".
        • sylvio Re: NALEŻY ZROBIĆ BILANS OTWARCIA 15.11.02, 10:58
          Gość portalu: otello napisał(a):

          > A wiesz ile to by kosztowało i trwało?
          > Skórka za wyprawkę!

          Tam gdzie jest podejrzenie o przekręty musi być niezależna kontrola. Inaczej
          dajemy przyzwolenie na dalsze krętactwa. A zgodzisz się chyba ze mną Otello, że
          każdy przekręt popełniony przez urzędnika (dyrektora, prezydenta) przynosi
          stratę budżetowi. Więc należałoby go odrkyć by nie pogłębiać strat. Jeśli nie
          niezależny audytor to chociaż izba obrachunkowa, tylko się obawiam, że tam to
          jednak są już ludzie z politycznego nadania.
          • Gość: cv Re: NALEŻY ZROBIĆ BILANS OTWARCIA IP: *.radom.leased.ids.pl 15.11.02, 11:47
            Jeśli w komisji rewizyjnej będzie lewica to ona będzie badać swoje przekręty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka