Gość: zorientowany IP: 82.139.44.* 24.06.06, 10:32 Czy nie macie dość tych zapijaczonych twarzy i awantur pod blokiem ??? Numer na straż miejska BAZPŁATNY 986 tel. stacjonarny i komórkowy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jkl;k Re: Sandomierska 16 IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 24.06.06, 10:47 mówisz o sklepie Leszek? ja juz chyba z 10 razy informowałem straż miejska i policje , przyjada spiszą i za godzinke to samo, jesyna rada to cofnięcie koncesji sklepom Społem i Leszek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 986 Re: Sandomierska 16 IP: 82.139.44.* 24.06.06, 11:48 Sklep Leszek, Sam itp. Sąsiedzi podpisywali liste może coś złatwią w tej sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sos Re: Sandomierska 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 00:03 mam tego serdecznie dość. Nie ma miesiąca ,zebym nie widział ,,PIJAKA''na półpiętrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SOS Re: Sandomierska 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 00:05 Najbardziej lubię ,,LEADER PRICE'' tam przynajmniej nie ma nietrzezwych Odpowiedz Link Zgłoś
domel_radom Re: Sandomierska 16 25.06.06, 12:21 Bo czym sie upic? Piwem w plastikowej poltoralitrowej butelce po 1zl? :D:D:D Pozdrawiam serdecznie! :) Odpowiedz Link Zgłoś