Dodaj do ulubionych

Sandomierska 16

IP: 82.139.44.* 24.06.06, 10:32
Czy nie macie dość tych zapijaczonych twarzy i awantur pod blokiem ???
Numer na straż miejska BAZPŁATNY 986 tel. stacjonarny i komórkowy
Obserwuj wątek
    • Gość: jkl;k Re: Sandomierska 16 IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 24.06.06, 10:47
      mówisz o sklepie Leszek? ja juz chyba z 10 razy informowałem straż miejska i
      policje , przyjada spiszą i za godzinke to samo, jesyna rada to cofnięcie
      koncesji sklepom Społem i Leszek.
      • Gość: 986 Re: Sandomierska 16 IP: 82.139.44.* 24.06.06, 11:48
        Sklep Leszek, Sam itp. Sąsiedzi podpisywali liste może coś złatwią w tej
        sprawie.
        • Gość: sos Re: Sandomierska 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 00:03
          mam tego serdecznie dość. Nie ma miesiąca ,zebym nie widział ,,PIJAKA''na
          półpiętrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: SOS Re: Sandomierska 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 00:05
          Najbardziej lubię ,,LEADER PRICE'' tam przynajmniej nie ma nietrzezwych
          • domel_radom Re: Sandomierska 16 25.06.06, 12:21
            Bo czym sie upic? Piwem w plastikowej poltoralitrowej butelce po 1zl? :D:D:D

            Pozdrawiam serdecznie! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka