Gość: WYKRZYK___NICIK
IP: 82.139.55.*
16.07.06, 07:10
Słuchajcie!!!!! G2!!!! Rewela!! Byłem tam wczoraj!!! Nareszcie coś FAJNEGO!!!
Extra światła, muza!!!! Ogólnie zaaaaajebisty temat!!!! OK! Teraz konkrety.
Ochrona Perfect. DJ OK! Było ich kilku. Bary? W porządku, chociarz dopchać
się, dawało kuuuupe czasu, ale przy takiej frekwencji nie dziwieę się, że tak
szybko byłem tak obsłużony (zwłaszcza, że dałemnapiwek (( bo, tak powinno
być))), ciężka praca. Szkoda, że nawpuszczali tyyyyyyyyle patologi, którą
musieli później WYNOSIć (brawo dla ochrony, ale uwierzta: TO MNIE Są
SKORPIONY!!!, to soś zupełnie innego). Riposta!!! : NIECH żYJą
NORMALINI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!