Dodaj do ulubionych

Nowe centrum

IP: *.21.radom.pilicka.pl 09.10.06, 11:36
po kiego g. w nowym centrum ma być amfiteatr, drugi w Radomiu! Jeżeli już to
sala widowiskowo-sportowa bardziej odpowiednia dla naszego klimatu w którym
3/4 roku jest zimno.
Obserwuj wątek
    • Gość: paszoł Re: Nowe centrum IP: 82.139.48.* 09.10.06, 13:51
      Wszystko to jest mydleniem oczu dla zamaskowania supermarketu i osiedla
      mieszkaniowego. W centrum miasta taka strata miejsca...
      • Gość: simba Re: Nowe centrum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.06, 14:05
        Supermarket to 11% powierzchni galerii. Wejdź sobie na stronę www.nowecentrum.pl
        i poczytaj, a później się wypowiadaj. Przede wszystkim przyjrzyj sie rysunkowi
        zabudowy.
        • Gość: {:-// Re: Nowe centrum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.06, 22:08
          A drzewa w parku to 6%. Jaki efekt? To nie łąka a park.
          • Gość: wiolka Re: Nowe centrum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 10:05
            A jak wam się to podoba?
            www.echodnia.eu/radomskie/?cat=13&id=38025
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka