Gość: dal IP: *.21.radom.pilicka.pl 09.10.06, 11:36 po kiego g. w nowym centrum ma być amfiteatr, drugi w Radomiu! Jeżeli już to sala widowiskowo-sportowa bardziej odpowiednia dla naszego klimatu w którym 3/4 roku jest zimno. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: paszoł Re: Nowe centrum IP: 82.139.48.* 09.10.06, 13:51 Wszystko to jest mydleniem oczu dla zamaskowania supermarketu i osiedla mieszkaniowego. W centrum miasta taka strata miejsca... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: simba Re: Nowe centrum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.06, 14:05 Supermarket to 11% powierzchni galerii. Wejdź sobie na stronę www.nowecentrum.pl i poczytaj, a później się wypowiadaj. Przede wszystkim przyjrzyj sie rysunkowi zabudowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: {:-// Re: Nowe centrum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.06, 22:08 A drzewa w parku to 6%. Jaki efekt? To nie łąka a park. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiolka Re: Nowe centrum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 10:05 A jak wam się to podoba? www.echodnia.eu/radomskie/?cat=13&id=38025 Odpowiedz Link Zgłoś