Dodaj do ulubionych

Biała Dama

IP: 82.139.57.* 10.01.07, 21:31
Biała Dama na Wojska Polskiego. Co sadzicie o tej restauracji? Byl ktos z Was tam na sylwestrze, dancingu czy weselu? Jakie macie zdanie na temat tego lokalu.
Obserwuj wątek
    • Gość: A Re: Biała Dama IP: *.rad.vectranet.pl 10.10.07, 21:15
      Klapa, jedzenie jak ze stacji CPNu, kelnerki kazda inaczej ubrana. dwie sale dla gosci, sala do tanczenia ze schodkami. Na mala impreze moze i by moglo byc ale na wesele odradzam
    • Gość: ktosik Re: Biała Dama IP: *.60.udn.pl 11.10.07, 16:43
      Podział na dwie sale jest beznadziejny, ponieważ na sali
      konsumpcyjnej nie słychać nic z tego, co dzieje się na sali
      tanecznej, a poza tym sala balowa jest za ciemna. Ogólnie lokal nie
      na wesele.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka