Gość: zet IP: 82.139.57.* 10.01.07, 21:31 Biała Dama na Wojska Polskiego. Co sadzicie o tej restauracji? Byl ktos z Was tam na sylwestrze, dancingu czy weselu? Jakie macie zdanie na temat tego lokalu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: A Re: Biała Dama IP: *.rad.vectranet.pl 10.10.07, 21:15 Klapa, jedzenie jak ze stacji CPNu, kelnerki kazda inaczej ubrana. dwie sale dla gosci, sala do tanczenia ze schodkami. Na mala impreze moze i by moglo byc ale na wesele odradzam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktosik Re: Biała Dama IP: *.60.udn.pl 11.10.07, 16:43 Podział na dwie sale jest beznadziejny, ponieważ na sali konsumpcyjnej nie słychać nic z tego, co dzieje się na sali tanecznej, a poza tym sala balowa jest za ciemna. Ogólnie lokal nie na wesele. Odpowiedz Link Zgłoś