isoxazolidine 09.02.07, 10:48 Jest już petycja w przedmiotowej sprawie. Zachęcam do składania poparcia. Szczegóły tutaj: www.wojewodztwo.radom.pl/1_akcje_2_drzewica.php Do boju! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pitagor Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e 09.02.07, 11:02 Popraw kolor linku, nie widać go, ginie w tłumie. Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e 09.02.07, 11:13 już sie robi :D Odpowiedz Link Zgłoś
jdk Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e 09.02.07, 11:16 Podpisałem się pod petycją! :) Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine [WAZNE] !!! 09.02.07, 11:32 [WAZNE]] !!! koniecznie autoryzujcie swoj wpis przez klikniecie ma majl jaki zostanie do Was wyslany. czasem trzeba go zaznaczyc, skopiowac i potem wkleic w pasek adresu przegladarki (to zalezy od tego jak odbieracie poczte). a tymczasem mamy juz 6 podpisow ... :D do boju Odpowiedz Link Zgłoś
redoxygene Re: [WAZNE] !!! 09.02.07, 11:36 > a tymczasem mamy juz 6 podpisow ... :D Moj jest osmy:) Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine ---> krasnyj kisłarod 09.02.07, 12:06 autoryzuj podpis - inaczej bedzie niewazny (!) Odpowiedz Link Zgłoś
waszkawaszka Re: ---> krasnyj kisłarod 09.02.07, 12:17 Podpisane!!! trzeba autoryzować najlepiej dokladnie skopiować link jeśli są problemy. Ja miałem taki wlasnie problem, nawet po skopiowaniu byl błąd, trzeba bylo dopisac przed www jeszcze by inaczej wyskakiwal błąd autoryzacji! Do boju! Odpowiedz Link Zgłoś
waszkawaszka Re: ---> krasnyj kisłarod 09.02.07, 12:18 napisalem: > bylo dopisac przed www jeszcze by inaczej wyskakiwal błąd autoryzacji! przed www dopisać "" Odpowiedz Link Zgłoś
waszkawaszka Re: ---> krasnyj kisłarod 09.02.07, 12:19 no dobra sorki napisze slownie" hatetepe dwukropek i dwa // sorki ale inaczej nie widac Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine stan akcji: 16(8) 09.02.07, 12:19 16 podpisow w tym 8 autoryzowanych. do boju! Odpowiedz Link Zgłoś
pitagor Re: stan akcji: 16(8) 09.02.07, 12:41 w Echu jest już artykuł :) Są szybcy :) www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070209/AKTUALNOSCI/70209024/-1/radomskie Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine stan akcji: 25(12) 09.02.07, 15:09 25 podpisow z tego 12 autoryzowanych. po 4 godz i 20min od momentu startu. do boju! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.07, 21:43 Bardzo ważna inicjatywa. Do boju! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan KOLEI Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 20:23 Już 53 podpisy!!! Brawo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radomia NIN Re: stan akcji: 56(32) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 15:50 Już 70 podpisów ZA!! Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine = uwagi techniczne = [autoryzacja] 11.02.07, 15:53 1) zaliaczenie glosu nastepuje wtedy, gdy nasze nazwisko pojawia sie na n/w liscie: www.petycje.pl/petycjePodpisyLista.php?petycjeid=2055&podpis_rodzaj=1 numerek z nawiasem oznacza ze prawidlowo autoryzowalismy glos. bez nawiasu oznacza ze nie. zeby autoryzowac trzeba kliknac w link w mailu. jesli nasze nazwisko nie pojawilo sie na liscie to jest jedna mozliwosc: przeoczylismy jeden etap podpisywania petycji. albowiem po pokazaniu sie komunikatu "weryfikacja wyslana na adres" trzeba jeszze kliknac [rzycisk ostateczniuezatwierdzajacy glos (na dole serwisu) 2) czasem klikniecie w link ktory przychodzi emailem powoduje wyswietlenie komunikat "blad autoryzacji". co wtedy zrobic? skopiowac link do okna adresu wyszukiwarki. czasem jednak mimo to wyskakuje komunikat. co robic? zprawdzic dokladnie czy skopiowalismy caly adres. bywa bowiem, ze w mailu link zajmuje wiecej niz jedna linijke. zaznaczamy obie, kopiujemy a potem wklejamy ... jednak wkleja sie tylko jedna(!) wtedy trzeba zaznaczyc jeszcze raz tylko druga linijke i dokleic ja na koncu adresu w oknie adresu wyszukiwarki. uprzejmie prosze WSZYSTKICH, ktorzy podpisali petycje o sprawdzenie, czy glos zostal prawidlowo autoryzowany. bo tylko takie glosy beda sie liczyc. rownoczesnie dziekuje wszystkim tym ktorzy juz wlaczyli sie do akcji i zachecam innych :))) wsparcie przychodz zewszad - rowniez spoza regionu: z Łodzi, Lublina, Jastrzebia, Torunia .... do boju!!! PS. stan akcji: 70(48) Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine ---> emaile 11.02.07, 16:07 jeszcze cos: - "polamany link" czyli taki ktory nie chce sie "na raz" wkleic badz nie dziala po klliknieciu czesto pojawia sie w listach ktore dochodza na adres w portalu gazeta.pl - duze opoznienia w dotarciu emaila autoryzujacego odnotowano w przypadku kont w portalu interia.pl - bezawaryjnie zdaje sie dzialaja konta o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arti a co jak nie dostałem emaila ? IP: 82.139.55.* 21.02.07, 08:45 chyba wypełniłem wszystko jak trzeba, na liście jestem, ale po emailu z linkiem śladu nie ma... Pocztą polską idzie, czy co ? :) P.S. z całym szacunkiem dla naszej poczty, uznanej za jedną z najszybszych w Europie. Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: a co jak nie dostałem emaila ? 21.02.07, 09:06 jesli masz konto na interii to mozesz nie dostac nigdy ;)) w takim wypadku sprobuj podpisac podajac inne konto. PS. sprawdz tez czy emaila nie zatrzymal filtr antyspamowy. tak tez sie zdaza ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytacz Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 22:11 O akcji pisze gazeta! miasta.gazeta.pl/radom/1,35219,3911407.html Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine stan akcji: 76(54) 11.02.07, 22:54 caly czas przybywa poparcia :-) nie podpisales petycji? zrob to teraz! zachec rodzine i znajomych!!! do boju! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! Re: stan akcji: 76(54) IP: *.gprspla.plusgsm.pl 12.02.07, 11:40 Już 90 podpisów! Coraz bliżej 100! Czy dobijemy do tysiąca? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine stan akcji: 99(71) 12.02.07, 14:36 kto będzie setny? widzę, że poprawiła się weryfikowalnośc podpisów - na początku była na poziomie 50% :) apeluję do tych, którzy jeszcze nie autoryzowali podpisu o zrobienie tego :) do boju! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobieta Re: stan akcji: 99(71) IP: *.130.unknown.vectranet.pl 13.02.07, 18:42 A ja chcę połączenia Radomia ze Szczecinem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
i_love_radom Re: stan akcji: 99(71) 14.02.07, 15:03 Ja też! Z Przemyślem i Rzeszowem również! Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine stan akcji: 145(92) 13.02.07, 22:56 wspiera nas m.in serwis poswiecony magistrali kolejowej nr8 www.D29- 8.cal.pl rozmawiałem tez dziś telefonicznie z rzecznikiem niezmotoryzowanych w warszawie - okazuje się, że już podpisali petycję a nasza akcje obserwują z uwaga. obiecali konkretne działania w sprawie. do boju! Odpowiedz Link Zgłoś
jdk Relacja w Dami 15.02.07, 22:09 www.telewizja.radom.pl/?str=2&nID=2109&PHPSESSID=9c8be7930e7a5e592e702ffab436a108 Aktualności Szwedzkim pociągiem do Tomaszowa 2007-02-12 Czy do Tomaszowa będziemy mogli jeździć szwedzkimi szynobusami? Na razie nie wiadomo nie tylko, czy szwedzkimi, ale i w ogóle czy do Tomaszowa, bo szynobusów jeszcze nie ma, podobnie jak połączenia Radom Tomaszów. O połącznie Radom Tomaszów walczy stowarzyszenie Kocham Radom. A zakup nowych pociągów planuje urząd marszałkowski, który i połączeniu nie mówi "nie". Stowarzyszenie Kocham Radom uruchomiło stronę internetową, gdzie można podpisać petycję o przywrócenie połączenia kolejowego Radom - Tomaszów. Jak mówi Sebastian Pawłowski, stowarzyszenie chciałoby ułatwić ludziom transport między tymi miastami, bo na razie muszą oni korzystać z komunikacji autobusowej, lub jeździć własnymi samochodami. Dotychczas wypowiedziało się tylko 96 osób. Głosy będą zbierane do marca, a potem przekazane do kolei mazowieckich i do marszałka Mazowsza. Jak mówi członek zarządu województwa Piotr Szprendałowicz, na razie do urzędu marszałkowskiego w tej sprawie wpłynęły jedynie dwa listy. Jeśli będzie ich więcej, to być może połączenie uda się przywrócić, a co dla pasażerów najważniejsze być może na tej trasie będą jeździć wygodne, choć nie nowe, szynobusy. Urząd marszałkowski planuje je zakupić w Szwecji. Jak mówi Szprendałowicz urzędnicy marszałka obserwowali szynobusy, jeżdzące po szwedzkich torach i być może uda się je zakupić na potrzeby mazowsze Stowarzyszenie Kocham Radom na pisaniu do marszałka nie poprzestanie: planuje także zorganizowanie spotkanie władz lokalnych miast i gmin, które leżą na trasie Radom - Tomaszów. Odnośnik do petycji w sprawie połączenia kolejowego można znaleźć na stronie www.kochamradom.pl Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: Stan akcji: 166 za! 16.02.07, 07:42 do boju! kto jeszcze nie podpisal petycji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibel wagonowy Re: stan akcji: 172(117) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.07, 09:53 A ja chcę kolejki linowej do Tomaszowa ze względu na ochronę srodowiska-ziemi rodzicielki.Torowiska na złom i na export do Chin. Odpowiedz Link Zgłoś
michal.vel.misiek Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e 19.02.07, 14:20 Już się podpisałem. Nie wolno się poddawać! Odpowiedz Link Zgłoś
michal.vel.misiek Re: stan akcji: 200(137) 20.02.07, 15:05 Widzę, że wraz z upływem czasu rośnie liczba osób wysyłających petycje. to świadczy o sile skupionych wokół jednego celu ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: stan akcji: 200(137) 20.02.07, 22:03 z prasy: www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070220/GOSPODARKA/70220050/-1/archiwum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: terefer Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: 83.18.74.* 22.02.07, 07:44 Włąściwie z jakiej przyczyny tego zadacie? Może po protu sie nie opłaca- samochodem szybciej i wygodniej, busem szybciej i taniej. Ludność z Tomaszowa jeśli pracuje lub studiuje poza miastem to w Łodzi, Warszawie a nawet w Kielcach, ale nie w Radomiu. No chyba ze Kocham Radom bedzie dopłacało ze swojej kieszeni bo na pewno nie jest to opłacalny pomysł. Pozatym słuchanie tur, tur, tur, tur nie jest przyjemne, o czym Pan Jakub- jeden z pomysłodawców przywrócenia połączeń wie, bo sam jeżdzi bardzo wygodnym samochodem. Chciałbym dowiedzieć sie co nam dadza te połaczenia i może zmienie nastawienie. NArazie zainteresowanie jest bardzo nikłe- Głosowano łącznie 165 razy. ( www.wojewodztwo.radom.pl/1_akcje_2_drzewica.php ) w tym i ja czyli 164 osoby sa zainteresowane na 300tys mieszkanców łacznie w 2 miastach. Powodzenia, ale ja jestem przeciw! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teref Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: 83.18.74.* 22.02.07, 07:47 Ja np. żądam zmiejszenia obciążenia fiskalnego kosztów pracy. Kto się dopisze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teref Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: 83.18.74.* 22.02.07, 07:50 Widze, że mają być sciągnięte uzywane szynobusy. Jeśli taki szynobus bedzie strawał na co 2 wsi to 1,5h do tomaszowa- krzyz na droge :) Odpowiedz Link Zgłoś
szalli Re: stan akcji: 219(150) 26.02.07, 10:45 Podpisujmy! Namawiajmy znajomych! Musi się udać!! Razem damy radę :) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podróżny Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: *.gprspla.plusgsm.pl 26.02.07, 00:16 Właśnie podpisałem! Bardzo cenna akcja! Tylko przydałoby się więcej tych podpisów, chociaż z 500! Odpowiedz Link Zgłoś