Dodaj do ulubionych

[AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II etap

09.02.07, 10:48
Jest już petycja w przedmiotowej sprawie. Zachęcam do składania poparcia.
Szczegóły tutaj:

www.wojewodztwo.radom.pl/1_akcje_2_drzewica.php
Do boju!
Obserwuj wątek
    • pitagor Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e 09.02.07, 11:02
      Popraw kolor linku, nie widać go, ginie w tłumie.
      • isoxazolidine Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e 09.02.07, 11:13
        już sie robi :D
    • jdk Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e 09.02.07, 11:16
      Podpisałem się pod petycją! :)
    • isoxazolidine [WAZNE] !!! 09.02.07, 11:32
      [WAZNE]] !!!

      koniecznie autoryzujcie swoj wpis przez klikniecie ma majl jaki zostanie do Was
      wyslany. czasem trzeba go zaznaczyc, skopiowac i potem wkleic w pasek adresu
      przegladarki (to zalezy od tego jak odbieracie poczte).

      a tymczasem mamy juz 6 podpisow ... :D

      do boju
      • redoxygene Re: [WAZNE] !!! 09.02.07, 11:36
        > a tymczasem mamy juz 6 podpisow ... :D

        Moj jest osmy:)
        • isoxazolidine ---> krasnyj kisłarod 09.02.07, 12:06
          autoryzuj podpis - inaczej bedzie niewazny (!)
          • waszkawaszka Re: ---> krasnyj kisłarod 09.02.07, 12:17
            Podpisane!!! trzeba autoryzować najlepiej dokladnie skopiować link jeśli są
            problemy. Ja miałem taki wlasnie problem, nawet po skopiowaniu byl błąd, trzeba
            bylo dopisac przed www jeszcze by inaczej wyskakiwal błąd autoryzacji!

            Do boju!
            • waszkawaszka Re: ---> krasnyj kisłarod 09.02.07, 12:18
              napisalem:

              > bylo dopisac przed www jeszcze by inaczej wyskakiwal błąd autoryzacji!

              przed www dopisać ""
              • waszkawaszka Re: ---> krasnyj kisłarod 09.02.07, 12:19
                no dobra sorki napisze slownie" hatetepe dwukropek i dwa //
                sorki ale inaczej nie widac
    • isoxazolidine stan akcji: 16(8) 09.02.07, 12:19
      16 podpisow w tym 8 autoryzowanych.
      do boju!
      • pitagor Re: stan akcji: 16(8) 09.02.07, 12:29
        radom-tomaszow.go.pl :)
        • pitagor Re: stan akcji: 16(8) 09.02.07, 12:41
          w Echu jest już artykuł :) Są szybcy :)

          www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070209/AKTUALNOSCI/70209024/-1/radomskie
          • isoxazolidine Re: stan akcji: 16(8) 09.02.07, 12:53
            :D
    • isoxazolidine stan akcji: 25(12) 09.02.07, 15:09
      25 podpisow z tego 12 autoryzowanych.
      po 4 godz i 20min od momentu startu.
      do boju!
    • Gość: Adam Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.07, 21:43
      Bardzo ważna inicjatywa. Do boju!
    • Gość: fan KOLEI Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 20:23
      Już 53 podpisy!!! Brawo!!!
    • isoxazolidine stan akcji: 56(32) 10.02.07, 22:11
      idziemy caly czas do przodu :)
      • Gość: radomia NIN Re: stan akcji: 56(32) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 15:50
        Już 70 podpisów ZA!!
    • isoxazolidine = uwagi techniczne = [autoryzacja] 11.02.07, 15:53
      1) zaliaczenie glosu nastepuje wtedy, gdy nasze nazwisko pojawia sie na n/w
      liscie:
      www.petycje.pl/petycjePodpisyLista.php?petycjeid=2055&podpis_rodzaj=1
      numerek z nawiasem oznacza ze prawidlowo autoryzowalismy glos. bez nawiasu
      oznacza ze nie. zeby autoryzowac trzeba kliknac w link w mailu.

      jesli nasze nazwisko nie pojawilo sie na liscie to jest jedna mozliwosc:
      przeoczylismy jeden etap podpisywania petycji. albowiem po pokazaniu sie
      komunikatu "weryfikacja wyslana na adres" trzeba jeszze kliknac [rzycisk
      ostateczniuezatwierdzajacy glos (na dole serwisu)


      2) czasem klikniecie w link ktory przychodzi emailem powoduje wyswietlenie
      komunikat "blad autoryzacji". co wtedy zrobic?

      skopiowac link do okna adresu wyszukiwarki. czasem jednak mimo to wyskakuje
      komunikat. co robic? zprawdzic dokladnie czy skopiowalismy caly adres. bywa
      bowiem, ze w mailu link zajmuje wiecej niz jedna linijke. zaznaczamy obie,
      kopiujemy a potem wklejamy ... jednak wkleja sie tylko jedna(!) wtedy trzeba
      zaznaczyc jeszcze raz tylko druga linijke i dokleic ja na koncu adresu w oknie
      adresu wyszukiwarki.

      uprzejmie prosze WSZYSTKICH, ktorzy podpisali petycje o sprawdzenie, czy glos
      zostal prawidlowo autoryzowany. bo tylko takie glosy beda sie liczyc.

      rownoczesnie dziekuje wszystkim tym ktorzy juz wlaczyli sie do akcji i zachecam
      innych :)))
      wsparcie przychodz zewszad - rowniez spoza regionu: z Łodzi, Lublina,
      Jastrzebia, Torunia ....

      do boju!!!

      PS. stan akcji: 70(48)
      • isoxazolidine ---> emaile 11.02.07, 16:07
        jeszcze cos:

        - "polamany link" czyli taki ktory nie chce sie "na raz" wkleic badz nie dziala
        po klliknieciu czesto pojawia sie w listach ktore dochodza na adres w portalu
        gazeta.pl
        - duze opoznienia w dotarciu emaila autoryzujacego odnotowano w przypadku kont
        w portalu interia.pl
        - bezawaryjnie zdaje sie dzialaja konta o2.pl
      • Gość: Arti a co jak nie dostałem emaila ? IP: 82.139.55.* 21.02.07, 08:45
        chyba wypełniłem wszystko jak trzeba, na liście jestem, ale po emailu z linkiem
        śladu nie ma... Pocztą polską idzie, czy co ? :)

        P.S. z całym szacunkiem dla naszej poczty, uznanej za jedną z najszybszych w
        Europie.
        • isoxazolidine Re: a co jak nie dostałem emaila ? 21.02.07, 09:06
          jesli masz konto na interii to mozesz nie dostac nigdy ;))
          w takim wypadku sprobuj podpisac podajac inne konto.

          PS. sprawdz tez czy emaila nie zatrzymal filtr antyspamowy. tak tez sie
          zdaza ...
    • Gość: czytacz Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 22:11
      O akcji pisze gazeta! miasta.gazeta.pl/radom/1,35219,3911407.html
    • isoxazolidine stan akcji: 76(54) 11.02.07, 22:54
      caly czas przybywa poparcia :-)
      nie podpisales petycji?
      zrob to teraz!
      zachec rodzine i znajomych!!!

      do boju!
      • Gość: !!! Re: stan akcji: 76(54) IP: *.gprspla.plusgsm.pl 12.02.07, 11:40
        Już 90 podpisów! Coraz bliżej 100! Czy dobijemy do tysiąca? ;)
    • isoxazolidine stan akcji: 99(71) 12.02.07, 14:36
      kto będzie setny?

      widzę, że poprawiła się weryfikowalnośc podpisów - na początku była na poziomie
      50% :)
      apeluję do tych, którzy jeszcze nie autoryzowali podpisu o zrobienie tego :)

      do boju!
      • Gość: kobieta Re: stan akcji: 99(71) IP: *.130.unknown.vectranet.pl 13.02.07, 18:42
        A ja chcę połączenia Radomia ze Szczecinem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • i_love_radom Re: stan akcji: 99(71) 14.02.07, 15:03
          Ja też! Z Przemyślem i Rzeszowem również!
    • isoxazolidine stan akcji: 145(92) 13.02.07, 22:56
      wspiera nas m.in serwis poswiecony magistrali kolejowej nr8 www.D29-
      8.cal.pl

      rozmawiałem tez dziś telefonicznie z rzecznikiem niezmotoryzowanych w
      warszawie - okazuje się, że już podpisali petycję a nasza akcje obserwują z
      uwaga. obiecali konkretne działania w sprawie.

      do boju!
    • isoxazolidine stan akcji: 159(105) 14.02.07, 21:51
      do boju!
    • jdk Relacja w Dami 15.02.07, 22:09
      www.telewizja.radom.pl/?str=2&nID=2109&PHPSESSID=9c8be7930e7a5e592e702ffab436a108

      Aktualności

      Szwedzkim pociągiem do Tomaszowa
      2007-02-12

      Czy do Tomaszowa będziemy mogli jeździć szwedzkimi szynobusami? Na razie nie
      wiadomo nie tylko, czy szwedzkimi, ale i w ogóle czy do Tomaszowa, bo
      szynobusów jeszcze nie ma, podobnie jak połączenia Radom Tomaszów. O połącznie
      Radom Tomaszów walczy stowarzyszenie Kocham Radom. A zakup nowych pociągów
      planuje urząd marszałkowski, który i połączeniu nie mówi "nie".


      Stowarzyszenie Kocham Radom uruchomiło stronę internetową, gdzie można podpisać
      petycję o przywrócenie połączenia kolejowego Radom - Tomaszów. Jak mówi
      Sebastian Pawłowski, stowarzyszenie chciałoby ułatwić ludziom transport między
      tymi miastami, bo na razie muszą oni korzystać z komunikacji autobusowej, lub
      jeździć własnymi samochodami. Dotychczas wypowiedziało się tylko 96 osób. Głosy
      będą zbierane do marca, a potem przekazane do kolei mazowieckich i do marszałka
      Mazowsza. Jak mówi członek zarządu województwa Piotr Szprendałowicz, na razie
      do urzędu marszałkowskiego w tej sprawie wpłynęły jedynie dwa listy. Jeśli
      będzie ich więcej, to być może połączenie uda się przywrócić, a co dla
      pasażerów najważniejsze być może na tej trasie będą jeździć wygodne, choć nie
      nowe, szynobusy. Urząd marszałkowski planuje je zakupić w Szwecji. Jak mówi
      Szprendałowicz urzędnicy marszałka obserwowali szynobusy, jeżdzące po
      szwedzkich torach i być może uda się je zakupić na potrzeby mazowsze
      Stowarzyszenie Kocham Radom na pisaniu do marszałka nie poprzestanie: planuje
      także zorganizowanie spotkanie władz lokalnych miast i gmin, które leżą na
      trasie Radom - Tomaszów. Odnośnik do petycji w sprawie połączenia kolejowego
      można znaleźć na stronie www.kochamradom.pl

    • jdk Stan akcji: 166 za! 15.02.07, 22:10

      • isoxazolidine Re: Stan akcji: 166 za! 16.02.07, 07:42
        do boju!
        kto jeszcze nie podpisal petycji?
    • isoxazolidine stan akcji: 172(117) 16.02.07, 22:40
      do boju!
      • Gość: kibel wagonowy Re: stan akcji: 172(117) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.07, 09:53
        A ja chcę kolejki linowej do Tomaszowa ze względu na ochronę srodowiska-ziemi
        rodzicielki.Torowiska na złom i na export do Chin.
    • michal.vel.misiek Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e 19.02.07, 14:20
      Już się podpisałem.
      Nie wolno się poddawać!
    • jdk Stan akcji: 189 za! 19.02.07, 22:25

    • isoxazolidine stan akcji: 200(137) 20.02.07, 14:07
      Radom do boju!
      • michal.vel.misiek Re: stan akcji: 200(137) 20.02.07, 15:05
        Widzę, że wraz z upływem czasu rośnie liczba osób wysyłających petycje.
        to świadczy o sile skupionych wokół jednego celu ludzi.
        • isoxazolidine Re: stan akcji: 200(137) 20.02.07, 22:03
          z prasy:
          www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070220/GOSPODARKA/70220050/-1/archiwum
    • Gość: terefer Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: 83.18.74.* 22.02.07, 07:44
      Włąściwie z jakiej przyczyny tego zadacie?
      Może po protu sie nie opłaca- samochodem szybciej i wygodniej, busem szybciej i
      taniej. Ludność z Tomaszowa jeśli pracuje lub studiuje poza miastem to w Łodzi,
      Warszawie a nawet w Kielcach, ale nie w Radomiu. No chyba ze Kocham Radom
      bedzie dopłacało ze swojej kieszeni bo na pewno nie jest to opłacalny pomysł.
      Pozatym słuchanie tur, tur, tur, tur nie jest przyjemne, o czym Pan Jakub-
      jeden z pomysłodawców przywrócenia połączeń wie, bo sam jeżdzi bardzo wygodnym
      samochodem.
      Chciałbym dowiedzieć sie co nam dadza te połaczenia i może zmienie nastawienie.
      NArazie zainteresowanie jest bardzo nikłe- Głosowano łącznie 165 razy. (
      www.wojewodztwo.radom.pl/1_akcje_2_drzewica.php ) w tym i ja czyli 164
      osoby sa zainteresowane na 300tys mieszkanców łacznie w 2 miastach.
      Powodzenia, ale ja jestem przeciw!

    • Gość: teref Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: 83.18.74.* 22.02.07, 07:47
      Ja np. żądam zmiejszenia obciążenia fiskalnego kosztów pracy.
      Kto się dopisze?
      • Gość: teref Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: 83.18.74.* 22.02.07, 07:50
        Widze, że mają być sciągnięte uzywane szynobusy. Jeśli taki szynobus bedzie
        strawał na co 2 wsi to 1,5h do tomaszowa- krzyz na droge :)
    • isoxazolidine stan akcji: 219(150) 22.02.07, 22:32
      do boju!
      • szalli Re: stan akcji: 219(150) 26.02.07, 10:45
        Podpisujmy! Namawiajmy znajomych! Musi się udać!! Razem damy radę :)

        Pozdrawiam.
    • Gość: podróżny Re: [AKCJA] Żadamy pociągów Radom-Tomaszów - II e IP: *.gprspla.plusgsm.pl 26.02.07, 00:16
      Właśnie podpisałem! Bardzo cenna akcja! Tylko przydałoby się więcej tych
      podpisów, chociaż z 500!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka