ciekawydospodu
28.08.07, 08:20
Mam nadzieję, że PO POgoni was na cztery wiatry a panowie Skiba i
Fałek wylecą z rad nadzorczych.Boje się tylko o nasze kochane
miasto,bo wiele spadów z Warszawy podobnie jak do tej pory trafi do
radomskiego urzędu.A co potrafią urzędnicy prezydenta widzimy
wszyscy wystarczy poczytać tylko prasę.