Dodaj do ulubionych

No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie?

28.08.07, 08:20
Mam nadzieję, że PO POgoni was na cztery wiatry a panowie Skiba i
Fałek wylecą z rad nadzorczych.Boje się tylko o nasze kochane
miasto,bo wiele spadów z Warszawy podobnie jak do tej pory trafi do
radomskiego urzędu.A co potrafią urzędnicy prezydenta widzimy
wszyscy wystarczy poczytać tylko prasę.
Obserwuj wątek
    • Gość: aaa kotki dwa Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.07, 08:25
      chciałeś powiedzieć że wystarczy poczytać wybiórczą. no cóż jest
      to "źródło prawdy i obiektywizmu". można ci tylko współczuć.
      • Gość: JAKIPiŚ Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? IP: *.tkdami.net 28.08.07, 13:47
        Czy jesteś pewien, że się coś zmieni po wyborach? - jeżeli to tylko
        na jeszcze większe układy!!!
        • Gość: Leszek Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 15:07
          Jeśli wybory wygra PO to będzie koalicja z lewicą. Może to dobrze bo
          pryśnie mit tej partii jako prawicy.
          • Gość: dzika bestia Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? IP: 217.67.195.* 28.08.07, 17:00
            czy Ty masz pojęcie, co to prawica? Bo chyba nie socjalistyczno-
            populistyczno-rozdawniczy program, który ma PiS
          • Gość: zen Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? IP: *.radom.pl 28.08.07, 17:05
            A jak wygra piś to co : Giertych ,Lepper forever?
            • Gość: euro Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? IP: *.internet.radom.pl 28.08.07, 17:21
              ale wy jestescie tluki w niemczech lewica rzadzi razem z prawica i
              nie znaczy ze lewica nie jest lewicowa a prawica prawicowa.Wg
              waszego klucza pis to komuna i to jaka.
              • Gość: seba Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 20:34
                Dzisiaj w M1 działacze PiS wykupili cały zapas walizek i to tych
                największych.
    • Gość: PiSuar Re: No cio pisuarki czyjuż pomału się pakujecie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 20:51
      Do księdza zgłosiła się kobieta, która chciała wyjść za mąż, ale miała już
      trzech mężów...
      - No cóż, proszę pani, w tej sytuacji, w świetle prawa kanonicznego, sama pani
      rozumie, nie mogę udzielić pani ślubu...
      - Ależ, proszę księdza - kobieta na to - mimo to cały czas jestem... hm... niewinna.
      - Jak to?
      - To długa historia. Opowiem księdzu. Mój pierwszy mąż... No cóż, wyszłam za
      niego na prośbę mego ojca. Antoni był uroczym człowiekiem, bardzo dobrym i
      poczciwym. Tylko, cóż, miał już 82 lata, już nie był w stanie uszczęśliwić mnie
      inaczej jak tylko swą dobrocią. Dałam biedakowi tylko pięć miesięcy szczęścia...
      - Hm, tak, rozumiem. Niezbadane są wyroki Boskie...
      - Drugi mąż z kolei byl młodym, zabójczo przystojnym oficerem policji.
      Wykształcony, wysportowany, znał języki, świetnie sie zapowiadał, awans miał w
      kieszeni. Ale miał pecha. Jako prezent ślubny dostał od kolegów motor. Chciał
      sie przejechać. Mokre liście na drodze, drzewo, złamana
      podstawa czaszki, rozległe obrażenia wewnętrzne. Mój kochany Artur, przynajmniej
      nie cierpiał.
      - Tak, rozumiem. Serdecznie pani współczuję. A trzeci mąż? Jak długo trwało pożycie?
      - Och, dziesięć lat.
      - Dziesięć lat?! I mówi pani, że przez cały ten czas...?
      - Ani razu. Wie ksiądz, on był z PIS. Co wtorek wieczorem przychodził do mego
      łózka, siadał na brzegu i przez długie godziny opowiadał, jak będzie
      fantastycznie, kiedy się weźmie do rzeczy...
      • Gość: mała Re: No cio pisuarki czyjuż pomału się pakujecie? IP: *.internet.radom.pl 28.08.07, 23:11
        REWELACJA!+
        • sono_andrzej Re: No cio pisuarki czyjuż pomału się pakujecie? 28.08.07, 23:33
          :))))))))))
          • Gość: mała Re: No cio pisuarki czyjuż pomału się pakujecie? IP: *.internet.radom.pl 30.08.07, 07:47
            jak milo sie patrzy jak pisuarek z dnia na dzien gnije;-)))))))))))
    • Gość: mała Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? IP: *.internet.radom.pl 30.08.07, 07:48
      A nasi tez pojda do pierdelka?????????

      Wałęsa: PO powinna aresztować Kaczyńskich
      Najlepiej gdyby PO utworzyła rząd i rozliczyła Kaczyńskich z
      aresztowaniem włącznie - powiedział Lech Wałęsa na antenie TOK FM.
      Według Wałęsy, Kaczyńscy złamali tyle praw, że w pełni kwalifikuje
      się to pod takie sankcje, a obecnie wątpliwe jest, aby zostały
      przeprowadzone nowe wybory.

      Dla byłego prezydenta za rządów Kaczyńskich było oczywiste, że jest
      podsłuchiwany. - Chodziło o haki, to są tego typu ludzie. Bezpiece
      się nie udało zebrać haków to i Kaczyńskim się nie uda - stwierdził
      prezydent, dodając, że "oni są nawet w stanie stan wojenny
      wprowadzić".

    • Gość: dziak bestia Marek Jurek kolejnym agentem? IP: 80.50.201.* 30.08.07, 08:26
      Chyba najwyższe władze naszego kraju dotknęła schizofrenia

      wiadomosci.onet.pl/1596878,11,item.html
    • Gość: jaaaaaa Precz z suskim z Radomia i innymi zrzutkami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.07, 10:30
      widać co robia a raczej że nic nie zrobili suski wyrasta w tym
      temacie na niekwestionowanego lidera nic nie robienia dla Radomia
      kuternoga z kielc wygrywa z perukarzem z grójca
      • platformer Re: Precz z suskim z Radomia i innymi zrzutkami 03.09.07, 10:47
        No Radom stoi w miejscu i sie nie rozwija
        • platformer Re: Precz z suskim z Radomia i innymi zrzutkami 03.09.07, 10:48
          Mam nadzieje że wyborcy już sie nie pomylą.
          • Gość: brawo PIS znów prowadzi IP: *.tkdami.net 03.09.07, 22:03
            PiS wyprzedziło PO w sondażach wyborczych

            Polacy uwierzyli PiS w sprawie zatrzymania Janusza Kaczmarka i
            Konrada Kornatowskiego. W najnowszym, dzisiejszym sondażu PBS DGA
            dla "Gazety Wyborczej" poparcie dla partii Kaczyńskich poszybowało
            do 30 procent. Na prowadzącą w sondażach od wielu miesięcy Platformę
            chce zagłosować tylko 26 procent wyborców.

            • Gość: mała Re: PIS znów prowadzi IP: *.internet.radom.pl 03.09.07, 23:34
              Kurski o sondażu: "Gazeta Wyborcza" ma w tym interes
              az
              2007-09-03, ostatnia aktualizacja 39 minut temu
              - Jest coś na rzeczy w tym że "Gazeta Wyborcza" prowadziła od paru
              tygodni kampanię - przemowy do Platformy, żeby się przebudziła, żeby
              otrzeźwiała, żeby zrobiła konstruktywne wotum nieufności. Nagle jest
              w tej samej "Wyborczej" sondaż, który w oczywisty sposób ma
              zniechęcić PO do poparcia własnego wniosku o skrócenia kadencji
              Sejmu - komentuje poseł Jacek Kurski w rozmowie z Marcinem
              Graczykiem z TOK FM

              Dlaczego PiS wyprzedziło PO - komentarz Marcina Graczyka (03-09-07,
              22:08)
              - To jest moja spekulacja że "Gazeta Wyborcza" może mieć w tym
              interes by Platforma zmieniła zdanie i zdecydowała się obalić rząd
              Jarosława Kaczyńskiego - mówi Kurski
    • Gość: Tomek Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 08:38
      Oj trochę zbyt wcześnie odtrąbiliście porażkę PIS-u!!!
      • Gość: moli Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 13:39
        Drugi raz nie zagłosuję na PiS. Przecież to ludzie, którzy w
        narodzie widzą tylko wroga. A większość z nich mieni sie
        katolikami.Teraz myślę, że Wałęsa miał rację wypowiadając sie na
        temat decydentów z PiS.
    • Gość: z gazety Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? IP: *.tkdami.net 04.09.07, 19:26
      Obecny na konferencji prasowej zastępca prezydenta Ryszard Fałek
      postanowił podzielić się publicznie swoimi doświadczeniami pracy na
      polu i przy obejściu. - Sianokosy czy wykopki, ja to wszystko znam.
      Nawet krowy doiłem, ale trzeba wiedzieć, jak ten sutek złapać, żeby
      sobie nogawek nie zalać - chwalił się.
    • platformer Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? 07.09.07, 22:29
      A teraz wyczyścimy państwo polskie z chwastów!
    • Gość: prawy No cio lewusy i platfusy już się pakujecie? IP: *.tkdami.net 08.09.07, 23:14
      Prawo i Sprawiedliwość wyprzedza wyraźnie Platformę Obywatelską – to
      wyniki sondażu przeprowadzonego przez Pentor na zlecenie „Wprost”.


      Do Sejmu na pewno wejdzie także koalicja Lewica i Demokraci.
      Niewykluczone, że w parlamencie znów zobaczymy Andrzeja Leppera, a
      nawet Romana Giertycha (w sondażu uwzględniliśmy wspólny start w
      wyborach Samoobrony i LPR, choć obie partie o samodzielnym starcie
      już raczej nie myślą, a wówczas szanse Giertycha na mandat w Sejmie
      znacznie maleją).

      Gdyby przedterminowe wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą
      niedzielę, na które ugrupowanie byś głosował?
      Prawo i Sprawiedliwość 31,1%
      Platforma Obywatelska 25,4%
      Lewica i Demokraci 7,5%
      Liga i Samoobrona 6,1%
      Polskie Stronnictwo Ludowe 2,9%
      Krajowa Partia Emerytów i Rencistów 2,5%
      Kongres Porozumienia Lewicy 0,8%
      inne 5,2%
      nie wiem 18,5%

      Źródło: Pentor na zlecenie „Wprost"; badanie przeprowadzono 5-6
      września na reprezentatywnej 800-osobowej próbie Polaków

      • ciekawydospodu Re: No cio lewusy i platfusy już się pakujecie? 08.09.07, 23:32
        No i z kim pisuarciu zrobicie koalicję po zwycięstwie,którego na
        pewno nie będzie?Z Lepperkiem czy Giertyszkiem huep huep huep ;-))))
    • sumieniepisu Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? 09.09.07, 00:20
      Auf wiedersehen PiS!Good bye!Au revoir!Spier - da - lać!!!
    • Gość: e Re: No cio pisuarki czy już pomału się pakujecie? IP: *.elb.vectranet.pl 09.09.07, 01:51

      www.3dwhite.pl/?click=245d03b74f0b85a21bda7385d8f5c796
      www.3dwhite.pl/?click=37ed1038ba2149139e78f7bf19d708a6
    • Gość: z wprostu ankieta Wprost IP: *.tkdami.net 09.09.07, 14:37
      Na kogo oddasz swój głos w wyborach parlamentarnych?
      Platformę Obywatelską 15.41% Prawo i Sprawiedliwość 48.28% Lewicę i
      Demokratów 10.23% Ligę i Samoobronę 4.55% Polskie Stronnictwo Ludowe
      0.99% Prawicę Rzeczpospolitej 0.28% Platformę Janusza Korwina-Mikke
      19.08% inne ugrupowanie 1.19%
      • Gość: mała Re: ankieta Trybuny IP: *.internet.radom.pl 09.09.07, 14:51
        lewica i demokraci 24 %, po 23 % pis 18 % upr 11 % psl 10 %
        samoobrona 6 % LPR 3 %

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka