naiwny_cynik
09.11.07, 11:26
Zrobiły się trzy wolne miejsca wiceprezesów byłej przewodniej siły
narodu. Ciekawe, że nikt nie mówi o naszym lokalnym "macherze" jako
kandydacie do fotela. Czyżby nie był tak mocarny, jak się
prezentuje? A tymczasem nasz "frontmen" znów przemówił:
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4657557.html