Dodaj do ulubionych

"Loczek" przemówił

09.11.07, 11:26
Zrobiły się trzy wolne miejsca wiceprezesów byłej przewodniej siły
narodu. Ciekawe, że nikt nie mówi o naszym lokalnym "macherze" jako
kandydacie do fotela. Czyżby nie był tak mocarny, jak się
prezentuje? A tymczasem nasz "frontmen" znów przemówił:

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4657557.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Bączek Re: "Loczek" przemówił IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.07, 11:38
      Chyba Twoim lokalnym, Grójec to Mazowsze :)
    • naiwny_cynik Re: "Loczek" przemówił 09.11.07, 21:04
      Z ostatniej chwili: "Loczek" przemówił dziś jeszcze raz. W
      ogólnopolskich serwisach radiowych cytowano jego agresywną i chamską
      wypowiedź pod adresem Tuska. Niesmaczne. Dobrze, że nie podano, jaki
      okręg ten pan reprezentuje.
      • Gość: Pinki [...] IP: 82.139.33.* 09.11.07, 21:20
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: koczek Re: "Loczek" przemówił IP: *.tkdami.net 09.11.07, 21:50
          Oto kultura PiS-u zaprezentowana w całości przez pinki. Całe
          szczęście, że Polacy poznali się na tym stadzie chamów i przegonili
          ich w wyborach. I wszystko wskazuje, że wataha wilków zaczyna się
          gryźć między sobą a to będzie ich koniec. Całe szczęście!
        • Gość: antypatyk_pis Re: "Loczek" przemówił IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.07, 21:54
          Głupi palancie! Dlaczego już nie podpisujesz się jako Sympatyk.pis?
          Zrobiłbyś poraz kolejny "świetną" reklamę swojej partii. Prawie
          taką, jak twój guru.
          • antypatyk_pis Re: "Loczek" przemówił 09.11.07, 22:29
            Nie podszywaj sie po pierwsze, a po drugie masz racje :-)
            • Gość: antypatyk.pis Re: "Loczek" przemówił IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.07, 08:48
              Przepraszam, zbieg okoliczności :) Zatem przykładem kretyna
              podpisującego się jako sympatyk byłej przewodniej będę od dziś
              podpisywał się z kropką. Pozdrawiam!
              • Gość: Pinki [...] IP: 82.139.33.* 10.11.07, 10:01
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: enter Re: "Loczek" przemówił IP: *.tkdami.net 09.11.07, 23:37
        znacie to przyslowie ze nie ma tego zlego....dlatego
        nie ,krytykujcie ,,loczka ,,,niech mooooowi ,nasze krytyki moga
        sprawic ze wyciagna ,jego doradcy wnioski ,i prrzestanie mowic i tym
        samym sie blaznic/////on pomaga platformie,tak jak
        nellli/wyeliminowala marie jasia i na scenie platformy pozoztal
        tylko jeden,,,a zrobili ,to przeciwnicy iiii bardzo
        dobrrze ,dlategoloczek niech mowi mowi im wiecej tym lepiej,wiecej
        ludzi sie wk..zdenerwuje/a punkty,dla normalnych ,a neeeliii,jeszcze
        pokaze co potrafi ,,pogryzie pana
        • Gość: antypatyk.pis Re: "Loczek" przemówił IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.07, 08:50
          Dziś rano w TVP Info znowu występ tego pana z głupim wąsikiem.
          Znajomy z innej części kraju ocenił: co za palant! Niestety on wie,
          skąd "Loczek" jest :(
    • Gość: lokówka Re: "Loczek" przemówił IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.07, 15:39
      A niech i będzie on prezesem pisu. Tylko niech jak najszybciej spada
      z Radomia bo go tu niepotrzebujemy. Blokuje tylko mandat dla
      wartościowych ludzi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka