dolbi
15.11.07, 22:07
Już drugi dzień na Wacynie nie można oglądać kablówki.
Usterka zgłaszana kilkakrotnie i brak reakcji.
1 sekunda wizji 1 sekunda śniegu i tak non stop na wszytskich
programach.
Totalny brak profesjonalizmu a wystarzyłoby wymienić wzmacniacz
magistralny.
No chyba że go poprostu nie mają.