Dodaj do ulubionych

Vectra ma czkawkę

15.11.07, 22:07
Już drugi dzień na Wacynie nie można oglądać kablówki.
Usterka zgłaszana kilkakrotnie i brak reakcji.
1 sekunda wizji 1 sekunda śniegu i tak non stop na wszytskich
programach.
Totalny brak profesjonalizmu a wystarzyłoby wymienić wzmacniacz
magistralny.
No chyba że go poprostu nie mają.
Obserwuj wątek
    • Gość: seba Re: Vectra ma czkawkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.07, 23:07
      Polecam polsat cyfrowy. Więcej programów, taniej i bez usterek.
    • sono_andrzej Re: Vectra ma czkawkę 16.11.07, 21:12
      Ja już dawno nie mam Vectry i jestem zadowolony.
    • Gość: dolbi Re: Vectra ma czkawkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.07, 11:18
      Totalne dno ta vectra. Kolejny chyba już 4 dzień gdzie nie można
      normalnie oglądać telewizji. A Vectra to olewa.
      GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: kibic Re: Vectra ma czkawkę IP: *.rad.vectranet.pl 17.11.07, 13:24
      mieszkam na potoku wczoraj rano chciałem obejrzec mecz złotek, specjalnie
      wstałem wczesniej żeby przed pracą sobie pooglądac, włączam polsat a tu mi
      pokazuje że program jest kodowany i brak obrazu! i tak na wszystkich programach
      polsatu, tv4 i paru jeszcze stacji. Podobnie było dzień wcześniej tyle że
      momentai obraz znikał a wczoraj rano nie było go w ogóle. Problemy mam też z
      internetem, przesył jest słaby 400-600 mb a płace za 1024, a czasami w ogóle go
      nie ma. W dodatku są problemy z dekoderem, zresztą juz drugim w ciągu miesiąca i
      to wszystko za prawie 100 zł m-nie!
    • Gość: zxzx Re: Vectra ma czkawkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.07, 16:19
      Żądaj z tego tytułu odszkodowania w wysokości ustawowej.
      • Gość: zetor Re: Vectra ma czkawkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.07, 17:06
        A dzisiaj uprzejma pani z Vectry zapukała do moich drzwi i z
        uśmiechem na ustach wręczyła kopertę z nowym cennikiem Vectry,
        oczywiście znowu podniesiono o parę złotych opłatę za TV.
        Chyba zrezygnuję z Vectry.
        • sono_andrzej Re: Vectra ma czkawkę 18.11.07, 20:21
          Podwyżka też już do mnie dotarła.
          • Gość: radomianka270 Re: Vectra ma czkawkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.07, 09:51
            na Prędocinku to samo i to już prawie miesiąc! lekka przesada ile kosztuje ten
            polsat cyfrowy mc?
            • b-ania Re: Vectra ma czkawkę 23.11.07, 12:58
              www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-cyfrowa/oferta/porownanie_pakietow.html
          • b-ania Re: Vectra ma czkawkę 23.11.07, 13:00
            sono_andrzej napisał:

            > Podwyżka też już do mnie dotarła.
            Dziwne że dotarła. Wcześniej pisałeś że nie masz Vectry i że jesteś
            zadowolony.
    • Gość: klient Re: Vectra ma czkawkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.07, 18:02
      ceny tv podnosza a jakosc kiepska

      czeste przerwy w usludze tv cyfrowej - komunikaty typu kanal jest niedostepny
      albo kodowany to norma
      • Gość: Andrzej Re: Vectra ma czkawkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.07, 20:44
        Z internetu zrezygnowałem rok temu bo była naprawdę kaszana. Mam z
        TPSA i jest super żadnych przerw a transfer taki jak dekłarują.
        Jeśli chodzi o Cyfrową Vectrę to u mnie jest wszystko OK! .Dekoder
        pobrałem w czerwcu i działa bez zarzutu ,obraz i dżwięk super , nie
        wiem co wam się tam dzieje z tą cyfrówką
        • Gość: klient Re: Vectra ma czkawkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.07, 00:09
          ogladam sobie np na dekoderze vectry tvp2 a tu nagle czarny ekran i komunikat z
          dekodera, ze kanal jest niedostepny. po kilku minutach sytuacja wraca do normy.

          ogladam fashion tv a tu nagle czarny ekran i komunikat dekodera, ze kanal jest
          kodowany. po kilku/nastu minutach wraca do normy.

          takie sytuacje zdarzaja sie kilka razy w ciagu tygodnia. czasem padaja
          pojedyncze kanaly a czasem wszystkie. jest to denerwujace.
          • Gość: jh Re: Vectra ma czkawkę IP: *.100.udn.pl 24.11.07, 08:08
            A ja mam z Vectry TV i internet -> TV super żadnych problemów , w dodatku non
            stop dorzucaja jakieś nowe kanały (ostatnio Comedy Centra + jeszcze jeen któego
            juz nie pamietam) internet ..hm..place za 512 a zdarza sie ze smiga z predkoscia
            6 MB :)ale to w porywach po godzinie ,dwie natomiast równo ponad 1MB z tym ze do
            11.00 ponad 2MB.
            • Gość: tramp Re: Vectra ma czkawkę IP: 195.141.76.* 24.11.07, 15:48
              :D też tak mam po kwasie
              • Gość: twoj stary Re: Vectra ma czkawkę IP: *.100.udn.pl 24.11.07, 17:10
                To odejdz od monitora bo Neo ci niesluzy jak widac

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka