phodopus
12.12.08, 11:55
Ręce precz od Lasu Kapturskiego!
Niech chociaż ten kawałek zieleni zostanie taki jaki jest. Leśnicy bardzo dobrze dbają o ten zakątek naszego miasta i niech tak zostanie...
album.radom.pl/index.php?n=Tekst.LasKapturski
A teren typowo parkowy, z boiskami itd może powstać na Koniówce w miejscu niedoszłego stadionu.