Dodaj do ulubionych

PLAKATY WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ

IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 28.11.03, 12:30
Zauważyłam w dniu dzisiejszym plakaty rozwieszone przez Wspólnotę Samorządową
na słupach Górmaru o nastepującej treści: RACJONALIZACJA SIECI SZKÓŁ TAK
LIKWIDACJA SZKÓŁ NIE. O ile pod samym hasłem podpisuję się obiema rękami o
tyle zastanawia mnie sposób - przyznaję, że innowacyjny i pionierski w naszym
mieście - dotarcia do mieszkańców. Czy inne metody zawiodły?
Obserwuj wątek
    • Gość: stacho Re: PLAKATY WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.03, 13:27
      równie dobrze można było napisać: rozstrzelanie tak, powieszenie nie.
    • Gość: mO Re: PLAKATY WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ IP: *.proxyplus.cz / 62.233.197.* 28.11.03, 14:53
      w stylu Lecha .Jestem za a nawet przeciw.Poczatek kampanii wyborczej.Prezent
      imieninowy zdzicha i długiego andrzeja.Hahaha
    • Gość: rubin Re: PLAKATY WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 28.11.03, 17:12
      To pewnie był prezent imieninowy dla Zdzicha i Andrzejka.
      Ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
    • Gość: Margot Re: PLAKATY WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 29.11.03, 11:45
      I bardzo dobrze że tak robią. Skoro Marcinkowski z gwardią przyboczną nie
      zgadza się na transmisję obrad Rady Miejskiej to mieszkańcy muszą w jakiś
      sposób dowiadywać się co dzieje się w mieście. O ile postawa Radomian Razem
      mnie nie dziwi bo wiadomo, że byli towarzysze są niechętni upubliczniania
      machlojek o tyle postawa Prawego Radomia jest conajmniej dziwna. Jeszcze w
      poprzedniej radzie jej członkowie walczyli z SLD o wolność słowa a teraz siedzą
      cicho. Pani Wróbel co pani na to? Panie Wedzonka kupli pana za kontrakty ze
      szpitalem? Wiadomo, że pan Gajewski odpowiedzialny za szpital miejski nakazuje
      podpisywać z panem lukratywne kontrakty. W ten sposób Stronnictwo Demokratyczne
      kupuje sobie waszą zmowę milczenia? Więcej odwagi i mniej prywaty "Prawy
      Radomi"!!! A najlepiej gdybyście zmienili nazwę na SD jak wasi koledzy. Brawo
      panowie Rejczak i inni.
      • pies22 Re: PLAKATY WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ 29.11.03, 12:26
        Panie KS o jakich machlojkach pan piszesz? Pomówienia, plakatowanie,
        konferencje na których nie ma nic do powiedzenia - to wspólnota pierwotna a
        nie samorzadowa. Populizm i szczeniactwo tak to odbieraja mieszkancy.
    • Gość: jts.123 Re: PLAKATY WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 01.12.03, 11:56
      Mieszkańcy tacy jak ty. Dzięki Bogu jest ich promilowa ilość i to jest
      pocieszające.
    • Gość: j Re: PLAKATY WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 02.12.03, 18:56
      Hurrrra
      • roksana_psychologiczna KTO ZA TO PLACI? 02.12.03, 23:21
        Mam pytanie: kto zaplacil za te glupie plakaty i plakatowanie? Odnosze
        wrazenie ze radni wspólnoty zajmuja sie tylko szkolami i przedszkolami. Na
        innych sprawach sie nie znaja?, czy wynika to z lenistwa. Na negacji
        wszystkiego daleko nie zajedziecie. Miasto to nie tylko szkoly i przedszkola,
        to zazebiajacy sie mechanizm, a z pustego to i Salamon nie naleje, jak mówil
        tow. Wieslaw. Ja tez chcialabym aby wszyscy byli zamozni, mieli prace i blisko
        do szkoly, najlepiej w tej samej klatce no i zdrowi psychicznie, ale to
        niestety nierealne marzenia. Wy doskonale wiecie ze te wasze sa równiez
        nierealne ale jakie fajne, takie dziecinne, takie naiwne.
    • Gość: symp Re: PLAKATY WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ IP: *.proxyplus.cz / 62.233.197.* 03.12.03, 09:23
      roksana to jakiś pomieszaniec kretyna z debilem.Fałek pokaż co porafisz,zróbcie
      składke i na mównice.Chociarz uczniowie będą mieć powtórke z kabaretu.
    • Gość: wer Re: PLAKATY WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ IP: *.icpnet.pl 03.12.03, 10:42
      Po co to wszystko
    • Gość: nauczycielka Re: PLAKATY WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 03.12.03, 11:26
      Roksana to pewnie jakaś nauczycielka ze szkoły - niby integracyjnej - z
      Wierzbickiej. Co? Mogą likwidować wszystkich dookoła byleby nie ruszali ciebie
      i szkoły, w której uczysz i która jest NAJDROŻSZYM OŚRODKIEM DYDAKTYCZNYM W
      MIEŚCIE!!! SZKOŁA DLA DZIECI BIZNESMENÓW, POLITYKÓW, LEKARZY itp. Jednym słowem
      ELITARNEJ za nasze pieniądze!!! Koszt na jedno dziecko wynosi blisko 18.000 zł
      podczas gdy te relacje w innych szkołach oscylują w granicach 2.500 do 4.300
      zł. To was powinni zlikwidować a przynajmniej przekształcić w normalną szkołę a
      dzieci niepełnosprawne przenieść do normalnych szkół!!! Nie izolujmy ich. Oni
      są tacy sami jak my. Ci którzy teraz krzyczą chcą ocalić swoje ciepłe i
      najlepeij płatne w mieście posadki. Im nie chodzi o dobro dzieci. Dlatego
      Roksano ZAMILCZ.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka