Dodaj do ulubionych

grabowski w damii

31.05.09, 11:41
strach aż otworzyć lodówkę jak przełączyć na dami to ciągle reklama wyborcza
grabowskiego do PE skąd on ma tyle kasy na te reklamy
Obserwuj wątek
    • Gość: wyborca Re: grabowski w damii IP: *.radom.vectranet.pl 31.05.09, 12:06
      i nie tylko on a p.Sońta to co?,dorsz na wędce?Na tych ludzi ja na pewno nie
      będę glosował bo wiem co oni mogą zrobić w PE a wielkie bolsze g...o.Ten
      pierwszy był i co zrobił?Flaki się w człowieku przewracają jak się widzi
      następnych z poza Radomia takich jak :Czernecki,Kamiński i inni.Nie wiem
      dlaczego ja tak nienawidzę "kameleonów politycznych."
      • Gość: WR Re: grabowski w damii IP: *.radom.vectranet.pl 31.05.09, 15:32
        On już był! Jedna kadencja wystarczyła abyśmy na Boga ich poznali.
        Grabowskiego i Kuźmiuka. Zagłosować na nich to jak wyrzucić głos do
        kosza. Nie wolno!
        • Gość: vongrab Re: grabowski w damii IP: *.radom.vectranet.pl 31.05.09, 19:27
          Oni już mają 6000 zł emerytury dożywotniej, teraz POzwólcie innym się nachapać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka