keeni 21.07.09, 15:24 Brawo Politechnika! Trzeba pogratulowac sukcesu i liczyć na więcej dobrych wiadomości Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: widzew Re: Więcej chętnych na politechnikę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 22:59 I po co Gazeta przypuszczała dwa razy głupi atak na tę uczelnię? Młodzi ludzie mają to gdzieś albo w ogóle nie czytali tych waszych wściekłych wypocin na dość abstrakcyjne zaniedbania" że nie powstało pielęgniarstwo ( pielęgniarstwo na politechncie...!)i nie załatwiono kierunków zamawianych. Na drugi raz zajmijcie się wydziałami będącymi priorytetem dla Politechniki a nie czymś drugoplanowym by tylko dopieprzyć uczelni. Jak widać, radzą sobie dobrze bez was. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad=am Re: Więcej chętnych na politechnikę IP: *.aster.pl 22.07.09, 05:09 ekonomia, administracja, filologia, sztuka - no tak, przecież to typowe kierunki dla każdej szanującej się politechniki. Gdzieżby jakiś kierunek techniczny miał znaczenie. Dlaczego nikt nie przyzna ze ta uczelnia to wytwór chorej wyobraźni chorych na głowę ludzi. Dobrze że chociaż wprost przyznano, że na taką uczelnie "chętni" napływają dopiero później, tyle że nie do końca chętni, a raczej za mało zdolni na jakiekolwiek lepsze uczelnie. Ale cicho sza, tłuków jest więcej, więc sukces "politechniki" gwarantowany... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ; Re: Więcej chętnych na politechnikę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.09, 08:40 > ekonomia, administracja, filologia, sztuka - no tak, przecież to typowe kierunk i dla każdej szanującej się politechniki. tak a Wydział Administracji i Nauk Społecznych i Wydział Zarządzania na Politechnice Warszawskiej to kierunki czysto techniczne ;) Każda politechnika ma takie kierunki - niestety coraz mniej ludzi jest chętnych na politechniki (dotacja z budżetu coraz niższa a te kierunki zapewniają inwestowanie im przetrwanie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad=am Re: Więcej chętnych na politechnikę IP: *.aster.pl 22.07.09, 15:06 > tak a Wydział Administracji i Nauk Społecznych i Wydział Zarządzania na > Politechnice Warszawskiej to kierunki czysto techniczne ;) tylko że na PW to są 2 wydziały wśród blisko 20 wydziałów technicznych, a w Radomiu jest 3-3, i co gorsza to o tych nietechnicznych ciągle się mówi. A to powinien być tylko dodatek. Do tego PW ze swoją renomą jakości może sobie pozwolić na zakładanie takich wydziałów, a PRad powinno tą renomę dopiero budować, i to na pewno nie poprzez promowanie studiów humanistycznych - chyba że a) chcą się przekształcić w "z Bożej łaski" uniwersytet b) kandydaci już są za słabi żeby dostać się na techniczny kierunek PR, więc jedyną opcją są dla nich tutaj studia humanistyczne (czyli "o du*** Maryni" bo do niczego nie przygotowują) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P.S. Re: Więcej chętnych na politechnikę IP: *.radom.vectranet.pl 22.07.09, 08:41 Taa... O ewentualnym sukcesie będzie można mówić dopiero za jakiś czas - poczekajmy na opinie studentów. Swoją drogą, to zastanawiam się, skąd Politechnika wzięła kadrę specjalistów do poprowadzenia zajęć chociażby na Filologii Angielskiej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;) Re: Więcej chętnych na politechnikę IP: *.um.kielce.pl 22.07.09, 10:57 tak dla wiadomosci na filologię angielską na uniwersytecie w Kielcach bylo chętnych blisko 400 osób na 60 miejsc ;) Odpowiedz Link Zgłoś