Dodaj do ulubionych

Więcej chętnych na politechnikę

21.07.09, 15:24
Brawo Politechnika! Trzeba pogratulowac sukcesu i liczyć na więcej
dobrych wiadomości
Obserwuj wątek
    • Gość: widzew Re: Więcej chętnych na politechnikę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 22:59
      I po co Gazeta przypuszczała dwa razy głupi atak na tę uczelnię?
      Młodzi ludzie mają to gdzieś albo w ogóle nie czytali tych waszych
      wściekłych wypocin na dość abstrakcyjne zaniedbania" że nie
      powstało pielęgniarstwo ( pielęgniarstwo na politechncie...!)i nie
      załatwiono kierunków zamawianych. Na drugi raz zajmijcie się
      wydziałami będącymi priorytetem dla Politechniki a nie czymś
      drugoplanowym by tylko dopieprzyć uczelni. Jak widać, radzą sobie
      dobrze bez was.
    • Gość: ad=am Re: Więcej chętnych na politechnikę IP: *.aster.pl 22.07.09, 05:09
      ekonomia, administracja, filologia, sztuka - no tak, przecież to typowe kierunki
      dla każdej szanującej się politechniki. Gdzieżby jakiś kierunek techniczny miał
      znaczenie. Dlaczego nikt nie przyzna ze ta uczelnia to wytwór chorej wyobraźni
      chorych na głowę ludzi. Dobrze że chociaż wprost przyznano, że na taką uczelnie
      "chętni" napływają dopiero później, tyle że nie do końca chętni, a raczej za
      mało zdolni na jakiekolwiek lepsze uczelnie. Ale cicho sza, tłuków jest więcej,
      więc sukces "politechniki" gwarantowany...
      • Gość: ; Re: Więcej chętnych na politechnikę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.09, 08:40
        > ekonomia, administracja, filologia, sztuka - no tak, przecież to typowe
        kierunk i dla każdej szanującej się politechniki.

        tak a Wydział Administracji i Nauk Społecznych i Wydział Zarządzania na
        Politechnice Warszawskiej to kierunki czysto techniczne ;)
        Każda politechnika ma takie kierunki - niestety coraz mniej ludzi jest chętnych
        na politechniki (dotacja z budżetu coraz niższa a te kierunki zapewniają
        inwestowanie im przetrwanie)
        • Gość: ad=am Re: Więcej chętnych na politechnikę IP: *.aster.pl 22.07.09, 15:06
          > tak a Wydział Administracji i Nauk Społecznych i Wydział Zarządzania na
          > Politechnice Warszawskiej to kierunki czysto techniczne ;)

          tylko że na PW to są 2 wydziały wśród blisko 20 wydziałów technicznych, a w
          Radomiu jest 3-3, i co gorsza to o tych nietechnicznych ciągle się mówi. A to
          powinien być tylko dodatek. Do tego PW ze swoją renomą jakości może sobie
          pozwolić na zakładanie takich wydziałów, a PRad powinno tą renomę dopiero
          budować, i to na pewno nie poprzez promowanie studiów humanistycznych - chyba że
          a) chcą się przekształcić w "z Bożej łaski" uniwersytet b) kandydaci już są za
          słabi żeby dostać się na techniczny kierunek PR, więc jedyną opcją są dla nich
          tutaj studia humanistyczne (czyli "o du*** Maryni" bo do niczego nie przygotowują)
    • Gość: P.S. Re: Więcej chętnych na politechnikę IP: *.radom.vectranet.pl 22.07.09, 08:41
      Taa... O ewentualnym sukcesie będzie można mówić dopiero za jakiś czas
      - poczekajmy na opinie studentów. Swoją drogą, to zastanawiam się, skąd
      Politechnika wzięła kadrę specjalistów do poprowadzenia zajęć chociażby
      na Filologii Angielskiej...
      • Gość: ;) Re: Więcej chętnych na politechnikę IP: *.um.kielce.pl 22.07.09, 10:57
        tak dla wiadomosci na filologię angielską na uniwersytecie w
        Kielcach bylo chętnych blisko 400 osób na 60 miejsc ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka