olo05 31.07.09, 17:16 Nie chcemy tego komunisty w Radomiu.Szkoda ze osoba ktora w Dęblinie w Szkole Orląt gnębiła kadetów odwiedzi nasze piękne miasto i nasze super Air Show Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kosmita Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.radom.vectranet.pl 31.07.09, 22:41 Żadnemu polskiemu "niekomuniście", tym bardziej katolikowi, jakoś od 1990 roku nie udało się polecieć w Kosmos, np. z tymi "opiekuńczymi" amerykanami, więc masz jeszcze szansę bycia lepszym od Hermaszewskiego. Staraj się, a tym czasem nie czepiaj się innych. Relacje Kadra-Kadet są podobne w każdym ustroju (zapytaj swoich kolegów z USA) i tak ma być - respekt i posłuszeństwo. Jeżeli coś nie odpowiada, zamiast służby i lotów wojskowych można wybrać zawód wykładowcy i latać z wykładanym towarem, między regałami, w markecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darwin Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.internet.radom.pl 31.07.09, 23:51 Nie opowiadaj bo najlepsi są kosmici z pIS bracia Kaczajew!He he! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hermasz Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.radom.vectranet.pl 03.08.09, 09:05 Zesrałeś się w stringi ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lotto Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 23:50 Bluźnisz. Idź się pomodlić i poszukaj komuchów wśród swoich. Odpowiedz Link Zgłoś
scher1 Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show 01.08.09, 13:59 Takim jak <olo...coś tam> kosmos od dawna nieobcy jest,bowiem mają swój świat... i swoich księży na księżycu, ukradzionym przez dwóch takich jednych bez jajec cy cós tam... z jednym zbukiem. A <olo...cós tam>.. toto to rataj z obór niedalekiej stadniny kuni, co im nabiał huśta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.152.149.77.dsl.dynamic.eranet.pl 01.08.09, 16:58 Kolejne dzieci które nie wiedza co mówią bo chyba czytać nie nauczyli. Nie mowie o nie posłuszeństwie ale o gnębieniu kadetów, to dwie rożne sprawy. I kolejny dowód jak Polacy są zakompleksieni czy wymieniłem jakąś partie albo wspomniałem kościele. Stwierdziłem fakty i własne obserwacje. ale chyba ciężko to pojąc przykro mi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo4 na 9 Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: 89.108.255.* 01.08.09, 19:39 Łol...., ty się lecz, bo cierpisz na elefantyzm lewego płata mózgowego co widać po twojej bazgraninie. . Co ty i inne sieroty byście bazgrali , gdyby tej wstrętnej komuny nie było? Co byście prywatyzowali w ramach złodziejskiej upadłości, gdyby nie ta <czrna dziura> komunistyczna? Pewnie czarny otwór gębowy niejakiego pana Antoniego Macierewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: freeman Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.chello.pl 02.08.09, 18:55 Ludzie, po co piszecie idiotyczne, bezdurne, nasycone zakompleksionym jadem posty? Szacunku dla samego siebie i możliwości intelektualnych brakuje, oj brakuje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WR Brawo! IP: *.radom.vectranet.pl 02.08.09, 23:31 Bardzo się cieszę, że tak znany Polak zaszczyci swą obecnością radomską imprezę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JóziekPapista Re: Brawo! IP: 212.59.228.* 03.08.09, 08:51 Ja TEŻ ! Gen.Hermaszewski nobilituje święto branży lotniczej w Radomiu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dsad Re: Brawo! IP: *.radom.vectranet.pl 03.08.09, 09:06 Przyjedzie , wejdzie na podest , powie dwa słowa do mikrofonu i pójdzie się nażreć.Fakt , prawdziwa perełka pokazów lotniczych buehueheuhe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ++++ Re: Brawo! IP: 188.33.24.* 04.08.09, 11:42 Gościu swoje już zrobił a ty istotko - krówko boża z kswyką <dsd> właśnie ...robisz to, co potrafisz najlepiej: kupkę na rynku.Buhehehhahahaaaa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sd Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.radom.vectranet.pl 04.08.09, 16:05 a będzie latał??? tz. popłynie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.radom.vectranet.pl 04.08.09, 16:05 pokaz dynamiczny czy statyczny? Odpowiedz Link Zgłoś