Dodaj do ulubionych

Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show

31.07.09, 17:16
Nie chcemy tego komunisty w Radomiu.Szkoda ze osoba ktora w Dęblinie w Szkole
Orląt gnębiła kadetów odwiedzi nasze piękne miasto i nasze super Air Show
Obserwuj wątek
    • Gość: Kosmita Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.radom.vectranet.pl 31.07.09, 22:41
      Żadnemu polskiemu "niekomuniście", tym bardziej katolikowi, jakoś od 1990 roku
      nie udało się polecieć w Kosmos, np. z tymi "opiekuńczymi" amerykanami, więc
      masz jeszcze szansę bycia lepszym od Hermaszewskiego. Staraj się, a tym czasem
      nie czepiaj się innych. Relacje Kadra-Kadet są podobne w każdym ustroju (zapytaj
      swoich kolegów z USA) i tak ma być - respekt i posłuszeństwo. Jeżeli coś nie
      odpowiada, zamiast służby i lotów wojskowych można wybrać zawód wykładowcy i
      latać z wykładanym towarem, między regałami, w markecie.
      • Gość: darwin Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.internet.radom.pl 31.07.09, 23:51
        Nie opowiadaj bo najlepsi są kosmici z pIS bracia Kaczajew!He he!
      • Gość: Hermasz Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.radom.vectranet.pl 03.08.09, 09:05
        Zesrałeś się w stringi ?
    • Gość: Lotto Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 23:50
      Bluźnisz. Idź się pomodlić i poszukaj komuchów wśród swoich.

    • scher1 Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show 01.08.09, 13:59
      Takim jak <olo...coś tam> kosmos od dawna nieobcy jest,bowiem mają swój
      świat... i swoich księży na księżycu, ukradzionym przez dwóch takich jednych
      bez jajec cy cós tam... z jednym zbukiem.
      A <olo...cós tam>.. toto to rataj z obór niedalekiej stadniny kuni, co im
      nabiał huśta.
      • Gość: olo Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.152.149.77.dsl.dynamic.eranet.pl 01.08.09, 16:58
        Kolejne dzieci które nie wiedza co mówią bo chyba czytać nie nauczyli. Nie mowie o nie posłuszeństwie ale o gnębieniu kadetów, to dwie rożne sprawy.
        I kolejny dowód jak Polacy są zakompleksieni czy wymieniłem jakąś partie albo wspomniałem kościele. Stwierdziłem fakty i własne obserwacje. ale chyba ciężko to pojąc przykro mi
        • Gość: lolo4 na 9 Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: 89.108.255.* 01.08.09, 19:39
          Łol...., ty się lecz, bo cierpisz na elefantyzm lewego płata mózgowego co widać
          po twojej bazgraninie. . Co ty i inne sieroty byście bazgrali , gdyby tej
          wstrętnej komuny nie było? Co byście prywatyzowali w ramach złodziejskiej
          upadłości, gdyby nie ta <czrna dziura> komunistyczna? Pewnie czarny otwór
          gębowy niejakiego pana Antoniego Macierewicza.
    • Gość: freeman Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.chello.pl 02.08.09, 18:55
      Ludzie, po co piszecie idiotyczne, bezdurne, nasycone
      zakompleksionym jadem posty? Szacunku dla samego siebie i możliwości
      intelektualnych brakuje, oj brakuje!
      • Gość: WR Brawo! IP: *.radom.vectranet.pl 02.08.09, 23:31
        Bardzo się cieszę, że tak znany Polak zaszczyci swą obecnością
        radomską imprezę.
        • Gość: JóziekPapista Re: Brawo! IP: 212.59.228.* 03.08.09, 08:51
          Ja TEŻ ! Gen.Hermaszewski nobilituje święto branży lotniczej w Radomiu.
        • Gość: dsad Re: Brawo! IP: *.radom.vectranet.pl 03.08.09, 09:06
          Przyjedzie , wejdzie na podest , powie dwa słowa do mikrofonu i pójdzie się
          nażreć.Fakt , prawdziwa perełka pokazów lotniczych buehueheuhe
          • Gość: ++++ Re: Brawo! IP: 188.33.24.* 04.08.09, 11:42
            Gościu swoje już zrobił a ty istotko - krówko boża z kswyką <dsd> właśnie
            ...robisz to, co potrafisz najlepiej: kupkę na rynku.Buhehehhahahaaaa.
    • Gość: sd Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.radom.vectranet.pl 04.08.09, 16:05
      a będzie latał??? tz. popłynie?
    • Gość: adam Re: Polski kosmonauta przyjedzie na Air Show IP: *.radom.vectranet.pl 04.08.09, 16:05
      pokaz dynamiczny czy statyczny?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka