Gość: mała IP: *.rzeszow.vectranet.pl 07.01.10, 21:19 wie ktoś,gdzie można pójść na jakiś fajny aerobik w okolicach centrum? albo do jakie siłowni w rozsądnej cenie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj