IP: *.rzeszow.vectranet.pl 07.01.10, 21:19
wie ktoś,gdzie można pójść na jakiś fajny aerobik w okolicach centrum?
albo do jakie siłowni w rozsądnej cenie?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka