21.07.17, 15:25
Zaczęłam ćwiczyć w domu. Mam jakąś antyczna karimatę, na której ślizgają mi się nogi i która się zwija, zamiast leżeć płasko. Chciałabym kupić na Allegro, a więc bez wycieczek do sklepów sportowych taką, która nie będzie się ślizgać. Są z neoprenu, kauczuku i jeszcze innych cudów, ale nie wiem, jaka będzie odpowiednia do moich celów. Ćwiczę aerobiki, gimnastyki, skalpele i takie tam różności.
Obserwuj wątek
    • roseanne Re: mata hari 22.07.17, 05:35
      Moja jest z neoprenu, okolo 1,5 cm grubosci
      Nie slizga sie, amortyzuje wystarczajaco na yoge, cwiczenia fizjo na kregoslup, do siedzenia -wiecej wygibasow nie robie
      • misiowazona Re: mata hari 25.07.17, 22:20
        Neopren w takim razie. Ok, dziękismile
    • jatojagodnik Re: mata hari 25.07.17, 09:58
      Gdy walczysz ze ślizganiem ćwiczysz więcej partii mięśni smile Na 'tępej" macie możesz się zaprzeć i trzymać kilkoma mięśniami. Na śliskiej uruchamiasz mięśnie głębokie smile jest to męczące i denerwujące, ale dobre dla ciała!
      • misiowazona Re: mata hari 25.07.17, 22:19
        Ja nie mogę mieć trudniej, niż ustawa przewiduje, bo się załamie totalnie swoją kondycją i zgrabnościąsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka