Dodaj do ulubionych

Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu

IP: 94.42.117.* 08.06.10, 21:23
Czy to prawda ,że w gminie Trzebownisko przedtem byli ormowcy a
teraz peowcy?
Obserwuj wątek
    • Gość: ZimnyRych Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.10, 22:17
      Do mnie do domu zapraszam tylko panienki z PO, kolesi poszczuję jamnikiem -
      wabi się Bronek i jest ostry w gębie
    • Gość: Shepard Miller będzie m.in. spacerował od siedziby... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 00:17
      ... partii przy ul. Jałowego w kierunku ratusza... "

      To znaczy się co?
      Położyć tam CZERWONY dywan czy... WNYKI?

      :-))))))

      S.
      • Gość: MistrzRiposty PiS-event IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 07:28
        Będziemy mieli taki event - mówi przedstawiciel PiS-owskiej
        młodzieżówki. To u was, w tej pełnej prawdziwych patriotów partii
        nie mówi się juz po polsku?! Czy to takie trudne powiedzieć:
        będziemy rozdawali ulotki, albo przeprowadzimy akcję rozdawania,
        albo jakkolwiek! Ale, nie do ciężkiej cholery jakiś EVENT!!!
        Światowcy z bożej łaski...
        • Gość: kev Re: PiS-event IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 08:31
          Jak nie ma się czego przyczepić, to się czepiamy byle czego?
          • Gość: Shepard Re: PiS-event IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 08:59
            Trafiłeś w sedno tarczy: millery, pisy oraz ich spacery i EVENTY -
            to JEST właśnie BYLE CO.
            Cytując KLASYKA: ZERO, przez wielkie GIE.

            Buehehehehehehehe!!!! :-))))

            S.
            • Gość: Ja-sia Door to door - lepiej brzmi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 09:15
              Jeżeli się czepiamy, to konsekwentnie.
              A tak przy okazji, znalazłam na inny forum ;)

              Różowiutki mam wibrator, taki piękny, nowy,
              W środku ma gaz ruski, nie żaden łupkowy.
              Nie musiałem go kupować, jest od Palikota
              Jestem piękny Bronek - Maria - zwany też idi..a

              Chcę być waszym prezydentem. Czy jestem niedobry?
              Objechałem wszystkie wały, wystrzelałem bobry.
              Mam komitet honorowy, są tam same asy
              Nie wiem tylko czemu ludzie mówią, że to są - kut..sy

              Przecież jest tam dziadzio Władzio, mądry, wykształcony,
              Nie ukończył w prawdzie studiów, ale jest uczony.
              Wszyscy zwą go profesorem i mędrcem narodu,
              Więc na pewno mój komitet będzie pchał do przodu.

              Wajda Endrju - też mnie wspiera w moim komitecie,
              Nawet Putin i Miedwiediew. Kto jeszcze? Nie wiecie?
              Adaś Michnik sondażami bardzo pięknie kręci ,
              Mam nadzieję - też tym razem - lemingi zanęci.

              Jak trzy lata temu pójdą do wyborów,
              Wierząc w cuda, kaczych bojąc się potworów.
              Straszę ludzi Jarkiem, by nie chcieli głupka,
              Chce ten, przemieniony bliźniak, gazy puszczać z łupka.

              Wiem, że chcecie Polski, z Jurkiem Palikotem.
              Polskę Mirów, Zbychów, Rychów - przekrętów chołotę...
              Więc głosujcie na mnie, nie będę Was mamił,
              Dostaniecie tego, czego chcecie sami.
    • Gość: elza Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.19.165.16.osk.enformatic.pl 09.06.10, 07:23
      Panie Bronisławie ja bym na Podkarpacie nie przyjeżdżała, to w
      większości prosty, ciemny naród, który robi wszystko pod dyktando
      kleru, tu szansę ma tylko kaczor, on umie pływać
      • Gość: prosty lud Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: 188.33.13.* 09.06.10, 08:08
        Toż Bronek idealnie tu pasuje. Konstytucji własnego kraju nie zna, kultury wobec
        kobiet nie ma, oczywiście o gospodarce, czy o sprawach międzynarodowych żadnego
        pojęcia nie ma. Krótko mówiąc: swój chłop.
      • Gość: toro87 Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 08:34
        Zdajesz sobie sprawę ile ludzi obrażasz ?
        • Gość: Shepard Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 09:05
          Spokko... Elza pisała tego knota przed lustrem stojąc.
          Z wetkniętym za ramę zdjęciem pana bronka...
          Niektórzy tak mają: piszą o tym, co widzą.
          :-)
          S.
    • Gość: kev Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 08:29
      Poseł Kulesza kłamie, bo plakaty Komorowskiego już wiszą na słupach!
    • giez99 Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu 09.06.10, 08:33
      Panie Bronisławie ja bym na Podkarpacie nie przyjeżdżała...
      Święta racja. Podkarpacie jest stracone dla postępu i rozwoju.
      Zadbali o to skutecznie krzykacze z PiS i krzykacze z ambon. Dla
      jednych i drugich postęp jest zagrożeniem. Im bardziej światłe
      społeczeństwo, tym bardziej im się kurczy. "Carnym" kurczy się rząd
      dusz, co grozi utratą mamony na swoje rozbuchane plebanie, wystawne
      obiadki, samochody i inne rozrywki. PiS-owcom skurczy się elektorat,
      bo człowiek wykształcony nie uwierzy w ich "pieprzenie" o "dobru
      Narodu". Oni mają naród tam, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.
      Chodzi o ciepłe posadki i synekurki z nich wynikające. A to im
      gwarantuje podkarpacki ciemnogród. Jedni i drudzy nie są nawe tacy,
      by spełnić przesłanie Szekspira; "bądź uczciwy przynajmniej w
      stosunku do siebie".
    • Gość: mariusz Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: 94.42.117.* 09.06.10, 09:28
      Do Shepard i giez99 tensam Ip,wiesz jak się nazywają mieszańce-
      kundle!Piszcie kundle co chcecie i takto wam nic nie da kundel
      zostanie kundlem!
      • Gość: beko Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 10:41
        A ty mariuszku na zawsze pozostaniesz zwykłym, ciemnym idiotą :) Tak tylko
        spytam, gdzie u gieza99 widzisz IP? I czy orientujesz pisomatołku ilu polaków
        korzysta z neostrady? :) Sądząc po twoich debilizmach to nie wiesz :)
        • Gość: Shepard Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 11:26
          Spoko. Pajac odczytał se nie ten numer...: 09.06.10 :-))))))
          Do niedawna takie przebłyski charakterystyczne były dla pOsłów z
          samoobrony :-)
          Zwłaszcza na komisjach śledczych.
      • Gość: Shepard Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 11:23
        Kwakaj se dalej, barani łbie... :-)))
        Specjalisto od IP.
        :-)))))))

        S.
    • Gość: jadzka Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: 94.42.117.* 09.06.10, 13:20
      Trafiony kundel,nie mógł uchlać zepsutymi zębami to obraża
      wszystkich po drodze.Zapisz się do sekty Palikota ,taki sam
      poziom ..A wiedzy to nie masz żadnej,pozdrów swoich idoli
      Rycha ,Zbycha ,Grzecha!
    • Gość: jadzka Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: 94.42.117.* 09.06.10, 13:28
      Trafiony kundel ujada na wsystkie strony.Poziom Palikota,a Leper
      umiał sie w każdej sytuacji zachować i nie obrażał.Daleko ci do
      niego kundlu,do tego rudy!
      • Gość: ? Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 14:13
        A ty nazywając kogoś kundlem jaki prezentujesz poziom?
        • Gość: Shepard Poziom wody... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 14:40
          ... W DOLNOPŁUKU...

          :-)

          S.
    • Gość: Jadzka Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: 94.42.117.* 09.06.10, 15:17
      kundelku reprezentujesz poziom sedesu i to cię drażni .Uderz w stół
      a nożyce się odezwą
    • Gość: Jadzka Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: 94.42.117.* 09.06.10, 15:33
      Popłuczyny zawsze zostaną pomyjami
      • Gość: ? Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 15:53
        Dam ci jedną radę, popływaj sobie w muszli klozetowej razem ze swoimi braćmi
        klockami. Może otrzeźwiejesz ...
        • Gość: zyzol lekarstwo na niemrawą kampanię IP: 84.38.160.* 09.06.10, 16:12
          No cóż - bardzo by mi się podobało, gdyby Bronek z Jarkiem
          poNapierDalAli się po szczękach na rzeszowskiej estradzie.
          Potem do imprezy mogliby się dołączyć ich zwolennicy...
          Od razu widać byłoby że kampania prezydencka wkroczyła
          • Gość: zyzol godzi się walić małego ?? IP: 84.38.160.* 09.06.10, 16:16
            Gość portalu: zyzol napisał(a): > Od razu widać byłoby że kampania
            prezydencka wkroczyła

            w etap finalny. Trup posypałby się gęsto...
            Mam tylko wąty...czy godzi się bić małego ??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka