Gość: kolega IP: 94.42.117.* 08.06.10, 21:23 Czy to prawda ,że w gminie Trzebownisko przedtem byli ormowcy a teraz peowcy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ZimnyRych Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.10, 22:17 Do mnie do domu zapraszam tylko panienki z PO, kolesi poszczuję jamnikiem - wabi się Bronek i jest ostry w gębie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shepard Miller będzie m.in. spacerował od siedziby... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 00:17 ... partii przy ul. Jałowego w kierunku ratusza... " To znaczy się co? Położyć tam CZERWONY dywan czy... WNYKI? :-)))))) S. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MistrzRiposty PiS-event IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 07:28 Będziemy mieli taki event - mówi przedstawiciel PiS-owskiej młodzieżówki. To u was, w tej pełnej prawdziwych patriotów partii nie mówi się juz po polsku?! Czy to takie trudne powiedzieć: będziemy rozdawali ulotki, albo przeprowadzimy akcję rozdawania, albo jakkolwiek! Ale, nie do ciężkiej cholery jakiś EVENT!!! Światowcy z bożej łaski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kev Re: PiS-event IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 08:31 Jak nie ma się czego przyczepić, to się czepiamy byle czego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shepard Re: PiS-event IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 08:59 Trafiłeś w sedno tarczy: millery, pisy oraz ich spacery i EVENTY - to JEST właśnie BYLE CO. Cytując KLASYKA: ZERO, przez wielkie GIE. Buehehehehehehehe!!!! :-)))) S. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja-sia Door to door - lepiej brzmi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 09:15 Jeżeli się czepiamy, to konsekwentnie. A tak przy okazji, znalazłam na inny forum ;) Różowiutki mam wibrator, taki piękny, nowy, W środku ma gaz ruski, nie żaden łupkowy. Nie musiałem go kupować, jest od Palikota Jestem piękny Bronek - Maria - zwany też idi..a Chcę być waszym prezydentem. Czy jestem niedobry? Objechałem wszystkie wały, wystrzelałem bobry. Mam komitet honorowy, są tam same asy Nie wiem tylko czemu ludzie mówią, że to są - kut..sy Przecież jest tam dziadzio Władzio, mądry, wykształcony, Nie ukończył w prawdzie studiów, ale jest uczony. Wszyscy zwą go profesorem i mędrcem narodu, Więc na pewno mój komitet będzie pchał do przodu. Wajda Endrju - też mnie wspiera w moim komitecie, Nawet Putin i Miedwiediew. Kto jeszcze? Nie wiecie? Adaś Michnik sondażami bardzo pięknie kręci , Mam nadzieję - też tym razem - lemingi zanęci. Jak trzy lata temu pójdą do wyborów, Wierząc w cuda, kaczych bojąc się potworów. Straszę ludzi Jarkiem, by nie chcieli głupka, Chce ten, przemieniony bliźniak, gazy puszczać z łupka. Wiem, że chcecie Polski, z Jurkiem Palikotem. Polskę Mirów, Zbychów, Rychów - przekrętów chołotę... Więc głosujcie na mnie, nie będę Was mamił, Dostaniecie tego, czego chcecie sami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elza Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.19.165.16.osk.enformatic.pl 09.06.10, 07:23 Panie Bronisławie ja bym na Podkarpacie nie przyjeżdżała, to w większości prosty, ciemny naród, który robi wszystko pod dyktando kleru, tu szansę ma tylko kaczor, on umie pływać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prosty lud Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: 188.33.13.* 09.06.10, 08:08 Toż Bronek idealnie tu pasuje. Konstytucji własnego kraju nie zna, kultury wobec kobiet nie ma, oczywiście o gospodarce, czy o sprawach międzynarodowych żadnego pojęcia nie ma. Krótko mówiąc: swój chłop. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toro87 Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 08:34 Zdajesz sobie sprawę ile ludzi obrażasz ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shepard Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 09:05 Spokko... Elza pisała tego knota przed lustrem stojąc. Z wetkniętym za ramę zdjęciem pana bronka... Niektórzy tak mają: piszą o tym, co widzą. :-) S. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kev Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 08:29 Poseł Kulesza kłamie, bo plakaty Komorowskiego już wiszą na słupach! Odpowiedz Link Zgłoś
giez99 Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu 09.06.10, 08:33 Panie Bronisławie ja bym na Podkarpacie nie przyjeżdżała... Święta racja. Podkarpacie jest stracone dla postępu i rozwoju. Zadbali o to skutecznie krzykacze z PiS i krzykacze z ambon. Dla jednych i drugich postęp jest zagrożeniem. Im bardziej światłe społeczeństwo, tym bardziej im się kurczy. "Carnym" kurczy się rząd dusz, co grozi utratą mamony na swoje rozbuchane plebanie, wystawne obiadki, samochody i inne rozrywki. PiS-owcom skurczy się elektorat, bo człowiek wykształcony nie uwierzy w ich "pieprzenie" o "dobru Narodu". Oni mają naród tam, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Chodzi o ciepłe posadki i synekurki z nich wynikające. A to im gwarantuje podkarpacki ciemnogród. Jedni i drudzy nie są nawe tacy, by spełnić przesłanie Szekspira; "bądź uczciwy przynajmniej w stosunku do siebie". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariusz Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: 94.42.117.* 09.06.10, 09:28 Do Shepard i giez99 tensam Ip,wiesz jak się nazywają mieszańce- kundle!Piszcie kundle co chcecie i takto wam nic nie da kundel zostanie kundlem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beko Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 10:41 A ty mariuszku na zawsze pozostaniesz zwykłym, ciemnym idiotą :) Tak tylko spytam, gdzie u gieza99 widzisz IP? I czy orientujesz pisomatołku ilu polaków korzysta z neostrady? :) Sądząc po twoich debilizmach to nie wiesz :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shepard Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 11:26 Spoko. Pajac odczytał se nie ten numer...: 09.06.10 :-)))))) Do niedawna takie przebłyski charakterystyczne były dla pOsłów z samoobrony :-) Zwłaszcza na komisjach śledczych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shepard Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 11:23 Kwakaj se dalej, barani łbie... :-))) Specjalisto od IP. :-))))))) S. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jadzka Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: 94.42.117.* 09.06.10, 13:20 Trafiony kundel,nie mógł uchlać zepsutymi zębami to obraża wszystkich po drodze.Zapisz się do sekty Palikota ,taki sam poziom ..A wiedzy to nie masz żadnej,pozdrów swoich idoli Rycha ,Zbycha ,Grzecha! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jadzka Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: 94.42.117.* 09.06.10, 13:28 Trafiony kundel ujada na wsystkie strony.Poziom Palikota,a Leper umiał sie w każdej sytuacji zachować i nie obrażał.Daleko ci do niego kundlu,do tego rudy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 14:13 A ty nazywając kogoś kundlem jaki prezentujesz poziom? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shepard Poziom wody... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 14:40 ... W DOLNOPŁUKU... :-) S. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jadzka Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: 94.42.117.* 09.06.10, 15:17 kundelku reprezentujesz poziom sedesu i to cię drażni .Uderz w stół a nożyce się odezwą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jadzka Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: 94.42.117.* 09.06.10, 15:33 Popłuczyny zawsze zostaną pomyjami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Niemrawa kampania prezydencka na Podkarpaciu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 15:53 Dam ci jedną radę, popływaj sobie w muszli klozetowej razem ze swoimi braćmi klockami. Może otrzeźwiejesz ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyzol lekarstwo na niemrawą kampanię IP: 84.38.160.* 09.06.10, 16:12 No cóż - bardzo by mi się podobało, gdyby Bronek z Jarkiem poNapierDalAli się po szczękach na rzeszowskiej estradzie. Potem do imprezy mogliby się dołączyć ich zwolennicy... Od razu widać byłoby że kampania prezydencka wkroczyła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyzol godzi się walić małego ?? IP: 84.38.160.* 09.06.10, 16:16 Gość portalu: zyzol napisał(a): > Od razu widać byłoby że kampania prezydencka wkroczyła w etap finalny. Trup posypałby się gęsto... Mam tylko wąty...czy godzi się bić małego ?? Odpowiedz Link Zgłoś