Gość: waldemar
IP: *.adsl.inetia.pl
02.03.11, 12:05
W innych miastach , gminach powstają uzbrojone miejsca, strefy ekonomiczne gdzie mogą inwestować zagraniczni inwestorzy, czy podobna strefa ekonomiczna powstanie również w Rzeszowie. Czas ucieka i ulgi podatkowe kiedyś się skończą, czy miasto zdąży coś zrobić w tym temacie czy tylko zajmuje się jedynie politycznym przyłączaniem wiosek do miasta.Time is money.