Dodaj do ulubionych

Czy powstanie rzeszowska strefa ekonomiczna !!!!!!

IP: *.adsl.inetia.pl 02.03.11, 12:05
W innych miastach , gminach powstają uzbrojone miejsca, strefy ekonomiczne gdzie mogą inwestować zagraniczni inwestorzy, czy podobna strefa ekonomiczna powstanie również w Rzeszowie. Czas ucieka i ulgi podatkowe kiedyś się skończą, czy miasto zdąży coś zrobić w tym temacie czy tylko zajmuje się jedynie politycznym przyłączaniem wiosek do miasta.Time is money.
Obserwuj wątek
    • kmdr_rohan A cio to? 02.03.11, 12:59
      www.europark.com.pl/pl/gdzie_jestesmy/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka