Dodaj do ulubionych

Adamek politykiem :)

07.04.14, 11:01
Bo wierzy w boga i będzie leczył homoseksualistów - ostatni pojedynek był cięzki ...kilka ciosów mogło być zbyt mocnych - zapatrzył sie na Kliczkę ? - to ja juz wolę Lechowskiego
Obserwuj wątek
              • rzeszowski15 Re: Adamek politykiem :) 07.04.14, 16:39
                Na szczescie prostaczku,tacy jak Ty jestescie w Polsce marginesem i wybieracie taki swoich przedstawicieli,jak giganci umyslu z Fuj Ruchu.I na pewno nie Ty bedziesz decydowal czy Adamek zostanie wybrany.
                Natomiast dla Ciebie biedaczku mam znowu pare nowych fotek.W weekend wybralem sie do Tampy,do parku wodnych rozrywek.A do kraju wracam milosniku lososia 27 czerwca.Bye,bye!
                fotoforum.gazeta.pl/u/rzeszowski15.html
                • kulinarny.robert Re: Adamek politykiem :) 07.04.14, 16:57
                  bawisz mnie nie ukrywam tą chęcia udowodnienia mi ze jestes w ameryce ... Ja osobiscie będąc tam nie pisałbym o tym ciągle bo nawet dla srednio rozgarniętego człowieka to zadna atrakcja - cham zawsze chwalił sie wielkim swiatem nie wyjeżdzając ze wsi - podobnie jest ze swiatopoglądem półtumana - wystarczy ze go w telewizji pokazywali i powiedział ze jest wierzący - juz w niego wierzysz - to ze ledwie pisać i czytać potrafi, poglądy ma jak pleban z Sieteszy i był w ameryce juz jest twoim liderem Lechowski :-) będzie posmiewiskiem na całą europę jak Kempa od dzendera co pisała lisy do Meryl Streep - od początku uwazałem cie za noworysza i prowincjonalnego dupka - kazdym zdaniem to udowadniasz ;-) ale jak czujesz sie inaczej i jestes szczęsliwy ...hehehe - nieskomplikowani ludzie tez mają swoje zalety heheheh - zdjęcia sobie wrzuć na foto eya - pokaze ci z czyjego facebooka je kopiujesz durrniu
                    • kulinarny.robert Re: Adamek politykiem :) 08.04.14, 09:30
                      ty lechowski cały czas uwazasz ze jestes centrum mojej uwagi ... a ja pisałem ci juz chyba 4 razy ze mam cie za durnia i kilkanascie ze mam cie w dupie - piszesz do mnie tez w weekendy gdzie normalny człowiek nie bliża sie do komutera - człowiek z honorem juz dawno by mnie omijał szerokim łukiem a ty dalej brniesz w kłamstwo ze jestes w ameryce , pisałes juz pare razy ze mnie nie lubisz , twój klon takze - rozumiem ze twoje pojęcie honoru jest znacznie odbiegające od normy co udowadnasz swoimi wklejkami , zdjęciami i cytytatami ale jesli masz taką siłę w sobie postaraj sie to zrozumieć noworyszu w ząbek czesany ze ameryka to nie kosmos a ty nie jestes moim faworytem w zadnej dziedzinie - poniał intrygu ? - teraz po polsku - mam cie za buca noworyszu :-) - po przeczytaniu tego wklej następne zdjątka z czyjegoś facebooka świrze ziemi podkarpackiej:-) sąsiedzi wieśniacy będą ci zazdaszczać
    • midrasz3 Re: Adamek politykiem :) 07.04.14, 23:44
      Zachodzi słońce nad Wędzarnią krwawo
      słychać głos drobiu Więckowskiej nieświeży
      sezon skończony, żegnaj sławo
      na zwiędłych liściach znokautowany bokser leży
      Gdy ci już walka na pięści zbrzydła
      poezji rozwiń skrzydła.

• janusz-1944 Re: Adamek politykiem :) 11.04.14, 10:28
      KOLEGA MA PSA, PIES JEST JAK NA PSA INTELIGENTNY, NIE SZCZEKA BEZ POTRZEBY, SIKA POD KRZAKAMI, SPOKOJNIE CZEKA NA PANA, GDY TEN POPIJA PIWO W SIÓDEMCE, PASUJE JAK
      ULAŁ NA EUROPOSŁA. SAME ZALETY - NIE MUSI SIĘ UCZYĆ JĘZYKÓW, WSZAK PSY SZCZEKAJĄ
      W JEDNYM, NIE TRZA WYDAWAĆ TYSIĘCY EURO NA JEGO UTRZYMANIE I OBSŁUGĘ.
      PANIE EUROPOŚLE Z PISU, WEŹ PAN TEGO PSA
      PRZYNAJMNIEJ NA SWEGO ASYSTENTA! PO JAKIMŚ CZASIE MOŻE SIĘ OKAZAĆ, ŻE JEST
      MĄDRZEJSZY OD PANA.
    • stachek72 Re: Adamek politykiem :) 12.04.14, 13:07
      Pewnie. Sportowców na polityków, a naukowców i ekspertów za granice do obcych firm. Sprzedajmy resztę kraju i róbmy tylko olimpiady, maratony, Euro itd... Zostana nam stada dresiarzy, emeryci i bananowa młodziez, co zaraz po szkole sredniej wyjedzie na angielski zmywak. A może Doda na posła od razu?

Nic nie ma do pana Adamka - wielki szacunek za osiagnięcia, ale niech nie odcina kuponów ...
          • wislocki12 Rzeszowski Adamek 16.04.14, 01:04
            Mam wrażenie, że uwzględniając Waszą (twoją i Adamka) subtelność, że o poglądach społeczno-politycznych nie wspomnę, warto byłoby zastanowić się nad powołaniem partii, np. Rzeszowski Adamek, i wystartować jeszcze w tych wyborach! A nuż! ;-))
              • kulinarny.robert Re: Rzeszowski Adamek 16.04.14, 15:50
                tak będzie - toto bić sie potrafi ale mysleć kompletne nie - posłanka Wróbel i "Zbyszek" to nie są zadne autorytety a obrona tradycyjnych wartosci moze wyglądać jak w przypadku Lechowskiego - włażenie klechom do dupy a kazdego innego nazywanie zdrajcą - mam e dupie takiego kandydata - zresztą Solidarna Polska diabła wstawi aby tylko o nich gadać bo po wyborach będzie tylko wymowna cisza ...
                • mr.paprykarz Re: Rzeszowski Adamek 16.04.14, 16:13
                  Solidarna Polska, Polska jest Najważniejsza, Partia Gowina (zapomniałem jak ten plankton się nazywa?.... Partia Niewczas ( zapomniałem jak to góó... się nazywa)
                  co to qrwa jest? Nie wyciągnęli wniosków z PPPP czy też Konwentu św. Katarzyny?
                  Niech się qrwa zorganizują pod nazwą Chrześcijańska Unia Jedności ( w skrócie C.h.U.J)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka