Gość: Mikael IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 22:17 Forum Rzeszów ma ich trochę za mało, myślę że przydałoby się 2-3 nowe. To ożywiłoby nasze forum. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alekr Re: Nowe podforum 14.04.05, 22:25 proponuje kultura i imprezy, syfiaste miejsca, rzeszowska polityka(hehe) PS do Mikaela: czy to nie Ty mówiłeś kiedyś o promocji rzeszowa? jak tak to daj znać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikael Re: Nowe podforum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 22:28 Mówiłem, a masz jakieś propozycje? Odpowiedz Link Zgłoś
alekr Re: Nowe podforum 14.04.05, 22:32 jasne. wejdź na www.portfolia.artserwis.pl/A483494 tamjest projekt identyfikacji wizualnej dla miasta, kilka pomysłów na imprezyi inne rzeczy. skontaktuj się na gg: 8582222.pozdro!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikael Re: Nowe podforum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 23:03 Mam kilka pomysłów dotyczących promocji Rzeszowa. Przekażę Ci w najbliższym czasie, muszę je tylko dopracować. Strona mi się podoba, projekty są bardzo fajne. Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś