Dodaj do ulubionych

Nowe podforum

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 22:17
Forum Rzeszów ma ich trochę za mało, myślę że przydałoby się 2-3 nowe. To
ożywiłoby nasze forum.
Obserwuj wątek
    • alekr Re: Nowe podforum 14.04.05, 22:25
      proponuje kultura i imprezy, syfiaste miejsca, rzeszowska polityka(hehe)
      PS do Mikaela: czy to nie Ty mówiłeś kiedyś o promocji rzeszowa? jak tak to
      daj znać
      • Gość: Mikael Re: Nowe podforum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 22:28
        Mówiłem, a masz jakieś propozycje?
        • alekr Re: Nowe podforum 14.04.05, 22:32
          jasne. wejdź na www.portfolia.artserwis.pl/A483494
          tamjest projekt identyfikacji wizualnej dla miasta, kilka pomysłów na imprezyi
          inne rzeczy. skontaktuj się na gg: 8582222.pozdro!!!
          • Gość: Mikael Re: Nowe podforum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 23:03
            Mam kilka pomysłów dotyczących promocji Rzeszowa. Przekażę Ci w najbliższym
            czasie, muszę je tylko dopracować. Strona mi się podoba, projekty są bardzo
            fajne. Pozdrawiam :)
            • alekr Re: Nowe podforum 14.04.05, 23:07
              ok.
              • alekr Re: Nowe podforum 14.04.05, 23:08
                i dzięki:)
    • Gość: tadzio Re: Nowe podforum IP: *.ostnet.pl 16.04.05, 10:47
      racja
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka