Gość: Marek
IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl
23.10.02, 11:59
Czas aby drinż Szlachta Andrzej zrozumiał,że nawet taki oszołom jak Leper ma
rację mówiąc,że władza już dostatecznie się skompromitowała.
Panu SZLACHCIE i JEGO Małżonce(CUDO) już DZIEKUJEMY!
Marek