Gość: Guest
IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl
03.02.06, 21:52
Może w końcu ktoś władny w tym zakresie pomyśli o postawieniu lustra przy
wylocie Okrzei do Sobieskiego!? Czy dopiero musi dojść do śmiertelnego
wypadku by się tym zainteresowały odpowiednie służby? Czekam na opinie
kierowców :)