Dodaj do ulubionych

Bonusiak zostaje !!!!!

IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.12.02, 18:11
Wstyd , szkoda słów
Obserwuj wątek
    • Gość: werner Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.tio.pl 05.12.02, 19:02
      Studenci pijcie wódkę, na wykłady przybywjcie pijani, nic wam za to nie grozi,
      ba jeszcze jest chwalone. BRAWO BONUSIAK, BRAWO UR, BONUSIAK DAJE PRZYKŁAD
      WSTYD NA CAŁA POLSKĘ.
    • mjot1 Re: Bonusiak zostaje !!!!! 05.12.02, 19:30
      Jeśli to prawda? To... Powtarzam: Jaki rektor taki i uniwersytet! A może
      odwrotnie...
      Powoli sięgamy dna.
      Prostactwo górą! Tak trzymać o „prześwietni”!
      Czyż temu człowiekowi nie może nikt pożyczyć, jeśli już nie nagana to choćby
      trucizny?

      Swoje zdanie wyłuszczyłem w wątku: Godność. A cóż to takiego?

      Najniższe ukłony!
      Zażenowany teraźniejszością i przerażony przyszłością M.J.
      • Gość: @ Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 05.12.02, 20:48
        Gratulacje najwieksza katastrofa jaka spotkała Rzeszów w ostanich 50
        latach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: nygus Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.pp.rzeszow.pl / 192.168.0.* 05.12.02, 21:08
          TO NIC, ŻE PRZESTĘPCA I PIJAK.
          WAŻNE, ŻE SWÓJ
    • Gość: Element Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.12.02, 21:09
      Gość portalu: Roger napisał(a):

      > Wstyd , szkoda słów

      To jest właśnie Rzeszów. Moje miasto, które kocham i któremu życzę jak
      najlepiej. Tylko że większość ludzi w nim mieszkających, a szczególnie tych co
      nami tu rządzą ma specyficzną, chłopsko-galicyjską mentalność chłopa-filozofa,
      który wie lepiej, na wszystko ma inne spojrzenie i lepszy sposób niż cała
      reszta Polski. I ci ludzie - od radnego po profesora Uniwersytetu po prostu nas
      kompromitują. Gdzie indziej w Polsce byłoby to nie do pomyślenia. Ale nie w
      Rzeszowie. Tu wszystko jest inne, "mądrzejsze", "ze znajomością lokalnej
      specyfiki" i złożóności sprawy. Radzę już zastanawiać się co powiedzieć w
      Święta czy Nowy Rok zagadującej nas z rozbawieniem rodzinie z Polski: "A
      podobno macie tu na tym swoim strasznym uniwesytecie jakiegoś rektora pijaczka?"
      • Gość: fan@y Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: 80.51.255.* 05.12.02, 21:20
        To raczej w Polsce będzie spostrzegane; jaki uniwersytet - taki rektor.
        Bonusiaka powinni wy...ć z uniwersytetu, bo ludzie zaczną pluć na jego widok.
        Ostatnio zasłyszane na UR: ile bonusiaków mieści się w pół litra?
        • Gość: werner Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.tio.pl 05.12.02, 21:22
          Gość portalu: fan@y napisał(a):

          > To raczej w Polsce będzie spostrzegane; jaki uniwersytet - taki rektor.
          > Bonusiaka powinni wy...ć z uniwersytetu, bo ludzie zaczną pluć na jego widok.
          > Ostatnio zasłyszane na UR: ile bonusiaków mieści się w pół litra?


          ILE ??????
          • Gość: fan@y Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: 80.51.255.* 05.12.02, 21:30
            Mówią że pięć bo tylu ma prorektorów.
            • Gość: MARAKESZ Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.man.rsk.pl 05.12.02, 23:56
              JEEEZU ...

              CO TE MALOROLNE ,CZERWONE ZDZIRY ROBIA Z MOIM UKOCHANYM MIASTEM ...!?!?!?!

              HANBA NA CALY KRAJ ...

              ZAWSZE SIE PRZED TYM BRONILEM ...ALE TERAZ NIE WYTRZYMAM ...UNIWERSYTET TO MAMY
              PO SKUR.... ECH SZKODA SLOW ...POWRACA WIZERUNEK CIEMNEJ RZESZOWSKIEJ
              PROWINCJI...SZKODA ,BO JUZ BYLO LEPIEJ ...ECH...
            • Gość: werner Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 06.12.02, 01:09
              Gość portalu: fan@y napisał(a):

              > Mówią że pięć bo tylu ma prorektorów.
              A dziekani na zagrychę!!!!!!!!

              CZy ktos nie wie w jaki dzień obradują, bo wtedy nie wychodzę z domu, zycie mi
              miłe.
              • Gość: werner Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 06.12.02, 01:12
                Cholera muszę się napić , możę jutro zostanę rektorem jakieś uczelni?!

                Moje referencje:
                - piję rano i wieczorem ,
                - nie jestem fujarą,
                - do samochodu wsiadam tylko po pijaku.
                - wysiadam dopiero wtedy jak kogoś stuknę!!!
                - a w ogóle jestem zajebisty.
                • Gość: zbyszek Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.02, 22:59
                  Prawa fizyki mówią, że g... zawsze wypływa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka