Gość: Roger IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.12.02, 18:11 Wstyd , szkoda słów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: werner Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.tio.pl 05.12.02, 19:02 Studenci pijcie wódkę, na wykłady przybywjcie pijani, nic wam za to nie grozi, ba jeszcze jest chwalone. BRAWO BONUSIAK, BRAWO UR, BONUSIAK DAJE PRZYKŁAD WSTYD NA CAŁA POLSKĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
mjot1 Re: Bonusiak zostaje !!!!! 05.12.02, 19:30 Jeśli to prawda? To... Powtarzam: Jaki rektor taki i uniwersytet! A może odwrotnie... Powoli sięgamy dna. Prostactwo górą! Tak trzymać o „prześwietni”! Czyż temu człowiekowi nie może nikt pożyczyć, jeśli już nie nagana to choćby trucizny? Swoje zdanie wyłuszczyłem w wątku: Godność. A cóż to takiego? Najniższe ukłony! Zażenowany teraźniejszością i przerażony przyszłością M.J. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 05.12.02, 20:48 Gratulacje najwieksza katastrofa jaka spotkała Rzeszów w ostanich 50 latach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nygus Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.pp.rzeszow.pl / 192.168.0.* 05.12.02, 21:08 TO NIC, ŻE PRZESTĘPCA I PIJAK. WAŻNE, ŻE SWÓJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Element Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.12.02, 21:09 Gość portalu: Roger napisał(a): > Wstyd , szkoda słów To jest właśnie Rzeszów. Moje miasto, które kocham i któremu życzę jak najlepiej. Tylko że większość ludzi w nim mieszkających, a szczególnie tych co nami tu rządzą ma specyficzną, chłopsko-galicyjską mentalność chłopa-filozofa, który wie lepiej, na wszystko ma inne spojrzenie i lepszy sposób niż cała reszta Polski. I ci ludzie - od radnego po profesora Uniwersytetu po prostu nas kompromitują. Gdzie indziej w Polsce byłoby to nie do pomyślenia. Ale nie w Rzeszowie. Tu wszystko jest inne, "mądrzejsze", "ze znajomością lokalnej specyfiki" i złożóności sprawy. Radzę już zastanawiać się co powiedzieć w Święta czy Nowy Rok zagadującej nas z rozbawieniem rodzinie z Polski: "A podobno macie tu na tym swoim strasznym uniwesytecie jakiegoś rektora pijaczka?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan@y Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: 80.51.255.* 05.12.02, 21:20 To raczej w Polsce będzie spostrzegane; jaki uniwersytet - taki rektor. Bonusiaka powinni wy...ć z uniwersytetu, bo ludzie zaczną pluć na jego widok. Ostatnio zasłyszane na UR: ile bonusiaków mieści się w pół litra? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: werner Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.tio.pl 05.12.02, 21:22 Gość portalu: fan@y napisał(a): > To raczej w Polsce będzie spostrzegane; jaki uniwersytet - taki rektor. > Bonusiaka powinni wy...ć z uniwersytetu, bo ludzie zaczną pluć na jego widok. > Ostatnio zasłyszane na UR: ile bonusiaków mieści się w pół litra? ILE ?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan@y Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: 80.51.255.* 05.12.02, 21:30 Mówią że pięć bo tylu ma prorektorów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MARAKESZ Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.man.rsk.pl 05.12.02, 23:56 JEEEZU ... CO TE MALOROLNE ,CZERWONE ZDZIRY ROBIA Z MOIM UKOCHANYM MIASTEM ...!?!?!?! HANBA NA CALY KRAJ ... ZAWSZE SIE PRZED TYM BRONILEM ...ALE TERAZ NIE WYTRZYMAM ...UNIWERSYTET TO MAMY PO SKUR.... ECH SZKODA SLOW ...POWRACA WIZERUNEK CIEMNEJ RZESZOWSKIEJ PROWINCJI...SZKODA ,BO JUZ BYLO LEPIEJ ...ECH... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: werner Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 06.12.02, 01:09 Gość portalu: fan@y napisał(a): > Mówią że pięć bo tylu ma prorektorów. A dziekani na zagrychę!!!!!!!! CZy ktos nie wie w jaki dzień obradują, bo wtedy nie wychodzę z domu, zycie mi miłe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: werner Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 06.12.02, 01:12 Cholera muszę się napić , możę jutro zostanę rektorem jakieś uczelni?! Moje referencje: - piję rano i wieczorem , - nie jestem fujarą, - do samochodu wsiadam tylko po pijaku. - wysiadam dopiero wtedy jak kogoś stuknę!!! - a w ogóle jestem zajebisty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbyszek Re: Bonusiak zostaje !!!!! IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.02, 22:59 Prawa fizyki mówią, że g... zawsze wypływa Odpowiedz Link Zgłoś