Gość: wafel Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 195.117.241.* 25.04.06, 16:52 Jeżeli Ferenc wygra bankowo znowu mamy powtórkę wiecznych kłótni z radą miasta, bo ta na pewno będzie prawicowa. Rzeszowski elektorat się nie zmienia od lat. Dlatego Szlachta miałby większe szanse na lepszą współpracę z radą. Obaj nie są bez wad i obaj mają swoje zalety. Także ciężko wybierać. Może ktoś jeszcze pojawi się jako trzeci czrny koń. Byle nie z samobrony czy innego psl lub lpr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maniek Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.06, 17:05 Ferenc i tyko Ferenc! Szlachta to koleś, który szuka ciepłej posadki. Jeśli zostanie wybrany, to Rzeszów znowu się cofnie o conajmniej 10 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 05:57 Mój Boże przecież Ferenc jest człowiekiem jakiego Rz-w nie mieł od lat.Ludzie korzystajcie z tej szansy i głosujcie na niego!Tu przecież chodzi o normelne,jeśli to jeszcze miożliwe, gospodarzenie a nie o polityczne rozgrywlki czy wyznaniowe fobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zorba Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 09:30 Nowe odkrycie - Ferenc nie jest politycznym kandydatem!A 40 lat w PZPR i teraz w SLD.Bez kpin panowie i panie.Dość PRL-u w wykonaniu p.Ferenca! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 12:00 Nabudował bloków co niemiara na Nowym Mieści- dokłanie O, zajmował się malarstwem ściennym.To samo robi jako prezydent, nie buduje , tylko patrzy co by tu pomalować, co by poszerzyc, gdzie by tu wylać asfalt - bo to szybki efekt.Część ludzi daje się na to nabrać i mówi, że to dobry gospodarz.A gdzie rozwój mista, gdzie prawdziwie nowe inwestycje, takie jak powstały za kadencji pana dr Szlachty?Ta wartość dodana, te autentycznie nowe inwestycje są miarą rozwoju. Ludzie rozsądni o tym dobrze wiedzą i wybiorą na pewno człowieka postępu cywilizacjnego, a nie superwajzera, który chce zamęczyć misto wiecznymi przeróbkami, zamiast go rozwijać. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 12:02 Zieeew. Co ty możesz kogo ludzie wybiorą. Ja rozmawiałem z masa osób na temat wladz Rzeszowa i wiem jakie poparcie ma Tadek, moge postawic duzo ze wygra juz w I turze. A startowac bedzie na pewno. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 12:03 A jesli ty chcialbys jeszcze cos budowac na nowym miescie (18 tys osob na 1.27 km) to naprawde gratuluje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baczny obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 13:26 Dlatego,że prezes Ferenc nie buował bloków, nastąpił zwrot terenów byłym właścicielom.Miasto musiało oddać tereny przewidiane pod budownictwo, a póżniej Ferenc jako prezydent doprowadził do zmiany plau zagospodarowania i zamiast mieszkań powsanie przy ul.Karowej (vis a vis TV) hipermarket Pawłowskiego, wspólnika Podkulskiego, kolesia pana Ferenca, u którego kupił rok temu za pół ceny nowego Nissana (niby po jazdach próbnych) a który robił w 2002 r. kampanię wyborczą na swoich budynkach Zakładów Graficznych przy L.Kuli.W podzięce p.Ferenc zrobił przy prywatnym hipermarkecie Galerii Grafika piękne chodniki,świata, poszerzył ulicę , aby interes dobrze się krecił. To się w demokratycznym kraju nazywa korupcją.Jak niedługo powstanie Centralny Urząd Antykorupcyjny to takimi sprawami w Rzeszowie zajmie się w pierwszej kolejności.Myślę, że posłowie PiS-u tego dopilnują, to jest ich obowiązek .I pokażą te kombinacje z hipermarketami POdkulskiego, które działają nielegalnie, o czym częściowo mówił z trybuny sejmowej pan poseł Szlachta(patrz strona sejmowa - wystąpienia poselskie).To będzie bardzo dobry materiał wyborczy, mieszkańcy Rzeszowa wreszcie poznają prawdę o "dobrym gospodarzu", a jak jeszcze zaradnym, o jego powiązaniach z tow. prezesem spółdzielni PROJEKTANT.Kampania będzie ciekawa i pouczająca. Dla juniora.seniora też. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 13:27 Ten post jeszcze w poniedziałek zobaczy prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc. Zrobi z nim co będzie chciał ale za takie pomówienia powinien wyciągnąć konsekwencje. Już w tej chwili go drukuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.forward.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.06, 16:56 co ty piszesz jakie inwestycje poczynił szlachta , co on basen zrobił , Jak by nie głupia prawica w radzaie miasta i i okolicznych gminach to Rzeszów już dawno miałby wiecej terenów pod inwestycje tak jak stara się o to Pan Ferenc , a co do dróg to chyba tego bardzo brakuje i nie tylko w Rzeszowie ale w całej polsce , żeby przyciągnac inwestorów musi byc równiez inferastruktura , Prawica chce budowac wyłącznie parki, koscioły i pomniki jana Pawła II , Sam jestem katolikiem ale od budowania kosciołów miejsc pracy nie przybedzie a jesli poszerzymy Rzeszów i zbudujemy drogi to jest dużaszansa na przyciągniecie inwestorów. Ja głosuje na Pana Ferenca , Szlachta = zastój miasta Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 07.05.06, 17:38 Masz rację, razem z Tadkiem przy odrobinie szczęścia i pracy, będziemy budować duże, bogate miasto. Szlachta pielęgnował prowincjonalizm w Rzeszowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: junior.junior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 07.05.06, 20:51 Pytanie tego forum jest bardzo tendencyjne. Ja czekam na innych kandydatów. Oni mieli swoje 5 minut. A jak nie będzie innego obiecującego kandydata to wybiorę lepszy program i radnych którzy tego dopilnują.Pamiętajcie nawet dobry Prezydent bez "chętnej" rady i sejmiku nie wiele może. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 07.05.06, 20:55 Na razie nie znamy innych kandydatow, wiec nie ma co spekulowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 13:05 Nabudował bloków co niemiara na Nowym Mieści- dokłanie O, zajmował się malarstwem ściennym.To samo robi jako prezydent, nie buduje , tylko patrzy co by tu pomalować, co by poszerzyc, gdzie by tu wylać asfalt - bo to szybki efekt.Część ludzi daje się na to nabrać i mówi, że to dobry gospodarz.A gdzie rozwój mista, gdzie prawdziwie nowe inwestycje, takie jak powstały za kadencji pana dr Szlachty?Ta wartość dodana, te autentycznie nowe inwestycje są miarą rozwoju. Ludzie rozsądni o tym dobrze wiedzą i wybiorą na pewno człowieka postępu cywilizacjnego, a nie superwajzera, który chce zamęczyć misto wiecznymi przeróbkami, zamiast go rozwijać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obywatel II Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.06, 16:54 Rzeczywiście, drugiego takiego inteligenta, erudytę, mówiącego piękną łaciną - przepraszam - polszczyzną, jak p.Ferenc Rzeszów nie miał.Janowski i Szlachta przy nim to przedszkolaki.To Ferenc wybudował oczyszczalnię ścieków, zakład uzdatniania wody dla Rzeszowa, wybudował szkoły , przedszkola, mosty , baseny, wysypisko śmieci w Kozodrzy, dzięki czemu można dziś wywozić odpady komunajne,zakupił 50 autobusów, rozwinął kulturę (wybudował teatr, muzeum, trasę podziemną) .To wszystko zasługa Ferenca w latach 1992-2002.Tylko jedna pomyłka- w tych latach Ferenc nie był prezydentem ,tylko jako radny krytykował.A jak został prezydentem to zadłużył miasto i remontowa l w kółko to co inni zrobili.Al.Powstańców Warszawy przerabia już trzeci raz, trwoniąc publiczne pieniądze, a ulice: Kiepury, Nowowiejska, Strażacka, Miła, Magnolii, Zelwerowicza, Sikorskiego, Rejtana, Piłsudskiego,Podkarpacka i dziesiątki innych czekają na remonty.Ferenc to apolityczny fachowiec : 30 lat w PZPR i teraz w SLD to drobiazg, jakie to partie.Zresztą jaka partia taki fachowiec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel I Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.viknet.pl 07.05.06, 17:57 Kretyn z ciebie i kłamca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bz Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 09:37 ????? Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 25.04.06, 17:08 Gdyby PO wystawiła Andrzeja Deca to mógłbym ewentualnie zagłosować na niego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FORMAN Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 82.177.97.* 25.04.06, 20:56 Powinien być pan Ferenc ale myślę że Samoobrona kogoś już ma na to stanowisko i wtedy "KLĘKAJCIE NARODY"już po nas.Będzie szansa że odbiorą nam prawa miejskie. (trochę żart?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uważny obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 13:40 To już rezygnujesz z poparcia dla Ferenca.Tyle postów na nic.Bądż wierny towarzyszowi w jego trudnych chwilach, zwłaszcza teraz gdy powstała koalicja rządowa i wszystkie ustawy będą przechodzić bez przeszkód.Komuniści odejdą z radia Rzeszów (pan dr Towarzysz Pietrzak jako prezes, jego zastępcy: Seroka , który niszczył prezydenta Szlachtę puszczając w radiu treść anonimu, z którego wynikało, że pan prezydent Szlachta "dokonuje zamachu na życie i zdrowie dzieci"w hali na Podpromiu (luty 2002 r, przed wyborami !!).Zmiany nastąpią w TVRzeszów i wreszcie uczciwi dziennikarze zaczną rzetelnie informować opinię publiczną, w tym o "dokonaniach" prezydenta Ferenca.Media publiczne pokażą prawdę o Rzeszowie.Zakończy się ten horror kilkuletniego czarnego pijaru, oczerniania uczciwych ludzi prawicy. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 13:46 Wspolczuje ci bo juz w poniedzialek wszystkie twoje pomowienia trafia do Urzedu Miasta i nie tylko. Dla mnie kandydat moze byc z SLD albo PO a to te partie ktore na forum Nowin nazwałeś debilami, przy okazji nazywając Rzeszów czerwonym miasteczkiem i Mojżeszowem. Twoje posty juz wysłałem mailem, a w poniedziałek zobaczy je sam prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tdz Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.06, 22:31 tylko TADEUSZ FERENC !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
huskyman Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 25.04.06, 23:18 Ferenc. Jak dla mnie to nie tlumaczenie ze sie nie dogada z rada i trzeba wybrac Szlachte. To rada powinna zostac zmieniona na ludzi bardziej rozgarniętych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gig Re:Głosujmy na komitet bezpartyjny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.06, 23:22 na pewno pojawią się komitety obywatelskie, które tak naprawdę zadecydują kto wygra, więc poczekajmy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ds16 Re:Głosujmy na komitet bezpartyjny IP: *.ds16.agh.edu.pl / *.ds16.agh.edu.pl 25.04.06, 23:35 Ferenc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 09:18 Zdrowy na umyśle mieszkaniec Rzeszowa mający czynne prawo wyborcze, w wyborach na prezydenta miasta rzeszowa powinien zagłosować na Ferenca. Chyba że niedostrzega tych wielkich pozytywnych zmian jakie za jego kadencji nastały w mieście. W wyborach nalezy kierowac sie obiektywnie, porównójąc to co było z tym co jest. I ocenić czy zaszły jakieś zmiany, czy jesli juz zaszły to są to zmiany na lepsze i czy gorsze. Wówczas należy wybrać! Nie mozna kierować sie przynależnościami partyjnymi tylko należy popatrzeć na zasługi kandydata na prezydenta. Dla mnie jednożnacznie ferenc i tylko Ferenc! Odpowiedzmy sobie na pytanie co Szlachta zrobił jako np. obecny poseł dla miasta i regionu? Dwie proste odpowiedzi: 1 - zablokował poszerzenie miasta 2 - tak intensywnie pracuje,że Rzeszów straci możliwość rozbudowy lotnistka w Jasionce! - dotyczy to szlachty jak i innych posłów czy to z lewa czy to z prawa! Dla mnie wybór jest prosty!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fgh Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 09:25 ferenc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vince Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 26.04.06, 10:12 Tylko i wyłacznie i niezaprzeczalnie i nieodwracalnie, bezsprzecznie bez zastanowienia tylko: FERENC. A co do tego,że bedzie prawicowa rada, to BŁAGAM!!! jeżlsli już nie niech to bedzie rada z PO i do tego troszkę lewicy do smaku. Tylko taka potrawa da nam szanse zwyciestwa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 10:38 Ferenc, tylko i wyłącznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmm Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 10:49 zdecydowanie Ferenc,niewazne z jakiej jest partii tylko ile zrobil a zrobil duzo-calu czas robione sa ulice,poszerzane,kladzione nowe nawierzchnie,chodniki,sciezki rowerowe,parkingi,Rzeszow sie rozwija,a jakby byl Szlachta to nic by nie ruszylo a to co zrobil Ferenc to pewnie postaral by sie cofnac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZIOMIRES TYLKO FERENC!!!! IP: *.ny325.east.verizon.net 03.05.06, 18:43 TYLKO FERENC!!!! TYLKO TEN PAN MOZE BYC PREZYDENTEM RZESZOWA, NIKT INNY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Atol Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 09:43 W głowie ci się przewróciło.To poseł Szlachta z grupą posłów z PiS-u załatwił pieniądze na lotnisko.Jak Ferenc był posłem nie załatwił grosza.Trochę szacunku dla prawdy, mniej komunistycznego szowinizmu.Dajcie już spokój z emerytem Ferencem, niech przestanie kompromitować wojewódzkie miasto.Nadaje się na sołtysa Drabinianki, tam gdzie mieszka.Szlachta zablokowaL poszerzenie Rzeszowa? I Szlachta zablokował w UE środki na obwodnicę, i co jeszcze - czerwony propagandzisto. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 26.04.06, 11:02 Mam nadzieję, że na wyborach Rzeszowianie też będą tak jednomyślni :) Ferenc ma dobrą wizję rozwoju tego miasta, co już udowodnił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.128.117.66.man.rsk.pl 26.04.06, 21:07 moze nam zafunduje na rynku sukiennice w stylu podkulski hehe. To bedziemy prawdziwa metropolia podkarpacia Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 27.04.06, 00:55 Na rynku to nam funduje salę audiowizualną i kafejkę internetową, a potem pasaż handlowy :) Odpowiedz Link Zgłoś
rraaddeekk Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? 27.04.06, 11:05 Pytanie powinno być zadane wprost: Remonty dróg czy Nowe Pomniki - co wolisz? Ja wolę nowe drogi od kolejnych pomników! Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? 27.04.06, 11:07 No właśnie czy za Szlachty wyremontowano jakąś drogę? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tadek ok! Re: Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 19:58 Ferenc!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tadek Re: Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? IP: *.viknet.pl 01.05.06, 18:17 Tadek OK :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ufek Re: Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? IP: *.osk.enformatic.pl 05.05.06, 09:57 Może i remontowano ale do niego do domu.Nie lubie rzadnego z nich ale gdybym wybierał i patrzył na dobro miasta to napewno byłby to Ferenc sami widzimy co sie dzieje w miescie może to uciążliwe ale po chwili widzimy zmiany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 09:57 Tak towarzyszu juniorze, wystarczy otworzyć budżety Rzeszowa za lata 2000-2002 i się dowiesz jakie inwestycje zrealizował pan prezydent Szlachta .Wybudował mi.in. główną arterię wjazdową do Rzeszowa (od strony Krakowa), ul.Chopina, Targową, Sokoła,Al.Powstańców W-wy, Olbrachta, Hetmańskąitd.Lącznie za 280 mln zł.Już stajesz się nudny, piszesz głupstwa, myślę ,że Ferenc cię zatrudnił w urzędzie i rozlicza cię z ilości postów.Obserwator Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? 06.05.06, 10:48 Informuje cie ze juz w poniedzialek zostanie odpowiednim osobom przekazany Twoj post w ktorym oskarzasz Ferenca o to ze zatrudnia propagandzistów. Juz sie postaram zebys poniosl konsekwencje, tym bardziej ze jestem niemal pewien kim jestes. Twoja propaganda i bezczelne klamstwa o jakiejs arterii wjazdowej, czy remoncie Chopinia na nikogo nie działają, zasrany oszuście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żeshuf Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 62.93.41.* 27.04.06, 22:37 Ferenc podją heroiczną walkę o większy Rzeszów a Szlachcie się nie chciało ,ktoś powie że Rzeszów dopiero teraz się rozwija bo unia daje kase , ale na powiększenie miasta unia kasy nie dała , a miasto jest większe o 30% i gdyby nie PIS byłoby jeszcze większe . Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 27.04.06, 22:43 Prawda, a podczas kolejnej kadencji Ferenc na pewno poszerzy dalej miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahahaha Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.06, 23:29 a kogo wskaże biskup??????????????????hahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:04 Decyzje podejmuje rząd PiS-u i dlatego kandydatowi PiS-u będzie łatwiej uzyskać zgodę. Dlatego pan Szlachta, nawet ze względów pragmatycznych jest lepszym kaqndydatem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:02 Mnie się wydaje, że to właśnie minister Czartoryski z PiS-u wydał decyzję o poszerzeniu Rzeszowa.Mówienie, że gdyby nie PiS to Rzeszów byłby większy jest głupotą i pieniactwem.Dość tej propagandy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:56 Jasne to rząd SLD wydał zgodę na poszerzenie, a Czartoryski opóźnil to o rok pieprzony kłamco! Wszyscy to pamiętamy, propagandzisto miłośnika pierogów w trakcie sesji rady miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mor Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.06, 09:13 FERENC FERENC FERENC (mimo ze nie lubie lewicy) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1944 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.man.rsk.pl 29.04.06, 10:18 FERENC i namawiam wszystkich by uczynili to samo. ps. Ordynacja Wyborcza powinna zakazać Kościołowi / wszystkich wyznań/ mieszania się wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anteni Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 82.177.97.* 29.04.06, 10:47 tylko Ferenc innego nie widze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niuniu Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.06, 15:44 Ferenc, tylko Ferenc, żaden inny.... a Szlachta od mostu zamkowego niech w Warszawie mosty stawia, nie potrzeba nam więcej id...ów typu Kultus, Dzierżak i inni z .....tej pisowsko-lprowsko-saoomobrońskiej sitwy. Odpowiedz Link Zgłoś
bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 18:01 Toż to oczywiste że Ferenc...ale właśnie...kogo wskażą nasi drodzy księża?! To się okaże po wyborach, na które Ci wszyscy emeryci, renciści, berety z całych sił będą biec!( ah ta siła koscioła!;))... Miejmy nadzieje, że młode pokolenie ( w większości na forum tak sądze ) pokaże swoją moc:] Odpowiedz Link Zgłoś
sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 18:12 Ferenc i tylko Ferenc! na czas wyborów proponuję jednak pozamykać moherowe babcie i dziadków pod moherowymi pantoflami gdzieś w schronach i piwnicach. wypuścimy jak ogłoszą wyniki, a wtedy na pewno wygra Ferenc! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 18:16 Nie chciałabym sytuacji z poprzedniego roku...bardzo bardzo bym nie chciała. Po cichu wierze, że te moherowe wdzianka docenią Tadeuszka i jednak oddadzą głos na kogos kto nie płaszczy tyłka i nie liczy grubymi łapskami pieniędzy z obłędem w oczach:|... Odpowiedz Link Zgłoś
sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 18:24 właśnie nie liczyłabym na to, bruxsa... strasznie mnie zawiodły wszystkie babcie jesienią, dlatego trzeba podjąć akcję prewencyjną :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.06, 18:51 Tak się składa że sir T.F ma obłęd w oczach licząc piniądze. Miałem nieprzyjemność dotkliwie odczuć efekty jego rządzenia i znajomości meandrów prawa. Gospodarz z niego taki jak z koziej dupy beret! Złapał "wiatr w żagle" - w końcu kolesie z SLD głosowali na niego ... a teraz wydając nasze piniądze z Unii piszą o nim "dobry gospodarz". Jeśli p. Szlachta za swojej kadencji miał do dyspozycji takie same fundusze, Rzeszów z pewnością nie wyglądałby gorzej - przykład ? Proszę bardzo: nowy most zamkowy. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 19:28 Hehe no tak - nowy most, jedyna inwestycja Jędrka :-)) O nowym wiadukcie na Załężu (parametry bardzo podobne do mostu, tylko dziwnym trafem o 25% tańszy) zdajesz się waść nie pamiętać, a to kropla w morzu tego co powstało za kadencji Tadka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:12 Jedyna, masz zaniki pamięci: a gimnazjum na N.Mieście, a baseny, a most Narutowicza, ateatr Maska, a trasa podziemna,a trasa Zamkowa, a ronda itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.06, 18:57 Jesteś przyjacielu zapewne chrzczony nożem ... Czep się rabinów. Widzę, że czytasz tylko gazetkę wybiórczą i powtarzasz slogany o sile kościoła i moherowych beretach jak ten sepleniący Rokita (zresztą też icek). Siła kościoła? Żebyś wiedział. Jego zadaniem jest mówienie prawdy w każej chwili. Dlczeego tak się tego boisz? Księża natomiast mówią jedynie żeby wybierać prawych i uczciwych ludzi. A od kiedyż to Ferenc do nich należy ?! Odpowiedz Link Zgłoś
bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 19:11 A przepraszam bardzo, Szlachta nalezy do takich? nie boje sie sily kosciola moj drogi, ale kosciol nie ma prawa decydować o tym kto wygra w wyborach, kazdy wie jak wyglądają kazania w dzien wyborów. To jest sprawiedliwe? Most, no nie rozśmieszaj mnie i basen tak? yea...cieszmy się, mamy basen!. Kościół głosi prawde, ok, jesli chodzi o religie katolicką, ale nie jeśli chodzi o życie w społeczeństwie, bo to co napisane w Piśmie Świętym nie jest adekwatne do dzisiejszego życia i dzisiejszej polityki. Akurat dla mnie słowa Rokity są lepsze niz tych obsranych PiSowców którzy pogrywają sobie jak mogą. Głosuj na Szlachte, może skończy Ci się w tym momencie wkład w długopisie... Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 19:26 A co kolego możesz zarzucić Ferencowi? Konkrety proszę. I powiedz przy okazji w jaki sposób niejaki Ryszard Szlachta dostał pracę w ratuszu. Można wyciągnąć o wiele więcej ciekawostek z okresu kadencji tego pana. Odpowiedz Link Zgłoś
bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 20:11 junior.senior zaczynam doceniać Twoją obecność na forum:) Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 30.04.06, 01:58 Ja też doceniam Twoją bruxsa :) Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 18:21 ech...wzruszyłem się :D:D Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 18:39 Widzisz Bruxsa, Jetpilot to taki wrażliwy, uczuciowy chłopak który łatwo się wzrusza :) Odpowiedz Link Zgłoś
bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 18:45 a tam wrażliwy...zazdrosny;> zlikwidujmy Szlachte...nie bedzie już żadnych wątpliwości kto wygra:] Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 18:46 Ja proponuję zamknąć moherowe berety w domach na cały dzień :D Odpowiedz Link Zgłoś
jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:06 ech...a wy jak zwykle o polityce, jest niedziela - święto 1. maja do tego a więc postań ludu pracujący i przywiążmy moherowe berety niech zostaną w omdu w czasie wyboró :P:P Odpowiedz Link Zgłoś
bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:13 jetpilot1 cóż za dadaizm w Twej wypowiedzi...huhu;) da sie im środki nasenne kapke więcej i spokój:] Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:21 A mszę sobie obejrzą w TV :) Odpowiedz Link Zgłoś
jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:25 hehe...to że mature zdajesz nie znaczy że masz szafować pojęciami :D:D, a co do mszy to od kiedy czarne msze puszczają w TV ??;> Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:26 Jedź już lepiej chłopie na tą randkę :) Odpowiedz Link Zgłoś
bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:32 widze, że wywiad działa:].. Odpowiedz Link Zgłoś
jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 20:10 nie bez kozery nazywają mnie szpiegiem nad szpiegami :D:D Odpowiedz Link Zgłoś
bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:31 A jak sie który przebudzi wcześniej...to co wtedy? taki moher natchniony ranną audycją toruńskiego radia potrafi być bardzo silny... Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:48 Zostawić kartkę: "Kochana Babciu! Wyjechaliśmy na wycieczkę, wrócimy kilka minut po 20. Klucze wzięliśmy ze sobą. Mszę obejrzyj w telewizji. Nie wychodź przez okno! Kochająca rodzina" :) Odpowiedz Link Zgłoś
jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 20:13 to już lepiej ją przywiązać - może wyjść przez komin albo jeszcze gorzej - pod wpływem modlitw do ojca dyrektora może doznać niezwykłego przeobrażenia się w ducha i co wtedy????????!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 20:16 A tak poważnie to myślę że Szlachta w ubiegłym roku dostał tyle głosów, bo głosowali na niego ludzie spoza Rzeszowa, którzy go za dobrze nie znają i nie wiedzą do czego jest zdolny. Nawet bez akcji zatrzymywania moherow w domu Tadek powinien bez problemu wygrać :) Odpowiedz Link Zgłoś
sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 20:21 junior.senior napisał: > Ja proponuję zamknąć moherowe berety w domach na cały dzień :D a jak ja napisałam że trza babcie pozamykać to nikt nie zauważył?? :P Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 20:31 Babcie pozamykasz, a dziadki pójdą i zagłosują i co będzie? :) Odpowiedz Link Zgłoś
sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:02 o dziadkach też pisałam :P że aż się zacytuję ;) na czas wyborów proponuję jednak pozamykać moherowe babcie i dziadków pod moherowymi pantoflami gdzieś w schronach i piwnicach. wypuścimy jak ogłoszą wyniki, a wtedy na pewno wygra Ferenc! ;) choć ja myślę, że nie wystarczy zamykanie nestorów, trzeba też jakoś zagnać młodych i rozsądnych do urn... Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:03 No widzisz, ja tego nie zauważyłem, ale miałaś bardzo dobry pomysł (w koncu ja też na niego wpadłem :)). Myślę że powinniśmy namówić wszystkich młodych ludzi z naszego środowiska żeby jednak ruszyli się do wyborów i dla dobra miasta zagłosowali na Tadka... Odpowiedz Link Zgłoś
sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:19 pytanie: jak? bo sory, ale mnie nie stać na flaszkę dla każdego znajomego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:25 A na browara? Jakby każdy namówił powiedzmy 10 osob to coś byśmy zdziałali :) Np. Carlsberg za 2.69 - samo wpada do siatki :) Odpowiedz Link Zgłoś
sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:38 dobra, sprawa załatwiona :D można ewentualnie jechać do makro to taniej wyjdzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:42 zawsze można postawić ulubiony napój mojego kolegi studiującego w Szczecinie - piwo volt za 1,15zł :D:D Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:44 1,85 :) Co masz do volta? :) Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:45 W intermarche w Szczecinie jest piwo "Mini-cena" za 1.09 zł :D Odpowiedz Link Zgłoś
jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:46 w tesco jest za O,99 zł :) Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:50 Mój kolega Jetpilot pije samogon który jest jeszcze tańszy :) - zreszta widać to po tym, co pisze na forum :D Odpowiedz Link Zgłoś
jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:56 po tym jak oglądnąłem "Sami swoi" poczułem ochote na bimber...,a że takiego nie posiadam musiałem pożyczyć od znanego na cały świat alkoholika - junior.senior - pędzisz znakomity bimber ( żebyś tylko spuścił z 2zł/litr na 1,50 byłoby ok- wiem że to dla Ciebie majątek ale akurat dla mnie możesz zrobić wyjątek:)) ) Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:59 Iwan (Jetpilot) ochlał się samogonu i szaleje na forum :) Nie ma o czym mówić! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mandaryna Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.06, 22:02 hej Iwan, a gdzie Delfin?? Odpowiedz Link Zgłoś
jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:11 Delfin - ulubiony piosenkarz juniora teraz siedzi u niego, ale wolę nie pytać co razem robią...;] Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:20 To samo co ty z Miszką wczoraj :) Odpowiedz Link Zgłoś
bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:14 hej Iwan, a gdzie Delfin?? <=o matko z córką... sidhe zaoszczędzimy, zobaczysz, wystawimy Mirasa co by przemawiał...walnie piękną mowe jak na swej stronie, wzruszy wszystkich obywateli w wieku od 18 do 30 lat i sprawa załatwiona... a piwo zostanie dla nas:] Odpowiedz Link Zgłoś
sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:16 yea bruxsa, Ty to jednak genialna jesteś :D Odpowiedz Link Zgłoś
bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:19 yea bruxsa, Ty to jednak genialna jesteś :D czy Ty dziecko drogie miałaś jakieś wątpliwości..?;> Odpowiedz Link Zgłoś
sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:11 na zdrowie panowie! ;) mój kolega zajmuje się produkcją wysokiej jakości nalewki - ma nawet certyfikat unijny... ale od pewnego czasu na forum nie pisze :) Odpowiedz Link Zgłoś
bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:17 wysokiej jakości...wysokiego smrodu chyba, że też on żyje jeszcze po tej garażówce... sidhe czy ty wiesz że wołki idą jutro do kina?(wybacz Tadziu, że forum o Tobie stało się miejscem rozmowy o wódce itd...chociaz nic co ludzkie nie jest nam obce:]). Odpowiedz Link Zgłoś
sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:19 a fajnie, niech idą.. poszłabym jakby mnie ktoś zaprosił.. :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.06, 19:30 ja zagłosuję na T. Ferenca oczywiście!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXI Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 195.136.92.* 30.04.06, 02:22 No chyba nikt nie ma wątpliwości, ze należy głosować na Ferenca Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 30.04.06, 03:41 W tym wątku na pewno :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żeshuf Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 62.93.41.* 30.04.06, 10:46 ferenc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.06, 09:28 Myśle że pan Ferenc i pozostali towarzysze są w wieku emerytalnym to trzeba im podziekować ( tak jakby ludzi młodszych i mądrzejszych nie było ) a pan Szlachta to niech się zastanowi bo nie ma szans. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flip Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.06, 09:45 tylko Ferenc-to jest prezydent miasta!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elCubano Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.19.165.1.osk.enformatic.pl 02.05.06, 17:43 Ferenc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norfolk Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 194.75.238.* 03.05.06, 20:59 Ferenc!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JA student Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.76.classcom.pl 06.05.06, 12:50 Ani ten ani ten ale... Ferenc zrobił wiele dobrego to fakt jednak jak dla mnie jest kijowy i tyle źle mu z gęby patrzy a poza tym nie umie sie wytłumaczyć z prostych rzeczy jakie zaistniały w rzeszowie i to nie umie odpowiedzieć licealistom... owijał tylko w bawelne i nie powiedział zadnych konkretów ;/ No wiec moze ktoś inny zajaśnieje na scenie rzeszowskiego miasta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.krak.tke.pl 02.05.06, 19:38 Ferenc tylko Ferenc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia 19 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.19.165.1.osk.enformatic.pl 03.05.06, 21:20 Ferenc idealnego kandydata nie ma ale wole mieć gdzie parkować niż mieć pochodną rządu w ratuszu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hkhhkhk Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.dnet.pl / 217.153.194.* 03.05.06, 22:00 ferenc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ted Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 06:58 Tylko P.Ferenc-bo lepszego nie znajdziecie!Tak to jest Tadziu -wajchę przełóż na II kadencję!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 09:50 Ferenc tylko i wyłącznie. Mam nadzieję jednak, że do wyborów pójdzie dużo młodych, bo inaczej może być różnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agata Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 12:25 tylko Ferenc lepszego Prezydenta Rzeszów nie miał do tej pory. Pan Szlachta co zrobił dla miasta Rzeszowa. Proszę niech ktoś odpowie na to pytanie.Robił tylko destrukcję w mieście i w Radzie miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 05.05.06, 15:35 No i co, nikt nie potrafi odpowiedzieć koleżance :) Wcale mnie to nie dziwi. Tadek na II kadencję :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:46 Agatko z czerwoną krawatką, zapoznaj się ze sprawozdaniami z wykonania budżetu za III.kadencję samorządu Rzeszowa i zobaczysz ile zrobiL pan Szlazhta.Z mostu zamkowego zobaczysz jak doktor Szlachta zmienił Rzeszów - odwrócił miastu ku rzece, jak to się robi na świecie, ale to trzeba wiedzieć.Więc -paniennko do nauki a p.Ferenc na emeryturę. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:48 Kretyn. Czy ty wiesz nieuku co to znaczy zwrócić miasto ku rzece? Chyba piszesz z psychiatryka. Odpowiedz Link Zgłoś
mala6a2 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 15.05.06, 00:49 Tylko Ferenc, lepszego Prezydenta Rzeszów nie miał do tej pory. Pan Szlachta co zrobił dla miasta Rzeszowa, nic, tylko pomagał klerowi. Proszę niech ktoś odpowie na to pytanie i dobrze je przemyśli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AK Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 213.92.80.* 04.05.06, 17:36 Zdecydowanie Ferenc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właściwym kluczem do takiej decyzji jest porównanie dokonań obydwu panów, czyli co tak naprawdę zmieniło się w naszym mieście w okresie ostatnich kilku lat. Podsumowując: Pan Szlachta smacznie przespał swój okres działalności. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:50 Prawda - po prostu przespał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek wielki Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 19:48 Głosuje tylko na Tadeusza Ferenca, ponieważ jest najlepszy, a pipa Szlachta to mu nie dorasta do dupy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.dami / 81.15.189.* 04.05.06, 20:06 Tylko na Ferenca bo jest dobry a Szlachta to ministrant i niech tak zostanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:51 Wielki Maćku , jesteś naprawdę wielki i wspaniały, co za piękny język.Nauka Ferenca trafiła na podatny grunt.Z takich ludzi jak ty Rzeszów bEdzie dumny i zostanie metropolią.Twórzcie bastion poskomunizmu.Gratuluję. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:54 Gdyby Szlachta byl prezydentem, nie byłoby szans na poszerzenie miasta a Rzeszów nadal byłby szarą, wstrętną wiochą, to już wolę Janowskiego albo nawet Kultysa. A ten propagandzista Szlachty na nikogo kto ma rozum nie zadziała. Polecam ci sondaż internetowy gdzie Ferenc ma 82% poparcia hahahahahahah :)) Wygra tak jak 4 lata temu gdy Rzeszowianie olali Szlachtę, a teraz w większości są z tego powodu bardzo szczęśliwi, bo widzą jak zmieniło się miasto! Argument o zadłużeniu 30% jest żałosny bo np. Kraków ma 60% i nikt nie robi z tego dramatu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edi Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.man.rsk.pl 05.05.06, 11:25 na Ferenca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.06, 15:27 Jeśli chcemy mieć odzwierciedlenie tego co w rządzie, to głosujmy na Pis-uary. W tej chwili mamy desant z Przemyśla w Rzeszowie, jeśli chcemy tak dalej to głosujmy na Pis-uary. Szlachtę to można kopnąć w dupę i wysłać na ksieżyc razem z Dzierzakową, Piekłą , Kultysemi innymi . Ferenc na Prezydenta, nikt inny i inna Rada miasta popierejąca prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 05.05.06, 15:36 Popieram :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:41 Jestem zdumiony twoją inteligencją, kulturą języka.Jakbym słuchał intelygenta Ferenca , waszego komunistycznego idola.Jak to można w 21.wieku przewrócić w glowie młodym ludziom.Na szczęście jest to tylko garstka młodych aparatczyków wywodzących się z PZPR-owsich rodzin, okupujących FORUM całymi godzinami.Bawcie siE dalej a i tak prezydentem zostanie kandydat prawicy.Lepiej idzcie się dotlenić na świerze powietrze. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:49 HAHAHAH TAK JAK 4 LATA TEMU ZOSTAŁ W PIERWSZYCH POWSZECHNYCH WYBORACH RZESZOWIANIE POKAZALI MU GDZIE GO MAJĄ HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH! Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:50 Nerwy ci fiucie puszczają i juz wyzywasz od potomkow komunistów, ale niedługo bo w poniedziałek sprawa się wyjaśni a Ferenc osobiscie zobaczy twoje pomówienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:58 Zanieść mu to osobiScie jak przyjdziesz do pracy, załapiesz się na nagrodę.Tylko, że posłańcom, którzy przynoszą złe wieści obcinają głowy.Ale twojej nie szkoda, saqma pustka i szowinizm. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:59 Jesteś kłamcą i siejesz fałszywą propagandę, ale my przypomnimy co naprawdę zrobił Szlachta i że była to może 1/10 z tego co zrobil Ferenc. Twoje kłamstwa o jakimś remoncie Chopina czy budowie arterii mogą działać tylko na tych, którzy niczego nie pamiętają - ale będziemy przypominać. Szlachta pogódź się że przegrałeś! Może i sympatyczny z ciebie gość, ale nie można dopuścić do tego by Rzeszów znów się cofał i by pielęgnowano prowincjonalizm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 12:33 Przypomnij sobie rok 1999, kiedy to otworzono drugą nitkę dwupasmówki od Przybyszówki ( Początek ul.Krakowskiej)- to nie są kłamstwa, albo masz zaniki pamięci albo cynicznie wprowadzasz ludzi w błąd.To rozwiązało poważny problem komunikacyjny i to była sensowna inwestycja, a nie wydawanie olbrzymich pieniędzy pochodzących z zaciągnietych kredytów na pokrywanie istniejących dróg nowym asfaltem.Nie pamiętasz kolego sznur samochodów ciągnący się pod Filharmonięod hali targowej?Przerobiono ciąg: ul.Chopina, światła na skrzyżowaniu z Naruszewicza, poszerzono ul.Targową, wykonano kolejne światła, wybudowano most Narutowicza i rozwiązano konkretny problem komunikacyny.Mądrze, sensownie ,celowe.Następnie wybudowano most, najpiekniejszy most Rzeszowa, most Zamkowy, trasy dojazdowe i rozwiązano problem szekający na to ponad 30 lat - połączono największe osiedle Rzeszowa ze Sródmieściem odciążając ciąg ul.Hetmańskiej, gdzie wykonano trzeci pas do skrętu w prawo w al.Powstańców Warszawy. Zniknęły kolosalne korki ciągnące się pod delikatesy przy ul.Hetmańskiej.Kto więc kłamie. Czy to cię przekonało.To jest rozwój miasta, to jest rozwiązywanie problemó, a nie propaganda Ferenca.Pan dr Szlachta z grupą fachowców, systemowo, logicznie i konsekwentnie zmieniał miasto.To hala na POdpromiu otrzymała w ogólnopolskim konkursie architektonicznym nagrodę roku 2002 tzw.oskara za modernizaję roku (patrz:Wspólnota - dwutygodnik samorządowy).Mówmy o faktach, mieszkańcy to pamiętają i wiedzą kto faktycznie zmienił Rzeszów, chociaż sld-owska propaganda próbuje przy twoim udziale to wszystko zdeprecjonować.Prawda się obroni, wystarczy trochę uczciwości i obiektywizmu, a może i ty zechcesz dołączyć do ludzi szlachetnych jak pan dr inż. Andrzej Szlachta, który miastu był oddany i tak wiele dla niego zrobił.Oby tylko zdecydował się wystartować, bo takiego prezydenta Rzeszów potrzebuje.Czarny pijar prubuje go zniechęcić, ale to jest twardy facet i myślę, że da się ostatecznie namówić. Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 12:38 Skoro pamiętają i wiedzą kto zmienił Rzeszów to ciekawe czemu Szlachta miał 24% głosów hehehehe, ten człowiek nie ma szans a Ty nie wypowiadaj sie za wszystkich Rzeszowian i nie zarzucaj im ze sa idiotami, bo kazdy normalny czlowiek ktory widzi co dzieje sie w miescie zagłosuje na Ferenca. Nie zdziwiłbym sie gdybys to ty był Andrzejkiem bo nie znam osobiście nikogo, kto by go popierał. Idź już na spacerek pissowy kłamco, na tym forum jak widzisz nikt poza tobą nie popiera "doktora" :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 13:45 Pan Szlachta przegrał o 1,5 %, pamięć cię zawodzi?Ale wtedy SLD miało 40% poparcia społecznego. Teraz jest odwrotnie i zjednoczona prawica wygra prezydenturę Rzeszowa. W to nie wątpię Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 13:48 Skoro nie wątpisz to idź już na spacer i przestań siać propagandę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.netcontrol.pl 05.05.06, 16:04 oni to wiedza kocie :) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 05.05.06, 16:11 To straszne. Dokonałeś "wielkiego" odkrycia a wystarczyło tylko przez ostatni miesiac wejsc na wizytowke. Zalosne, ale to nic nowego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfred Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 22:08 Fanom, miejmy nadzieję, niedoszłego a byłego proponuję założyć oddzielne forum na miesiąc,a potem porównajmy wyniki.Niech zwycięży lepszy! Odpowiedz Link Zgłoś
junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 01:33 Mysle ze ta mała sonda nie pozostawia wątpliwości kto ma poparcie w mieście. Dla dobra mojego miasta zagłosuję na Ferenca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.man.rsk.pl 06.05.06, 06:45 Wbrew proboszczom zagłosuję na Ferenca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tommy Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.19.165.11.osk.enformatic.pl 06.05.06, 09:25 tylko na FERENCA!!!! ale pis tamtemu pomoże, przeciez liczą sie układy Odpowiedz Link Zgłoś