Dodaj do ulubionych

Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz?

25.04.06, 14:46
Ja na Ferenca :)
Obserwuj wątek
    • Gość: wafel Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 195.117.241.* 25.04.06, 16:52
      Jeżeli Ferenc wygra bankowo znowu mamy powtórkę wiecznych kłótni z radą miasta,
      bo ta na pewno będzie prawicowa. Rzeszowski elektorat się nie zmienia od lat.
      Dlatego Szlachta miałby większe szanse na lepszą współpracę z radą. Obaj nie są
      bez wad i obaj mają swoje zalety. Także ciężko wybierać. Może ktoś jeszcze
      pojawi się jako trzeci czrny koń. Byle nie z samobrony czy innego psl lub lpr.
      • Gość: maniek Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.06, 17:05
        Ferenc i tyko Ferenc! Szlachta to koleś, który szuka ciepłej posadki. Jeśli zostanie wybrany, to Rzeszów znowu się cofnie o conajmniej 10 lat.
        • Gość: obywatel Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 05:57
          Mój Boże przecież Ferenc jest człowiekiem jakiego Rz-w nie mieł od lat.Ludzie
          korzystajcie z tej szansy i głosujcie na niego!Tu przecież chodzi o
          normelne,jeśli to jeszcze miożliwe, gospodarzenie a nie o polityczne rozgrywlki
          czy wyznaniowe fobie.
          • Gość: Zorba Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 09:30
            Nowe odkrycie - Ferenc nie jest politycznym kandydatem!A 40 lat w PZPR i teraz
            w SLD.Bez kpin panowie i panie.Dość PRL-u w wykonaniu p.Ferenca!
          • Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 12:00
            Nabudował bloków co niemiara na Nowym Mieści- dokłanie O, zajmował się
            malarstwem ściennym.To samo robi jako prezydent, nie buduje , tylko patrzy co
            by tu pomalować, co by poszerzyc, gdzie by tu wylać asfalt - bo to szybki
            efekt.Część ludzi daje się na to nabrać i mówi, że to dobry gospodarz.A gdzie
            rozwój mista, gdzie prawdziwie nowe inwestycje, takie jak powstały za kadencji
            pana dr Szlachty?Ta wartość dodana, te autentycznie nowe inwestycje są miarą
            rozwoju. Ludzie rozsądni o tym dobrze wiedzą i wybiorą na pewno człowieka
            postępu cywilizacjnego, a nie superwajzera, który chce zamęczyć misto wiecznymi
            przeróbkami, zamiast go rozwijać.
            • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 12:02
              Zieeew. Co ty możesz kogo ludzie wybiorą. Ja rozmawiałem z masa osób na temat
              wladz Rzeszowa i wiem jakie poparcie ma Tadek, moge postawic duzo ze wygra juz
              w I turze. A startowac bedzie na pewno.
            • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 12:03
              A jesli ty chcialbys jeszcze cos budowac na nowym miescie (18 tys osob na 1.27
              km) to naprawde gratuluje.
              • Gość: Baczny obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 13:26
                Dlatego,że prezes Ferenc nie buował bloków, nastąpił zwrot terenów byłym
                właścicielom.Miasto musiało oddać tereny przewidiane pod budownictwo, a póżniej
                Ferenc jako prezydent doprowadził do zmiany plau zagospodarowania i zamiast
                mieszkań powsanie przy ul.Karowej (vis a vis TV) hipermarket Pawłowskiego,
                wspólnika Podkulskiego, kolesia pana Ferenca, u którego kupił rok temu za pół
                ceny nowego Nissana (niby po jazdach próbnych) a który robił w 2002 r. kampanię
                wyborczą na swoich budynkach Zakładów Graficznych przy L.Kuli.W podzięce
                p.Ferenc zrobił przy prywatnym hipermarkecie Galerii Grafika piękne
                chodniki,świata, poszerzył ulicę , aby interes dobrze się krecił. To się w
                demokratycznym kraju nazywa korupcją.Jak niedługo powstanie Centralny Urząd
                Antykorupcyjny to takimi sprawami w Rzeszowie zajmie się w pierwszej
                kolejności.Myślę, że posłowie PiS-u tego dopilnują, to jest ich obowiązek .I
                pokażą te kombinacje z hipermarketami POdkulskiego, które działają nielegalnie,
                o czym częściowo mówił z trybuny sejmowej pan poseł Szlachta(patrz strona
                sejmowa - wystąpienia poselskie).To będzie bardzo dobry materiał wyborczy,
                mieszkańcy Rzeszowa wreszcie poznają prawdę o "dobrym gospodarzu", a jak
                jeszcze zaradnym, o jego powiązaniach z tow. prezesem spółdzielni
                PROJEKTANT.Kampania będzie ciekawa i pouczająca. Dla juniora.seniora też.
                • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 13:27
                  Ten post jeszcze w poniedziałek zobaczy prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc.
                  Zrobi z nim co będzie chciał ale za takie pomówienia powinien wyciągnąć
                  konsekwencje. Już w tej chwili go drukuję.
            • Gość: marcin Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.forward.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.06, 16:56
              co ty piszesz jakie inwestycje poczynił szlachta , co on basen zrobił , Jak by
              nie głupia prawica w radzaie miasta i i okolicznych gminach to Rzeszów już dawno
              miałby wiecej terenów pod inwestycje tak jak stara się o to Pan Ferenc , a co do
              dróg to chyba tego bardzo brakuje i nie tylko w Rzeszowie ale w całej polsce ,
              żeby przyciągnac inwestorów musi byc równiez inferastruktura , Prawica chce
              budowac wyłącznie parki, koscioły i pomniki jana Pawła II , Sam jestem
              katolikiem ale od budowania kosciołów miejsc pracy nie przybedzie a jesli
              poszerzymy Rzeszów i zbudujemy drogi to jest dużaszansa na przyciągniecie
              inwestorów. Ja głosuje na Pana Ferenca , Szlachta = zastój miasta
              • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 07.05.06, 17:38
                Masz rację, razem z Tadkiem przy odrobinie szczęścia i pracy, będziemy budować
                duże, bogate miasto. Szlachta pielęgnował prowincjonalizm w Rzeszowie.
                • Gość: junior.junior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 07.05.06, 20:51
                  Pytanie tego forum jest bardzo tendencyjne. Ja czekam na innych kandydatów. Oni
                  mieli swoje 5 minut. A jak nie będzie innego obiecującego kandydata to wybiorę
                  lepszy program i radnych którzy tego dopilnują.Pamiętajcie nawet dobry
                  Prezydent bez "chętnej" rady i sejmiku nie wiele może.
                  • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 07.05.06, 20:55
                    Na razie nie znamy innych kandydatow, wiec nie ma co spekulowac.
          • Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 13:05
            Nabudował bloków co niemiara na Nowym Mieści- dokłanie O, zajmował się
            malarstwem ściennym.To samo robi jako prezydent, nie buduje , tylko patrzy co
            by tu pomalować, co by poszerzyc, gdzie by tu wylać asfalt - bo to szybki
            efekt.Część ludzi daje się na to nabrać i mówi, że to dobry gospodarz.A gdzie
            rozwój mista, gdzie prawdziwie nowe inwestycje, takie jak powstały za kadencji
            pana dr Szlachty?Ta wartość dodana, te autentycznie nowe inwestycje są miarą
            rozwoju. Ludzie rozsądni o tym dobrze wiedzą i wybiorą na pewno człowieka
            postępu cywilizacjnego, a nie superwajzera, który chce zamęczyć misto wiecznymi
            przeróbkami, zamiast go rozwijać.
          • Gość: Obywatel II Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.06, 16:54
            Rzeczywiście, drugiego takiego inteligenta, erudytę, mówiącego piękną łaciną -
            przepraszam - polszczyzną, jak p.Ferenc Rzeszów nie miał.Janowski i Szlachta
            przy nim to przedszkolaki.To Ferenc wybudował oczyszczalnię ścieków, zakład
            uzdatniania wody dla Rzeszowa, wybudował szkoły , przedszkola, mosty , baseny,
            wysypisko śmieci w Kozodrzy, dzięki czemu można dziś wywozić odpady
            komunajne,zakupił 50 autobusów, rozwinął kulturę (wybudował teatr, muzeum,
            trasę podziemną) .To wszystko zasługa Ferenca w latach 1992-2002.Tylko jedna
            pomyłka- w tych latach Ferenc nie był prezydentem ,tylko jako radny
            krytykował.A jak został prezydentem to zadłużył miasto i remontowa l
            w kółko to co inni zrobili.Al.Powstańców Warszawy przerabia już trzeci raz,
            trwoniąc publiczne pieniądze, a ulice: Kiepury, Nowowiejska, Strażacka, Miła,
            Magnolii, Zelwerowicza, Sikorskiego, Rejtana, Piłsudskiego,Podkarpacka i
            dziesiątki innych czekają na remonty.Ferenc to apolityczny fachowiec : 30 lat w
            PZPR i teraz w SLD to drobiazg, jakie to partie.Zresztą jaka partia taki
            fachowiec
            • Gość: obywatel I Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.viknet.pl 07.05.06, 17:57
              Kretyn z ciebie i kłamca.
              • Gość: bz Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 09:37
                ?????
      • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 25.04.06, 17:08
        Gdyby PO wystawiła Andrzeja Deca to mógłbym ewentualnie zagłosować na niego...
        • Gość: FORMAN Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 82.177.97.* 25.04.06, 20:56
          Powinien być pan Ferenc ale myślę że Samoobrona kogoś już ma na to stanowisko i
          wtedy "KLĘKAJCIE NARODY"już po nas.Będzie szansa że odbiorą nam prawa miejskie.
          (trochę żart?)
        • Gość: Uważny obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 13:40
          To już rezygnujesz z poparcia dla Ferenca.Tyle postów na nic.Bądż wierny
          towarzyszowi w jego trudnych chwilach, zwłaszcza teraz gdy powstała koalicja
          rządowa i wszystkie ustawy będą przechodzić bez przeszkód.Komuniści odejdą z
          radia Rzeszów (pan dr Towarzysz Pietrzak jako prezes, jego zastępcy: Seroka ,
          który niszczył prezydenta Szlachtę puszczając w radiu treść anonimu, z którego
          wynikało, że pan prezydent Szlachta "dokonuje zamachu na życie i zdrowie
          dzieci"w hali na Podpromiu (luty 2002 r, przed wyborami !!).Zmiany nastąpią w
          TVRzeszów i wreszcie uczciwi dziennikarze zaczną rzetelnie informować opinię
          publiczną, w tym o "dokonaniach" prezydenta Ferenca.Media publiczne pokażą
          prawdę o Rzeszowie.Zakończy się ten horror kilkuletniego czarnego pijaru,
          oczerniania uczciwych ludzi prawicy.
          • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 13:46
            Wspolczuje ci bo juz w poniedzialek wszystkie twoje pomowienia trafia do Urzedu
            Miasta i nie tylko. Dla mnie kandydat moze byc z SLD albo PO a to te partie
            ktore na forum Nowin nazwałeś debilami, przy okazji nazywając Rzeszów czerwonym
            miasteczkiem i Mojżeszowem. Twoje posty juz wysłałem mailem, a w poniedziałek
            zobaczy je sam prezydent.
      • Gość: tdz Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.06, 22:31
        tylko TADEUSZ FERENC !!!!!!!!!!!!
    • lola1231 Ferenc 25.04.06, 18:33
      zdecydowanie
    • huskyman Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 25.04.06, 23:18
      Ferenc. Jak dla mnie to nie tlumaczenie ze sie nie dogada z rada i trzeba wybrac Szlachte. To rada powinna zostac zmieniona na ludzi bardziej rozgarniętych...
      • Gość: gig Re:Głosujmy na komitet bezpartyjny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.06, 23:22
        na pewno pojawią się komitety obywatelskie, które tak naprawdę zadecydują kto
        wygra, więc poczekajmy
        • Gość: ds16 Re:Głosujmy na komitet bezpartyjny IP: *.ds16.agh.edu.pl / *.ds16.agh.edu.pl 25.04.06, 23:35
          Ferenc
    • Gość: Paweł Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 09:18
      Zdrowy na umyśle mieszkaniec Rzeszowa mający czynne prawo wyborcze, w wyborach
      na prezydenta miasta rzeszowa powinien zagłosować na Ferenca. Chyba że
      niedostrzega tych wielkich pozytywnych zmian jakie za jego kadencji nastały w
      mieście. W wyborach nalezy kierowac sie obiektywnie, porównójąc to co było z
      tym co jest. I ocenić czy zaszły jakieś zmiany, czy jesli juz zaszły to są to
      zmiany na lepsze i czy gorsze. Wówczas należy wybrać! Nie mozna kierować sie
      przynależnościami partyjnymi tylko należy popatrzeć na zasługi kandydata na
      prezydenta. Dla mnie jednożnacznie ferenc i tylko Ferenc! Odpowiedzmy sobie na
      pytanie co Szlachta zrobił jako np. obecny poseł dla miasta i regionu? Dwie
      proste odpowiedzi:
      1 - zablokował poszerzenie miasta
      2 - tak intensywnie pracuje,że Rzeszów straci możliwość rozbudowy lotnistka w
      Jasionce! - dotyczy to szlachty jak i innych posłów czy to z lewa czy to z
      prawa!
      Dla mnie wybór jest prosty!!!!
      • Gość: fgh Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 09:25
        ferenc
        • kmd_rohan Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 26.04.06, 09:48
          Ferenc
          • Gość: vince Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 26.04.06, 10:12
            Tylko i wyłacznie i niezaprzeczalnie i nieodwracalnie, bezsprzecznie bez
            zastanowienia tylko: FERENC.
            A co do tego,że bedzie prawicowa rada, to BŁAGAM!!! jeżlsli już nie niech to
            bedzie rada z PO i do tego troszkę lewicy do smaku.
            Tylko taka potrawa da nam szanse zwyciestwa!!!
            • Gość: A Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 10:38
              Ferenc, tylko i wyłącznie.
              • Gość: hmm Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 10:49
                zdecydowanie Ferenc,niewazne z jakiej jest partii tylko ile zrobil a zrobil
                duzo-calu czas robione sa ulice,poszerzane,kladzione nowe
                nawierzchnie,chodniki,sciezki rowerowe,parkingi,Rzeszow sie rozwija,a jakby byl
                Szlachta to nic by nie ruszylo a to co zrobil Ferenc to pewnie postaral by sie
                cofnac
                • Gość: ZIOMIRES TYLKO FERENC!!!! IP: *.ny325.east.verizon.net 03.05.06, 18:43
                  TYLKO FERENC!!!!
                  TYLKO TEN PAN MOZE BYC PREZYDENTEM RZESZOWA, NIKT INNY!!!
      • Gość: Atol Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 09:43
        W głowie ci się przewróciło.To poseł Szlachta z grupą posłów z PiS-u załatwił
        pieniądze na lotnisko.Jak Ferenc był posłem nie załatwił grosza.Trochę szacunku
        dla prawdy, mniej komunistycznego szowinizmu.Dajcie już spokój z emerytem
        Ferencem, niech przestanie kompromitować wojewódzkie miasto.Nadaje się na
        sołtysa Drabinianki, tam gdzie mieszka.Szlachta zablokowaL poszerzenie Rzeszowa?
        I Szlachta zablokował w UE środki na obwodnicę, i co jeszcze - czerwony
        propagandzisto.
    • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 26.04.06, 11:02
      Mam nadzieję, że na wyborach Rzeszowianie też będą tak jednomyślni :) Ferenc ma
      dobrą wizję rozwoju tego miasta, co już udowodnił.
      • Gość: qwerty Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.128.117.66.man.rsk.pl 26.04.06, 21:07
        moze nam zafunduje na rynku sukiennice w stylu podkulski hehe. To bedziemy
        prawdziwa metropolia podkarpacia
        • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 27.04.06, 00:55
          Na rynku to nam funduje salę audiowizualną i kafejkę internetową, a potem pasaż
          handlowy :)
          • rraaddeekk Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? 27.04.06, 11:05
            Pytanie powinno być zadane wprost:
            Remonty dróg czy Nowe Pomniki - co wolisz?

            Ja wolę nowe drogi od kolejnych pomników!
            • junior.senior Re: Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? 27.04.06, 11:07
              No właśnie czy za Szlachty wyremontowano jakąś drogę? :)
              • Gość: Tadek ok! Re: Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 19:58
                Ferenc!!!
                • Gość: Tadek Re: Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? IP: *.viknet.pl 01.05.06, 18:17
                  Tadek OK :)
              • Gość: ufek Re: Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? IP: *.osk.enformatic.pl 05.05.06, 09:57
                Może i remontowano ale do niego do domu.Nie lubie rzadnego z nich ale gdybym
                wybierał i patrzył na dobro miasta to napewno byłby to Ferenc sami widzimy co
                sie dzieje w miescie może to uciążliwe ale po chwili widzimy zmiany
              • Gość: Obserwator Re: Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 09:57
                Tak towarzyszu juniorze, wystarczy otworzyć budżety Rzeszowa za lata 2000-2002
                i się dowiesz jakie inwestycje zrealizował pan prezydent Szlachta .Wybudował
                mi.in. główną arterię wjazdową do Rzeszowa (od strony Krakowa), ul.Chopina,
                Targową, Sokoła,Al.Powstańców W-wy, Olbrachta, Hetmańskąitd.Lącznie za 280 mln
                zł.Już stajesz się nudny, piszesz głupstwa, myślę ,że Ferenc cię zatrudnił w
                urzędzie i rozlicza cię z ilości postów.Obserwator
                • junior.senior Re: Remonty dróg vs Nowe Pomniki - co wolisz? 06.05.06, 10:48
                  Informuje cie ze juz w poniedzialek zostanie odpowiednim osobom przekazany Twoj
                  post w ktorym oskarzasz Ferenca o to ze zatrudnia propagandzistów. Juz sie
                  postaram zebys poniosl konsekwencje, tym bardziej ze jestem niemal pewien kim
                  jestes. Twoja propaganda i bezczelne klamstwa o jakiejs arterii wjazdowej, czy
                  remoncie Chopinia na nikogo nie działają, zasrany oszuście.
    • Gość: żeshuf Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 62.93.41.* 27.04.06, 22:37
      Ferenc podją heroiczną walkę o większy Rzeszów a Szlachcie się nie
      chciało ,ktoś powie że Rzeszów dopiero teraz się rozwija bo unia daje kase ,
      ale na powiększenie miasta unia kasy nie dała , a miasto jest większe o 30% i
      gdyby nie PIS byłoby jeszcze większe .
      • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 27.04.06, 22:43
        Prawda, a podczas kolejnej kadencji Ferenc na pewno poszerzy dalej miasto.
        • Gość: hahahaha Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.06, 23:29
          a kogo wskaże biskup??????????????????hahahahahahaha
        • Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:04
          Decyzje podejmuje rząd PiS-u i dlatego kandydatowi PiS-u będzie łatwiej uzyskać
          zgodę. Dlatego pan Szlachta, nawet ze względów pragmatycznych jest lepszym
          kaqndydatem.
      • Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:02
        Mnie się wydaje, że to właśnie minister Czartoryski z PiS-u wydał decyzję o
        poszerzeniu Rzeszowa.Mówienie, że gdyby nie PiS to Rzeszów byłby większy jest
        głupotą i pieniactwem.Dość tej propagandy!!!
        • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:56
          Jasne to rząd SLD wydał zgodę na poszerzenie, a Czartoryski opóźnil to o rok
          pieprzony kłamco! Wszyscy to pamiętamy, propagandzisto miłośnika pierogów w
          trakcie sesji rady miasta.
    • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 28.04.06, 16:45
      up
      • Gość: Mor Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.06, 09:13
        FERENC FERENC FERENC (mimo ze nie lubie lewicy)
        • Gość: 1944 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.man.rsk.pl 29.04.06, 10:18
          FERENC i namawiam wszystkich by uczynili to samo.
          ps. Ordynacja Wyborcza powinna zakazać Kościołowi / wszystkich wyznań/
          mieszania się wyborów.
          • Gość: anteni Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 82.177.97.* 29.04.06, 10:47
            tylko Ferenc innego nie widze
    • Gość: Niuniu Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.06, 15:44
      Ferenc, tylko Ferenc, żaden inny.... a Szlachta od mostu zamkowego niech w
      Warszawie mosty stawia, nie potrzeba nam więcej id...ów typu Kultus, Dzierżak i
      inni z .....tej pisowsko-lprowsko-saoomobrońskiej sitwy.
      • bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 18:01
        Toż to oczywiste że Ferenc...ale właśnie...kogo wskażą nasi drodzy księża?! To
        się okaże po wyborach, na które Ci wszyscy emeryci, renciści, berety z całych
        sił będą biec!( ah ta siła koscioła!;))... Miejmy nadzieje, że młode pokolenie
        ( w większości na forum tak sądze ) pokaże swoją moc:]
        • sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 18:12
          Ferenc i tylko Ferenc!
          na czas wyborów proponuję jednak pozamykać moherowe babcie i dziadków pod
          moherowymi pantoflami gdzieś w schronach i piwnicach. wypuścimy jak ogłoszą
          wyniki, a wtedy na pewno wygra Ferenc! ;)
          • bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 18:16
            Nie chciałabym sytuacji z poprzedniego roku...bardzo bardzo bym nie chciała. Po
            cichu wierze, że te moherowe wdzianka docenią Tadeuszka i jednak oddadzą głos
            na kogos kto nie płaszczy tyłka i nie liczy grubymi łapskami pieniędzy z
            obłędem w oczach:|...
            • sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 18:24
              właśnie nie liczyłabym na to, bruxsa... strasznie mnie zawiodły wszystkie
              babcie jesienią, dlatego trzeba podjąć akcję prewencyjną :)
            • Gość: W Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.06, 18:51
              Tak się składa że sir T.F ma obłęd w oczach licząc piniądze. Miałem
              nieprzyjemność dotkliwie odczuć efekty jego rządzenia i znajomości meandrów
              prawa. Gospodarz z niego taki jak z koziej dupy beret! Złapał "wiatr w żagle" -
              w końcu kolesie z SLD głosowali na niego ... a teraz wydając nasze piniądze z
              Unii piszą o nim "dobry gospodarz". Jeśli p. Szlachta za swojej kadencji miał
              do dyspozycji takie same fundusze, Rzeszów z pewnością nie wyglądałby gorzej -
              przykład ? Proszę bardzo: nowy most zamkowy.
              • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 19:28
                Hehe no tak - nowy most, jedyna inwestycja Jędrka :-)) O nowym wiadukcie na
                Załężu (parametry bardzo podobne do mostu, tylko dziwnym trafem o 25% tańszy)
                zdajesz się waść nie pamiętać, a to kropla w morzu tego co powstało za kadencji
                Tadka.
                • Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:12
                  Jedyna, masz zaniki pamięci: a gimnazjum na N.Mieście, a baseny, a most
                  Narutowicza, ateatr Maska, a trasa podziemna,a trasa Zamkowa, a ronda itd.
        • Gość: W Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.06, 18:57
          Jesteś przyjacielu zapewne chrzczony nożem ... Czep się rabinów. Widzę, że
          czytasz tylko gazetkę wybiórczą i powtarzasz slogany o sile kościoła i
          moherowych beretach jak ten sepleniący Rokita (zresztą też icek). Siła
          kościoła? Żebyś wiedział. Jego zadaniem jest mówienie prawdy w każej chwili.
          Dlczeego tak się tego boisz? Księża natomiast mówią jedynie żeby wybierać
          prawych i uczciwych ludzi. A od kiedyż to Ferenc do nich należy ?!
          • bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 19:11
            A przepraszam bardzo, Szlachta nalezy do takich? nie boje sie sily kosciola moj
            drogi, ale kosciol nie ma prawa decydować o tym kto wygra w wyborach, kazdy wie
            jak wyglądają kazania w dzien wyborów. To jest sprawiedliwe? Most, no nie
            rozśmieszaj mnie i basen tak? yea...cieszmy się, mamy basen!. Kościół głosi
            prawde, ok, jesli chodzi o religie katolicką, ale nie jeśli chodzi o życie w
            społeczeństwie, bo to co napisane w Piśmie Świętym nie jest adekwatne do
            dzisiejszego życia i dzisiejszej polityki. Akurat dla mnie słowa Rokity są
            lepsze niz tych obsranych PiSowców którzy pogrywają sobie jak mogą. Głosuj na
            Szlachte, może skończy Ci się w tym momencie wkład w długopisie...
          • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 19:26
            A co kolego możesz zarzucić Ferencowi? Konkrety proszę. I powiedz przy okazji w
            jaki sposób niejaki Ryszard Szlachta dostał pracę w ratuszu. Można wyciągnąć o
            wiele więcej ciekawostek z okresu kadencji tego pana.
            • bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 29.04.06, 20:11
              junior.senior zaczynam doceniać Twoją obecność na forum:)
              • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 30.04.06, 01:58
                Ja też doceniam Twoją bruxsa :) Pozdrawiam :)
                • jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 18:21
                  ech...wzruszyłem się :D:D
                  • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 18:39
                    Widzisz Bruxsa, Jetpilot to taki wrażliwy, uczuciowy chłopak który łatwo się
                    wzrusza :)
                  • bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 18:45
                    a tam wrażliwy...zazdrosny;> zlikwidujmy Szlachte...nie bedzie już żadnych
                    wątpliwości kto wygra:]
                    • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 18:46
                      Ja proponuję zamknąć moherowe berety w domach na cały dzień :D
                      • jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:06
                        ech...a wy jak zwykle o polityce, jest niedziela - święto 1. maja do tego a
                        więc postań ludu pracujący i przywiążmy moherowe berety niech zostaną w omdu w
                        czasie wyboró :P:P
                        • bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:13
                          jetpilot1 cóż za dadaizm w Twej wypowiedzi...huhu;) da sie im środki nasenne
                          kapke więcej i spokój:]
                          • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:21
                            A mszę sobie obejrzą w TV :)
                            • jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:25
                              hehe...to że mature zdajesz nie znaczy że masz szafować pojęciami :D:D, a co do
                              mszy to od kiedy czarne msze puszczają w TV ??;>
                              • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:26
                                Jedź już lepiej chłopie na tą randkę :)
                              • bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:32
                                widze, że wywiad działa:]..
                                • jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 20:10
                                  nie bez kozery nazywają mnie szpiegiem nad szpiegami :D:D
                            • bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:31
                              A jak sie który przebudzi wcześniej...to co wtedy? taki moher natchniony ranną
                              audycją toruńskiego radia potrafi być bardzo silny...
                              • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 19:48
                                Zostawić kartkę:

                                "Kochana Babciu!

                                Wyjechaliśmy na wycieczkę, wrócimy kilka minut po 20. Klucze wzięliśmy ze sobą.
                                Mszę obejrzyj w telewizji. Nie wychodź przez okno!

                                Kochająca rodzina"

                                :)
                                • jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 20:13
                                  to już lepiej ją przywiązać - może wyjść przez komin albo jeszcze gorzej - pod
                                  wpływem modlitw do ojca dyrektora może doznać niezwykłego przeobrażenia się w
                                  ducha i co wtedy????????!!!!
                                  • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 20:16
                                    A tak poważnie to myślę że Szlachta w ubiegłym roku dostał tyle głosów, bo
                                    głosowali na niego ludzie spoza Rzeszowa, którzy go za dobrze nie znają i nie
                                    wiedzą do czego jest zdolny. Nawet bez akcji zatrzymywania moherow w domu Tadek
                                    powinien bez problemu wygrać :)
                      • sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 20:21

                        junior.senior napisał:

                        > Ja proponuję zamknąć moherowe berety w domach na cały dzień :D

                        a jak ja napisałam że trza babcie pozamykać to nikt nie zauważył?? :P
                        • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 20:31
                          Babcie pozamykasz, a dziadki pójdą i zagłosują i co będzie? :)
                          • sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:02
                            o dziadkach też pisałam :P że aż się zacytuję ;)

                            na czas wyborów proponuję jednak pozamykać moherowe babcie i dziadków pod
                            moherowymi pantoflami gdzieś w schronach i piwnicach. wypuścimy jak ogłoszą
                            wyniki, a wtedy na pewno wygra Ferenc! ;)

                            choć ja myślę, że nie wystarczy zamykanie nestorów, trzeba też jakoś zagnać
                            młodych i rozsądnych do urn...
                            • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:03
                              No widzisz, ja tego nie zauważyłem, ale miałaś bardzo dobry pomysł (w koncu ja
                              też na niego wpadłem :)). Myślę że powinniśmy namówić wszystkich młodych ludzi
                              z naszego środowiska żeby jednak ruszyli się do wyborów i dla dobra miasta
                              zagłosowali na Tadka...
                              • sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:19
                                pytanie: jak? bo sory, ale mnie nie stać na flaszkę dla każdego znajomego ;)
                                • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:25
                                  A na browara? Jakby każdy namówił powiedzmy 10 osob to coś byśmy zdziałali :)
                                  Np. Carlsberg za 2.69 - samo wpada do siatki :)
                                  • sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:38
                                    dobra, sprawa załatwiona :D można ewentualnie jechać do makro to taniej
                                    wyjdzie :)
                                    • jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:42
                                      zawsze można postawić ulubiony napój mojego kolegi studiującego w Szczecinie -
                                      piwo volt za 1,15zł :D:D
                                      • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:44
                                        1,85 :) Co masz do volta? :)
                                        • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:45
                                          W intermarche w Szczecinie jest piwo "Mini-cena" za 1.09 zł :D
                                          • jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:46
                                            w tesco jest za O,99 zł :)
                                            • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:50
                                              Mój kolega Jetpilot pije samogon który jest jeszcze tańszy :) - zreszta widać
                                              to po tym, co pisze na forum :D
                                              • jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:56
                                                po tym jak oglądnąłem "Sami swoi" poczułem ochote na bimber...,a że takiego nie
                                                posiadam musiałem pożyczyć od znanego na cały świat alkoholika - junior.senior -
                                                pędzisz znakomity bimber ( żebyś tylko spuścił z 2zł/litr na 1,50 byłoby ok-
                                                wiem że to dla Ciebie majątek ale akurat dla mnie możesz zrobić wyjątek:)) )
                                                • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 21:59
                                                  Iwan (Jetpilot) ochlał się samogonu i szaleje na forum :) Nie ma o czym
                                                  mówić! :)
                                                  • Gość: Mandaryna Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.06, 22:02
                                                    hej Iwan, a gdzie Delfin??
                                                  • jetpilot1 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:11
                                                    Delfin - ulubiony piosenkarz juniora teraz siedzi u niego, ale wolę nie pytać
                                                    co razem robią...;]
                                                  • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:20
                                                    To samo co ty z Miszką wczoraj :)
                                                  • bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:14
                                                    hej Iwan, a gdzie Delfin?? <=o matko z córką... sidhe zaoszczędzimy, zobaczysz,
                                                    wystawimy Mirasa co by przemawiał...walnie piękną mowe jak na swej stronie,
                                                    wzruszy wszystkich obywateli w wieku od 18 do 30 lat i sprawa załatwiona... a
                                                    piwo zostanie dla nas:]
                                                  • sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:16
                                                    yea bruxsa, Ty to jednak genialna jesteś :D
                                                  • bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:19
                                                    yea bruxsa, Ty to jednak genialna jesteś :D

                                                    czy Ty dziecko drogie miałaś jakieś wątpliwości..?;>
                                                  • sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:11
                                                    na zdrowie panowie! ;)
                                                    mój kolega zajmuje się produkcją wysokiej jakości nalewki - ma nawet certyfikat
                                                    unijny... ale od pewnego czasu na forum nie pisze :)
                                                  • bruxsa Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:17
                                                    wysokiej jakości...wysokiego smrodu chyba, że też on żyje jeszcze po tej
                                                    garażówce... sidhe czy ty wiesz że wołki idą jutro do kina?(wybacz Tadziu, że
                                                    forum o Tobie stało się miejscem rozmowy o wódce itd...chociaz nic co ludzkie
                                                    nie jest nam obce:]).
                                                  • sidhe-e Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 01.05.06, 22:19
                                                    a fajnie, niech idą.. poszłabym jakby mnie ktoś zaprosił.. :]
                                                  • Gość: ja Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.06, 19:30
                                                    ja zagłosuję na T. Ferenca oczywiście!!!
    • Gość: XXI Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 195.136.92.* 30.04.06, 02:22
      No chyba nikt nie ma wątpliwości, ze należy głosować na Ferenca
      • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 30.04.06, 03:41
        W tym wątku na pewno :)
    • Gość: żeshuf Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 62.93.41.* 30.04.06, 10:46
      ferenc
    • Gość: marek Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.06, 09:28
      Myśle że pan Ferenc i pozostali towarzysze są w wieku emerytalnym to trzeba im
      podziekować ( tak jakby ludzi młodszych i mądrzejszych nie było )
      a pan Szlachta to niech się zastanowi bo nie ma szans.
    • Gość: flip Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.06, 09:45
      tylko Ferenc-to jest prezydent miasta!!!!
    • Gość: elCubano Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.19.165.1.osk.enformatic.pl 02.05.06, 17:43
      Ferenc
      • Gość: norfolk Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 194.75.238.* 03.05.06, 20:59
        Ferenc!!!
        • Gość: JA student Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.76.classcom.pl 06.05.06, 12:50
          Ani ten ani ten ale... Ferenc zrobił wiele dobrego to fakt jednak jak dla mnie
          jest kijowy i tyle źle mu z gęby patrzy a poza tym nie umie sie wytłumaczyć z
          prostych rzeczy jakie zaistniały w rzeszowie i to nie umie odpowiedzieć
          licealistom... owijał tylko w bawelne i nie powiedział zadnych konkretów ;/
          No wiec moze ktoś inny zajaśnieje na scenie rzeszowskiego miasta
    • Gość: marta Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.krak.tke.pl 02.05.06, 19:38
      Ferenc tylko Ferenc
    • Gość: asia 19 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.19.165.1.osk.enformatic.pl 03.05.06, 21:20
      Ferenc idealnego kandydata nie ma ale wole mieć gdzie parkować niż mieć pochodną rządu w ratuszu
    • Gość: hkhhkhk Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.dnet.pl / 217.153.194.* 03.05.06, 22:00
      ferenc
    • Gość: ted Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 06:58
      Tylko P.Ferenc-bo lepszego nie znajdziecie!Tak to jest Tadziu -wajchę przełóż na
      II kadencję!!!!!!!!!!!!
    • Gość: max Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 09:50
      Ferenc tylko i wyłącznie. Mam nadzieję jednak, że do wyborów pójdzie dużo młodych, bo inaczej może być różnie.
    • Gość: agata Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 12:25
      tylko Ferenc lepszego Prezydenta Rzeszów nie miał do tej pory. Pan Szlachta co
      zrobił dla miasta Rzeszowa. Proszę niech ktoś odpowie na to pytanie.Robił tylko
      destrukcję w mieście i w Radzie miasta.
      • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 05.05.06, 15:35
        No i co, nikt nie potrafi odpowiedzieć koleżance :) Wcale mnie to nie dziwi.
        Tadek na II kadencję :)
      • Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:46
        Agatko z czerwoną krawatką, zapoznaj się ze sprawozdaniami z wykonania budżetu
        za III.kadencję samorządu Rzeszowa i zobaczysz ile zrobiL pan Szlazhta.Z mostu
        zamkowego zobaczysz jak doktor Szlachta zmienił Rzeszów - odwrócił miastu ku
        rzece, jak to się robi na świecie, ale to trzeba wiedzieć.Więc -paniennko do
        nauki a p.Ferenc na emeryturę.
        • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:48
          Kretyn. Czy ty wiesz nieuku co to znaczy zwrócić miasto ku rzece? Chyba piszesz
          z psychiatryka.
      • mala6a2 Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 15.05.06, 00:49
        Tylko Ferenc, lepszego Prezydenta Rzeszów nie miał do tej pory. Pan Szlachta co
        zrobił dla miasta Rzeszowa, nic, tylko pomagał klerowi. Proszę niech ktoś
        odpowie na to pytanie i dobrze je przemyśli.

    • Gość: AK Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: 213.92.80.* 04.05.06, 17:36
      Zdecydowanie Ferenc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Właściwym kluczem do takiej decyzji jest porównanie dokonań obydwu panów, czyli
      co tak naprawdę zmieniło się w naszym mieście w okresie ostatnich kilku lat.
      Podsumowując: Pan Szlachta smacznie przespał swój okres działalności.
      • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:50
        Prawda - po prostu przespał.
    • Gość: maciek wielki Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 19:48
      Głosuje tylko na Tadeusza Ferenca, ponieważ jest najlepszy, a pipa Szlachta to
      mu nie dorasta do dupy
      • Gość: Paweł Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.dami / 81.15.189.* 04.05.06, 20:06
        Tylko na Ferenca bo jest dobry a Szlachta to ministrant i niech tak zostanie
      • Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:51
        Wielki Maćku , jesteś naprawdę wielki i wspaniały, co za piękny język.Nauka
        Ferenca trafiła na podatny grunt.Z takich ludzi jak ty Rzeszów bEdzie dumny i
        zostanie metropolią.Twórzcie bastion poskomunizmu.Gratuluję.
        • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:54
          Gdyby Szlachta byl prezydentem, nie byłoby szans na poszerzenie miasta a
          Rzeszów nadal byłby szarą, wstrętną wiochą, to już wolę Janowskiego albo nawet
          Kultysa. A ten propagandzista Szlachty na nikogo kto ma rozum nie zadziała.
          Polecam ci sondaż internetowy gdzie Ferenc ma 82% poparcia hahahahahahah :))
          Wygra tak jak 4 lata temu gdy Rzeszowianie olali Szlachtę, a teraz w większości
          są z tego powodu bardzo szczęśliwi, bo widzą jak zmieniło się miasto! Argument
          o zadłużeniu 30% jest żałosny bo np. Kraków ma 60% i nikt nie robi z tego
          dramatu.
    • Gość: Edi Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.man.rsk.pl 05.05.06, 11:25
      na Ferenca
      • Gość: obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.06, 15:27
        Jeśli chcemy mieć odzwierciedlenie tego co w rządzie, to głosujmy na Pis-uary.
        W tej chwili mamy desant z Przemyśla w Rzeszowie, jeśli chcemy tak dalej to
        głosujmy na Pis-uary.
        Szlachtę to można kopnąć w dupę i wysłać na ksieżyc razem z Dzierzakową,
        Piekłą , Kultysemi innymi .

        Ferenc na Prezydenta, nikt inny
        i inna Rada miasta popierejąca prezydenta
        • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 05.05.06, 15:36
          Popieram :)
        • Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:41
          Jestem zdumiony twoją inteligencją, kulturą języka.Jakbym słuchał intelygenta
          Ferenca , waszego komunistycznego idola.Jak to można w 21.wieku przewrócić w
          glowie młodym ludziom.Na szczęście jest to tylko garstka młodych aparatczyków
          wywodzących się z PZPR-owsich rodzin, okupujących FORUM całymi godzinami.Bawcie
          siE dalej a i tak prezydentem zostanie kandydat prawicy.Lepiej idzcie się
          dotlenić na świerze powietrze.
          • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:49
            HAHAHAH TAK JAK 4 LATA TEMU ZOSTAŁ W PIERWSZYCH POWSZECHNYCH WYBORACH
            RZESZOWIANIE POKAZALI MU GDZIE GO MAJĄ HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!
            • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:50
              Nerwy ci fiucie puszczają i juz wyzywasz od potomkow komunistów, ale niedługo
              bo w poniedziałek sprawa się wyjaśni a Ferenc osobiscie zobaczy twoje
              pomówienia.
              • Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 10:58
                Zanieść mu to osobiScie jak przyjdziesz do pracy, załapiesz się na
                nagrodę.Tylko, że posłańcom, którzy przynoszą złe wieści obcinają głowy.Ale
                twojej nie szkoda, saqma pustka i szowinizm.
                • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 10:59
                  Jesteś kłamcą i siejesz fałszywą propagandę, ale my przypomnimy co naprawdę
                  zrobił Szlachta i że była to może 1/10 z tego co zrobil Ferenc. Twoje kłamstwa
                  o jakimś remoncie Chopina czy budowie arterii mogą działać tylko na tych,
                  którzy niczego nie pamiętają - ale będziemy przypominać.

                  Szlachta pogódź się że przegrałeś! Może i sympatyczny z ciebie gość, ale nie
                  można dopuścić do tego by Rzeszów znów się cofał i by pielęgnowano
                  prowincjonalizm.
                  • Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 12:33
                    Przypomnij sobie rok 1999, kiedy to otworzono drugą nitkę dwupasmówki od
                    Przybyszówki ( Początek ul.Krakowskiej)- to nie są kłamstwa, albo masz zaniki
                    pamięci albo cynicznie wprowadzasz ludzi w błąd.To rozwiązało poważny problem
                    komunikacyjny i to była sensowna inwestycja, a nie wydawanie olbrzymich
                    pieniędzy pochodzących z zaciągnietych kredytów na pokrywanie istniejących dróg
                    nowym asfaltem.Nie pamiętasz kolego sznur samochodów ciągnący się pod
                    Filharmonięod hali targowej?Przerobiono ciąg: ul.Chopina, światła na
                    skrzyżowaniu z Naruszewicza, poszerzono ul.Targową, wykonano kolejne światła,
                    wybudowano most Narutowicza i rozwiązano konkretny problem komunikacyny.Mądrze,
                    sensownie ,celowe.Następnie wybudowano most, najpiekniejszy most Rzeszowa, most
                    Zamkowy, trasy dojazdowe i rozwiązano problem szekający na to ponad 30 lat -
                    połączono największe osiedle Rzeszowa ze Sródmieściem odciążając ciąg
                    ul.Hetmańskiej, gdzie wykonano trzeci pas do skrętu w prawo w al.Powstańców
                    Warszawy. Zniknęły kolosalne korki ciągnące się pod delikatesy przy
                    ul.Hetmańskiej.Kto więc kłamie. Czy to cię przekonało.To jest rozwój miasta, to
                    jest rozwiązywanie problemó, a nie propaganda Ferenca.Pan dr Szlachta z grupą
                    fachowców, systemowo, logicznie i konsekwentnie zmieniał miasto.To hala na
                    POdpromiu otrzymała w ogólnopolskim konkursie architektonicznym nagrodę roku
                    2002 tzw.oskara za modernizaję roku (patrz:Wspólnota - dwutygodnik
                    samorządowy).Mówmy o faktach, mieszkańcy to pamiętają i wiedzą kto faktycznie
                    zmienił Rzeszów, chociaż sld-owska propaganda próbuje przy twoim udziale to
                    wszystko zdeprecjonować.Prawda się obroni, wystarczy trochę uczciwości i
                    obiektywizmu, a może i ty zechcesz dołączyć do ludzi szlachetnych jak pan dr
                    inż. Andrzej Szlachta, który miastu był oddany i tak wiele dla niego zrobił.Oby
                    tylko zdecydował się wystartować, bo takiego prezydenta Rzeszów
                    potrzebuje.Czarny pijar prubuje go zniechęcić, ale to jest twardy facet i
                    myślę, że da się ostatecznie namówić.
                    • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 12:38
                      Skoro pamiętają i wiedzą kto zmienił Rzeszów to ciekawe czemu Szlachta miał 24%
                      głosów hehehehe, ten człowiek nie ma szans a Ty nie wypowiadaj sie za
                      wszystkich Rzeszowian i nie zarzucaj im ze sa idiotami, bo kazdy normalny
                      czlowiek ktory widzi co dzieje sie w miescie zagłosuje na Ferenca. Nie
                      zdziwiłbym sie gdybys to ty był Andrzejkiem bo nie znam osobiście nikogo, kto
                      by go popierał. Idź już na spacerek pissowy kłamco, na tym forum jak widzisz
                      nikt poza tobą nie popiera "doktora" :)
                      • Gość: Obserwator Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 13:45
                        Pan Szlachta przegrał o 1,5 %, pamięć cię zawodzi?Ale wtedy SLD miało 40%
                        poparcia społecznego. Teraz jest odwrotnie i zjednoczona prawica wygra
                        prezydenturę Rzeszowa. W to nie wątpię
                        • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 13:48
                          Skoro nie wątpisz to idź już na spacer i przestań siać propagandę :)
    • Gość: asd Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.netcontrol.pl 05.05.06, 16:04
      oni to wiedza kocie :) pzdr
      • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 05.05.06, 16:11
        To straszne. Dokonałeś "wielkiego" odkrycia a wystarczyło tylko przez ostatni
        miesiac wejsc na wizytowke. Zalosne, ale to nic nowego...
        • Gość: alfred Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 22:08
          Fanom, miejmy nadzieję, niedoszłego a byłego proponuję założyć oddzielne forum
          na miesiąc,a potem porównajmy wyniki.Niech zwycięży lepszy!
          • junior.senior Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? 06.05.06, 01:33
            Mysle ze ta mała sonda nie pozostawia wątpliwości kto ma poparcie w mieście.
            Dla dobra mojego miasta zagłosuję na Ferenca.
            • Gość: Marek Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.man.rsk.pl 06.05.06, 06:45
              Wbrew proboszczom zagłosuję na Ferenca.
    • Gość: tommy Re: Ferenc vs Szlachta - na kogo zagłosujesz? IP: *.19.165.11.osk.enformatic.pl 06.05.06, 09:25
      tylko na FERENCA!!!! ale pis tamtemu pomoże, przeciez liczą sie układy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka