Gość: ab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 13:55 czy ktos moze napisac cos o tej szkole???? najlepiwj obecni uczniowie i absolwenci!!!! prosze was!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ;) Re: VIII LO!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 18:58 slyszalem wiele opini na temat tego lo zarowno dobrych jak i zlych!!!!! no coz szkola jak szkola!!! na baranowce!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ab Re: VIII LO!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 19:44 uuuuuuuuuu chyba nikt nie chodzi do tej szkolyyy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja.to.ja. Re: VIII LO!!!! IP: *.krak.tke.pl 25.05.06, 21:16 8LO jest na wyspianskiego, a nie na baranowce. chodzilam tam przez 4 lata i wspominam ten czas bardzo dobrze. nauczyciele jak to nauczyciele, zdarzali sie czasem "kosmici",ale z perspektywy czasu bylo bardzo fajnie. z tego co wiem, to kadra troche sie zmienila, ale z opowiadan slyszalam ze jest ok. to byly piekne czasy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mag Re: VIII LO!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 23:31 chodziłam tam w latach 1997-2001,z perspektywy czasu wspominam tamte czasy bardzo miło,chciałabym się wrócić,dodam że po VIII Lo dostałam się na wymarzone studia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaka Re: VIII LO!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.06, 19:39 a jakie to studia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha Re: VIII LO!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.06, 18:02 hop hop!!!! czy ktos sie tu uczyl badz uczy?????? obudzcie sie hallololo???:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja.to.ja Re: VIII LO!!!! IP: *.krak.tke.pl 03.06.06, 14:28 ja jestem na psychologii na KULu :D, kilka osob z mojej klasy na prawie, historii, filologiach, ekonomiach, politechnice. reszta zasila szeregi WSIiZ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksdk Re: VIII LO!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 16:03 o to bardzo dobbrze sobie radza ludzie po tym liceum!!! pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jdjd Re: VIII LO!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 16:55 a jaka jest tak naprawde pani dyrektor tej szkoly??? Odpowiedz Link Zgłoś