Gość: IVAN IP: *.rzeszow.mm.pl 26.06.06, 20:23 Idziemy pod Ratusz ! WSZYSCY!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: klient Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.06, 20:26 noz sie w kieszeni otwiera - i znow nici bo pewnie zablokuja - normalnie ...... zablikujmy ratusz lub wywiezmy ich na taczkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: proponujacy Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.06, 20:26 ewentualnie wezcie idzcie pod ratusz i ze 2 pisuarow ggdzies przymknijcie na czas obrad :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paniaga Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.dab.tke.pl 27.06.06, 09:50 BEZRADNI prawicy to chyba osobniki niewyrośnięte i rozum im się w G....e macza to takie bzdury ROBIĄ. WYBORY już już Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luke Ramski, Kiczek i reszta - skończymy z wami ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 20:56 Ramski, Kiczek i reszta - skończymy z wami jesienią. Skończycie pod urzędem pracy. Dyletanci, ignoranci i prostaki!!! To dzięki takim ja wy Podkarpacie to koniec świata. Za wasze decyzje wstydzę się bardziej niż wy sami. To jest tak naprawdę smutne i żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kjub Re: Ramski, Kiczek i reszta - skończymy z wami .. IP: *.rzeszow.mm.pl 26.06.06, 21:17 Prak słów żeby to opisać! Normalnie tylko wziąść i wywalić tych debili na zbyty pysk daleko od Rzeszowa!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart Re: Ramski, Kiczek i reszta - skończymy z wami .. IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.06, 13:25 Ramski ma wytwórnie paluszków i markety za Rzeszowem! więc ma to daleko w d...ie czy Rzeszów będzie się rozwijać czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qba trzymajcie mnie!!! czy oni nie widzą IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 26.06.06, 21:19 jak się ośmieszają??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: je Re: trzymajcie mnie!!! czy oni nie widzą IP: *.autocom.pl 26.06.06, 21:22 Przewodniczący komisji Robert Kultys stwierdził, że to przekracza kompetencje komisji. Kompetencje członków komisji przekraczają możliwość zbadania ich przez lekarzy. Przekracza to kompetencje współczesnej medycyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PISOWIEC Re: trzymajcie mnie!!! czy oni nie widzą IP: *.rzeszow.mm.pl 26.06.06, 21:58 BRAWO PIS -TAK TRZRYMAć Odpowiedz Link Zgłoś
zzyxyryzzy Re: trzymajcie mnie!!! czy oni nie widzą 26.06.06, 22:47 Brawo PIS - ten folwark, którym zarządzacie, nazywa się IV RP! PISuar Kultys pozazdrościł chyba kolegom członkom komisji śledczych, bo komisja ds. gospodarki przestrzennej orzeka teraz o winie lub jej braku jednego z inwestorów. A samoloty Ryanaira jakoś ciągle pełne latają, te lotowskie dające opcję taniej przesiadki do Dublina też. Niedługo zostaną w tym regionie tylko PISuary i członkowie Ligi Pozbawionych Rozumu. Oraz członkinie Kół Gospodyń Wiejskich dziergające na drutach berety dla Ojca Dyrektora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafal Re: trzymajcie mnie!!! czy oni nie widzą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.06, 23:05 człowieku widać że nie jesteś z tego miasta..........gdybyśbył to bardziej zależałoby Ci na nim:-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blee Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.06, 22:58 Gość portalu: IVAN napisał(a): > Idziemy pod Ratusz ! > WSZYSCY!! tralala tralala tralala BęC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jano Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: 81.15.189.* 26.06.06, 23:20 spokojnie niedługo wybory żaden z nich nie przejdzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 23:22 To już jest chamstwo!!!! Ciekaw jestem ile Podkulski zapłacił aby nie było uchwały przed końcem remontu Graffiki ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ludz Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 23:25 Co za rasa tych debli z rady miasta ??? Czy te głąby naprawde nie liczą się z z głosami mieszkańców ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sławek Ramski kultys kiczak, Dzierzak - hamulcowi IP: 81.15.189.* 26.06.06, 23:30 tak to piszcie reklama im potrzebvna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek dzierzak - cala prawda IP: 81.15.189.* 26.06.06, 23:37 pani dzierzak była pracownikiem pana pawlowskiego , pan pawlowski buduje milenium,cuchman to konkurencja to cala prawda tych pseudo posuniec prawicy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antydzierzak pamiętajcie o wyborach !!!!!!!!!!!!!! IP: 81.15.189.* 27.06.06, 00:45 Pamietajcie i nie szukajcie wymówek,że zapomnieliście czy wam sie nie chciało.Zagłosujcie na kogo chcecie oby nie na pisuarów i szczochów.Pamietajcie!!! WYBORY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtg Re: pamiętajcie o wyborach !!!!!!!!!!!!!! IP: *.cmdnnj.east.verizon.net 27.06.06, 05:03 Pamietamy! Na pewno nie bede glosowal na tego co Ty chcesz, tylko na tego co ja chce.Jak Ci sie podoba demokracja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maxix Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.res.pl 27.06.06, 06:38 A ten Cushman to nic nie potrafi zrobić po co chce robić poboczne inwestycje dla miasta co on zwariował podkulski nie dał ze swoich pieniędzy nawet 1 grosz na rozwój miasta i ma 4 baraki a ta nowa wczoraj ogłoszona inwestycja ?? jakoś nic się nie pisze żeby coś wybudowali choćby nawet 2 metry chodnika czy dwa drzewa posadzili i jeszcze jak dumnie podkreślają że centrum miało być mniejesze ale będzie 2x większe bo pewnie trzeba by więcej naszym kochanym raad... dać w kieszeń a tak zmiana projektu i po problemie Odpowiedz Link Zgłoś
olias Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj 27.06.06, 07:30 zróbcie wreszcie porządek w tym chlewiku!!!! albo przechodzę do lubelszczyzny. Tylko gadacie i gadacie - a kiedy te mutanty przyjdą dziś na obrady - nie przywita icj żadem tłum z transparentami, nie będzie gwizdów ... tylko na drugi dzień będziecie się w domu na foteku przed kompem wyżalać. Idźcie tam wreszcie i zróbcie manifę. Miejscie choć tyle jaj co geje. (mieszkaniec Podkarpacia) Odpowiedz Link Zgłoś
loko31 PIS 31% w sondażu i wychodzi na prowadzenie 27.06.06, 07:56 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3444414.html Polska ich chce w przeciwieństwie do Rzeszowa. Co Wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytający ze łzami Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.softel.pl 27.06.06, 08:02 Zobaczyłem w treści parę WIELKICH nazwisk lokalnych "polityków". Ogłaszam konkurs: z jakiej listy będą startować w najbliższych wyborach? Gdyby wybierać w okręgach jednomandatowych, można byłoby te plewy oddzielić i wywiać, a tak, znajdzie się dobre miejsce na partyjnej liście i, przepraszam szanownych głosujących, dalej będzie po staremu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gregor Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: 217.117.130.* 27.06.06, 08:12 POD RATUSZ!!!!!!!!!!!!!!! WSZTSCY POD RATUSZ KTÓRYM ZALEŻY NA LOSIE RZESZOWA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GF Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 08:18 Radni prawicy NIE DBAJĄ O WIZERUNEK RZESZOWA !!!!!!!!! WCZORAJ WIECZOREM KULTYS I BANDA ZA PIERWSZE MIEJSCA NA LISTACH WYBORCZYCH USTALILI ZABLOKOWAĆ INWESTYCJE PRZY HOTELU RZESZÓW. DLACZEGO INNE NIE BLOKUJĄ? BO INNI PŁACĄ WIĘCEJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyPiSlPrradny Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: 217.98.81.* 27.06.06, 08:31 O ktorej ta rada sie zbiera???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 08:40 ZDAJE SIĘ ŻE O 14 TEJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AS Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 08:38 ONI GŁOSOWALI POPRZEDNIO NA NIE DLA CUSHMANA DZISIAJ BĘDZIE TO SAMO KICZEK I KULTYS SA NA NIE Radni PiS: 1. Antoni Dudek 2. Władysław Kaczmarzyk 3.Jacek Kiczek 4. Antoni Kopaczewski 5. Cecylia Kotowicz 6. Marek Strączek 7. Waldemar Szumny 8. Ludwik Szyszka 9. Robert Kultys 10. Jacek Gołubowicz Radni LPR: 1. Janina Błażej 2. Elżbieta Dzierżak 3. Andrzej Szypuła 4. Janusz Ramski 5. Ryszard Piekło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konrad Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.ipt.aol.com 27.06.06, 09:05 Katastrofa! Jak tak dalej pojdzie to rz-ow omijac beda nawet wrony. CZY CI LUDZIE SA POWAZNI!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: revenant Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: 82.177.97.* 27.06.06, 09:36 no to oki mamy burzę nad rzeszowem ja przyjdę pod ratusz z czymś i zobaczymy czy kumuś jeszcze zależy na tym aby powiedzieć w twarz tym h.jom z prawicy tylko niech ktoś ko wie napisze o której faktycznie to obrady się zaczynają??? A i jeśli się jeszcze ktoś wybiera to niech weżmie ze sobą jakiś SPRZĘT PERSFAZJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafał Dranie ! IP: *.resman.pl / 84.38.160.* 27.06.06, 09:34 Rzygać mi się już chce tą naszą rzeszowską prawicą. Przekonałem się już całkowicie do SLD w radzie miasta.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: REVENANT Re: Dranie ! IP: 82.177.97.* 27.06.06, 09:41 piszcie kto przyjdzie pod ratusz dziś czy będe sam??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klaus Re: Dranie ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 10:53 oczywiście, ze przyjdziemy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalny Re: Dranie ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 11:01 Należy być ale te gady znowu coś wymyślą a po głosowaniu uciekną. Jak widzę facjatę ramskiego, kultysa, strączka to mam wyrobione zdanie na temat teorii Darwina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz Re: Dranie ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 12:10 ZABLOKOWALI DZISIAJ PONOWNIE 15:15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TARNOWIANIN Re: Dranie ! IP: 217.117.130.* 27.06.06, 09:54 IDZCIE POD RATUSZ!!!!!!! JEB.... PIS I CAŁĄ PRAWICĘ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: załęże Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.dab.tke.pl 27.06.06, 09:55 Antek przypomnij sobie młode waleczne lata i stań na wysokości zadania. Rób tak jak kiedyś mówiłeś LICZĄ się TYLKO LUDZIE a nie grupka oszołomow. POWIEDZ TAK TAK dla inwestycji dla miasta dla rzeszowian TAK TAK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daleki Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.zg.pl / *.zgora.dialog.net.pl 27.06.06, 12:46 Tak. Pamiętam Antka sprzed 25 lat. O coś innego mu chodziło wówczas, o coś innego dzisiaj. Tak myślę choć dziś jestem dość daleko. Tyle tylko, że w najnowszych rankingach partii prowadzi PiS przed PO. No to wynika, że wszyscy chcą zmiany, tylko, że nikt jej nie chce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 10:20 Plan zagospodarownia to nie zgoda na sprzedaż działek a radni z Pis chcą kasy od każdego głosowania czy co?? Kultys i Szumny mogliby się wkońcu zdecydować! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MC jeszcze raz przeczytam ze zablokowali IP: 195.136.36.* 27.06.06, 12:27 a lepiej zebym nie spotkal kultysa ani ramskiego na miescie bo po prostu nie recze za siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Deni wywiezc na taczkach IP: 195.136.36.* 27.06.06, 12:29 prosto po sesji!!!ludzie zbieramy sie pod ratuszem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gregor Re: wywiezc na taczkach IP: 217.117.130.* 27.06.06, 12:34 Pod Ratusz!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rivotril Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj 27.06.06, 13:19 co czynicie radni??????????????? Cały Rzeszów pod ratusz!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: 217.153.194.* 27.06.06, 13:48 spraw jest prosta RADNI MIASTA RZESZOWA Z RAMIENIA PIS I LPR DOMAGAJĄ SIĘ ŁAPÓWKI, jednoczesnie nie chcą nowego konkurenta dla Millenium hall, w ktorym sami mają udziały Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gute Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.elektra.un.pl / 62.29.162.* 27.06.06, 14:10 a ja bym chcial zeby jakis prokurator sprawdzil czy czasem niedawno nie zwiekszyl sie jakiemus radnemu z PiS lub LPR stan posiadania. Moje zdanie jest takie- Podkulski DAJE LAPOWKI RADNYM Z LPR i PiS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: res Re: Komisja gospodarki przestrzennej unika decyzj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:12 o ktorej jest ta sesja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jorge Tylne wyjscia? IP: *.nat.rsk.pl 27.06.06, 14:20 Czy budynek gdzie jest rada miejska ma tylne wyjscia, ktorymi radni mogliby uciec po cichu? Jesli tak, to trzeba je obstawic! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oli Re: Tylne wyjscia? IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 27.06.06, 16:27 uciekna podziemnymi tunelami pod rynkim...nie zapomnijcie "obstawic" Odpowiedz Link Zgłoś