Gość: mittel
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.09.06, 20:21
Dobrze, tylko powiedz Chłopek gdzie oni nasadzą te drzewa??? U Deptuły w
ogrodzie??? W ogóle jak ten pajac Jucha mógł się na to zgodzić?, mam poważne
wątpliwości co do tego, jak się załatwia pewne sprawy w tym mieście. Ale
niestety tak to jest kiedy wiocha zjeżdża się do miasta i rządzi. Proponuję
przenieść urząd marszałkowski do Jasła albo w Bieszczady. Poza tym gdzie jest
w tym momencie Ramski - ten pies na wszelkie nieprawidłowości. Czemu lpr
jeszcze nim nie szczuje w tej sprawie.