tomoe1986
26.10.06, 18:41
witam. jestem studentem II roku j. angielskiego. Chętnie udzielę korepetycji z
tego języka uczniom liceów, gimnazjów lub osobom dorosłym, którzy chcieliby
podszlifować swój język, zasób słownictwa, gramatykę etc. Jeśli jesteś
chętny/chętna, proszę o kontakt na tomoe1986@gazeta.pl. O kontakt proszę osoby
tylko z Leżajska. Pozdrawiam