IP: 82.177.97.* 21.11.06, 14:03
widzieliscie juz film ? co sadzicie o tym wcieleniu Aliego ? niektorych smieszy, niektorych denerwuje a was ?
Obserwuj wątek
    • Gość: ds16 Re: Borat IP: *.ramtel.pl 21.11.06, 14:17
      rozrywka to rozrywka nic poza tym, moherowym głowom zawsze coś nie spasuje, bo
      wszędzie węszą wrogą ideologię ...to są te same łapsy co najchętniej
      ukrzyżowałyby Wojewódzkiego za jego program ku chwale Toruńskiego boga. I to
      śmieszy i Borat śmieszy...Borat gra i udaje pod publiczke, ciemnota do swojej
      misji podchodzi z pełną powagą i pasją ...i kto tu jest durniem ?

      niegdyś zajrzałem www.borat.tv
      • Gość: gosc Re: Borat IP: 82.177.97.* 21.11.06, 14:29
        no wiesz on wysmiewa sie z amerykanow wiec nie bardzo rozumiem co do tego maja mochery
        • Gość: ds16 Re: Borat IP: *.ramtel.pl 21.11.06, 14:38
          absurdalny i niezrozumiały humor na bazie szyderstwa, mnóstwo pikantnej
          erotyki, brak zahamowań, no i to przecież Żyd ... moherowy mechanizm percepcji
          jest równie szablonowy jak formy zachowania dresów czy niecywilizowanych
          wsioków.

          Wspomniałem o tym ,bo już spotkałem się z fachowymi opiniami, że promocja tego
          filmidła to kolejna antypolska akcja Gazety Wobroczej i Michnika...
    • jetpilot1 Re: Borat 21.11.06, 18:36
      Borat jest super :D:D

      waawaaweewaa :)))))))
    • mateusz.maciejczyk Re: Borat 21.11.06, 20:12
      Borat dobry zawodnik :> Ali G też miał dobre filmy ;]
    • Gość: hazy Re: Borat IP: *.rzeszow.mm.pl 21.11.06, 22:48
      jest już na necie??w piątek chyba w heliosie grają:)
      • Gość: Borat Sagdiyev Re: Borat IP: 81.219.30.* 21.11.06, 23:15
        Borat wymiata ;]
        • Gość: rs Re: Borat IP: 82.177.98.* 21.11.06, 23:23
          hello, Jagshemash, my name is Borat

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka