Gość: gosc IP: 82.177.97.* 21.11.06, 14:03 widzieliscie juz film ? co sadzicie o tym wcieleniu Aliego ? niektorych smieszy, niektorych denerwuje a was ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ds16 Re: Borat IP: *.ramtel.pl 21.11.06, 14:17 rozrywka to rozrywka nic poza tym, moherowym głowom zawsze coś nie spasuje, bo wszędzie węszą wrogą ideologię ...to są te same łapsy co najchętniej ukrzyżowałyby Wojewódzkiego za jego program ku chwale Toruńskiego boga. I to śmieszy i Borat śmieszy...Borat gra i udaje pod publiczke, ciemnota do swojej misji podchodzi z pełną powagą i pasją ...i kto tu jest durniem ? niegdyś zajrzałem www.borat.tv Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Borat IP: 82.177.97.* 21.11.06, 14:29 no wiesz on wysmiewa sie z amerykanow wiec nie bardzo rozumiem co do tego maja mochery Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ds16 Re: Borat IP: *.ramtel.pl 21.11.06, 14:38 absurdalny i niezrozumiały humor na bazie szyderstwa, mnóstwo pikantnej erotyki, brak zahamowań, no i to przecież Żyd ... moherowy mechanizm percepcji jest równie szablonowy jak formy zachowania dresów czy niecywilizowanych wsioków. Wspomniałem o tym ,bo już spotkałem się z fachowymi opiniami, że promocja tego filmidła to kolejna antypolska akcja Gazety Wobroczej i Michnika... Odpowiedz Link Zgłoś
mateusz.maciejczyk Re: Borat 21.11.06, 20:12 Borat dobry zawodnik :> Ali G też miał dobre filmy ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hazy Re: Borat IP: *.rzeszow.mm.pl 21.11.06, 22:48 jest już na necie??w piątek chyba w heliosie grają:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rs Re: Borat IP: 82.177.98.* 21.11.06, 23:23 hello, Jagshemash, my name is Borat Odpowiedz Link Zgłoś