Dodaj do ulubionych

W Żurawicy zaczęły się nowe rządy

IP: *.19.165.16.osk.enformatic.pl 08.05.07, 19:34
Dobrego menadzera wywala sie na zbity pysk a na jego miejsce daje
historyka.Cholewinski ty jestes jednak wiekszym ****em niz to widac po twojej
gebie
Obserwuj wątek
    • Gość: Jurand Siła spokoju - Uparcie do przodu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 20:18
      Wszyscy wieszają psy na człowieku którego nie znają.
      Dajcie szansę - może nie jest taki zły, jak o nim piszą anonimy na forum.
      • Gość: argo Re: Siła spokoju - Uparcie do przodu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 06:10
        Dobrze Jurand powiedziałeś - może nie jest taki zły, nie powiedziałeś jest
        fachowcem, lepszym od poprzednika, który poprowadzi Szpital do rozkwitu. Dać mu
        szansę bo może nie jest zły.
        Przeciez to partyjna miernota, dupoliz władzy, który ze służbą zdrowia nie miał
        nic do czynienia. Nauczyciel - na dyrektora Szpitala. Dobry katolik w imię
        boże. Dać mu szansę. A jeżeli swoją głupotą zniszczy szpital, to co jurand
        oczka wypalimy.
        Gdyby to był prywatny zakład, to właściciel może w ten sposób dawać szansę, ale
        to jest zakład państwowy - publiczny - czyli nasz.
        A ta szansa - to prywata - karalna.
        • Gość: kompocik Re: Siła spokoju - Uparcie do przodu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.07, 16:15
          Nie jest zły??? Litości! Przecież ten facet nie ma żadnych kwalifikacji! Po
          ostatnich wyborach samorządowych nie było, co z nim zrobić, więc znaleźli mu
          ciepłą posadkę dyrektora szpitala. Wiadomo - "mierny, bierny, ale wierny", a na
          dodatek bez ukończonych studiów, bo tak się składa, że do tej pory nie ma tytułu
          magistra (chyba, że niedawno obronił pracę).
          Żałosne i tyle! Ambicji za grosz, bo jak można pchać się na siłę tam, gdzie jest
          się co najmniej niepożądanym.
      • Gość: ITD Re: Siła spokoju - Uparcie do przodu IP: *.fobos.net.pl 11.05.07, 06:41
        Dadzą Panu sznasę, jak dał zarząd województwa (
        hahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaa).Przecież oni Pana wystawili do wiatru. Potem
        powiedzą: widziały gały, co brały. Jescze potem zostawią na lodzie, i to
        roztopionym, z tym, że dla wszystkich bedzie juz za późno. A swoją drogą, to
        fajnie się bronić niby anonimowo, ale tak, że wszyscy wokoło wiedzą. "Ale w
        koło jest wesoło, człowiek w pracy, małapa w zooo." Pomożecie?
        Pomożemy!!!!!!!!!! ( przypis: Edward Gierek. Dzieła wybrane.2007. Gazeta
        Jarosławska. str. 5, wers.2.
    • Gość: AA W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.toya.net.pl 08.05.07, 20:25
      W tym kraju nigdy nie będzie dobrze, ponieważ nie szanuje się ludzi dobrych,
      lubianych mogących zrobić coś dla innych. Panie "kołakowski" - życie nie po to
      jest żeby brać, ale też żeby coś od siebie dać. Brak Panu honoru, honoru i
      jeszcze raz honoru; WSTYD- tak postępuje karierowicz przyklejony do stołka.
      • Gość: Pracownik Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.07, 13:23
        Jakiś ZNAJOMY napisał na tym forum aby nie wyszły jeszcze jaja z
        menadźerowaniem poprzednika.Widzę, ze Kołakowski jest mikry fizycznie ale nie
        umysłowo. Nie trzeba mu bedzie dużo czasu aby rozczytać to menadźerowanie. Kto
        z kim i na czym to polegało. Nie wiadomo tylko czy będzie chciał zrobić z tego
        uzytek. Menadżerowie wiedzą czego się obawiać. Znam te rzeczy i żałosne są
        krzyki tych współmenadzerów o hańbie, wstydzie,honorze, stołku, itd. Więcej
        pokory koleżanki i koledzy.
    • Gość: zawiedziony WSTYD i HAŃBA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.07, 22:30
      Właśnie obejrzałem aktualności na lokalnej TVP3. I powiem jedno. Pracownicy
      szpitala wyszliście na wała. Po co był ten protest? Po co było to bicie piany?
      Wystarczyło, że sypnął kasą i po prostu was kupił. Jestem jeszcze w stanie
      zrozumieć pracowników administracji i pielęgniarki, w końcu dla nich to jedyne
      źródło utrzymania. Ale wy panowie doktorzy? Każdy z was pracuje na kilku
      etatach. Każdy z was ma swój prywatny gabinet. Praca w szpitalu to dla was po
      prostu nędzny dodatek do pensji. Daliście d…y. i wyszliście na wała. Przykra
      sprawa………. A mogliście osiągnąć tak dużo. Wystarczyło wytrzymać do końca
      tygodnia PISuarki musiały by pęknąć, bo szum, jaki zrobił się wokół waszej
      sprawy bardzo był im nie na rękę. WSTYD
    • Gość: dna po prostu wstyd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.07, 22:30
      Właśnie obejrzałem aktualności na lokalnej TVP3. I powiem jedno. Pracownicy
      szpitala wyszliście na wała. Po co był ten protest? Po co było to bicie piany?
      Wystarczyło, że sypnął kasą i po prostu was kupił. Jestem jeszcze w stanie
      zrozumieć pracowników administracji i pielęgniarki, w końcu dla nich to jedyne
      źródło utrzymania. Ale wy panowie doktorzy? Każdy z was pracuje na kilku
      etatach. Każdy z was ma swój prywatny gabinet. Praca w szpitalu to dla was po
      prostu nędzny dodatek do pensji. Daliście d…y. i wyszliście na wała. Przykra
      sprawa………. A mogliście osiągnąć tak dużo. Wystarczyło wytrzymać do końca
      tygodnia PISuarki musiały by pęknąć, bo szum, jaki zrobił się wokół waszej
      sprawy bardzo był im nie na rękę. WSTYD
      • Gość: starski Re: po prostu wstyd IP: *.cable.ubr04.croy.blueyonder.co.uk 08.05.07, 23:50
        'Ludzki Pan"- nie wyciągnie konsekwencji służbowych wobec pikietujących.
        Posiedzi na stołku pół roku a potem odejdzie z odprawą. Skąd my to znamy? Tu
        już nawet nie o honor chodzi, bo Ci uzależnieni od władzy dawno go stracili,
        ale o minimalne poczucie przyzwoitości. Jak oni codziennie rano mogą patrzeć na
        swoje odbicia w lustrze? Dać mu szansę jak pisze jeden z przedmówców- a z
        jakiej racji? Dlaczego szansy nie dostał ten, co dobrze zarządzał szpitalem?
        Jakie osiągnięcia menadżerskie przemawiają za tym, żeby Pan Kołakowski taką
        szansę otrzymał? Kiedyś wielu Polaków uwierzyło w wolna Polskę. Wtedy wydawało
        się, że wśród nas są również osoby takie jak pan Kołakowski. Teraz, gdy ludzie
        pokroju Kołakowskiego zawłaszczają nasz kraj wyłącznie dla siebie, wątpię w ich
        szczere intencje. Smutek....
    • Gość: Wzburzony W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.07, 08:40
      Lekarze także Zurawiccy oceniają solidarność z załogą i przełożonym tylko po
      kieszeni.Jeśli będzie aprobował ich nieróbstwo,i pracę na rozlicznych fuchach
      to będzie w porządku,Psychiatrzy to szczególny przypadek-podobnie jest w
      Jarosławiu,tylko że tutaj na ich szczęście jest kompletny brak lekrzy,spadek po
      Panu byłym dyrektorze Ferencu,pijaku,łapówkarzu,aresztowanym, a obecnie z
      nakazu Sądu Pracy przyjętym ponownie i robiącego dalsze przekręty.To jest nasza
      rzeczywistość.
    • Gość: Sosna Zagadka..dla inteligentnych IP: *.sejm.gov.pl 09.05.07, 13:41
      Jaka jest różnica między pacjentem Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy a
      Dyrektorem?.... Dyrektor nocuje w domu...
    • Gość: Żurawianka Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 16:10
      Kibole Żurawianki wpisywać sie wy debi. le
    • Gość: Nie znajomy Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.07, 16:18
      Nie znaczy to, że nie ma lepszego od Niego. Dajcie chłopu się pokazać, będąc w
      starostwie "załatwił" dla niego sporo kasy. Zarzuca się mu że pozostawił
      zastępców, zaproponował pracę poprzenikowi?????????
      Żeby tylko nie okazały się "jaja" z poprzednikiem za ktorym tak niektórzy stali
      i może nadal stoją????
      Pozdrawiam wszystkich
    • Gość: Pracownicy Szpital Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 16:25
      Popieramy marszałka Cholewińskiego za jego działania
    • Gość: jabla W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.07, 17:08
      To jest zwykłe kolesiostwo bo niejaki Mirosław Sosna były podwładny Pana
      Kołakowskiego w starostwie. Dostał się do Urzędu Marszałkowskiego prawdopodobnie
      na stołek dyr. departamentu zdrowia i poprostu załatwił koledze cieplejszą
      posadkę niż w starostwie.
    • Gość: wojak szwejk Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.mcon.pl 10.05.07, 09:24
    • Gość: MERLIN Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.mcon.pl 10.05.07, 09:34
      Pozdrowienia dla wszystkich pracowników.W Zurawicy nie codzi o dobrego
      menadzera tylko o układy żądzonce szpitalem oni robią co chcą i się boją tego
      że im się to urwie jak wkroczy nowy dyrektor bo przecie Barket nic niezrobił
      dla szaraków (pracowników oddziału) tylko bardziej rozbudował administracje i
      wprowadził swoich ludzi wiem cos na ten temat przecie 11lat temu jaka była
      adminittracja ? a jak się rozrosła do tego momentu.Czas z tym skonczyć z tymi
      układami na każdym szczeblu poczowszy od dyrektorów skonczywszy na kadrowej
      itp.Mam nadzieje że pan Kułakowski zrobi tam czystkę,bardzo nato liczę i jestem
      zanim.
      • Gość: anty merlin Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.fobos.net.pl 10.05.07, 22:11
        No toś tempaku przesadził. Widać, że jesteś podżegaczem, albo nic nie kapujesz.
        No i żebyś się nie zdziwił, gdy padnie na ciebie, co nie jest wcale wykluczone.
        Jeszcze możesz żałować tych " układów barketowych", ale będzie za póżno. Jeśli
        jesteś odważny, to podnieś przyłbicę ( jak wiesz, co to takiego)i przyjdź się
        pokazać i pogadać w znienawidzonej przez siebie administracji. Pewnie
        przeżyjesz, ale co to za życie, skoro jesteś prymityw lub bezwolną marionetką (
        to taka zabaweczka ręcznie sterowana). Myślę zresztą, że ci darują, bo nie
        wiesz, co czynisz.Wygląda na to, że faktycznie jesteś ze szpitala, bo rzucasz
        tekstem wydaje się ,że ze znajomością rzeczy, ale przesadzasz jak diabli.
        Pewnie 11 lat temu za coś niemiłego dostałeś ( dostałaś) w dupę po nastaniu
        Pana Barketa i teraz się odgrywasz, co ci wolno. Szkoda, że cię wtedy nie
        wywaliło, ale temu też jest winny Pan Barket, co? Oj człowieku ( jednak) ,
        szkoda słów.
    • Gość: odp. do.merlin Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.mcon.pl 10.05.07, 09:36
      jestem tego samego zdania co piszesz powiecmy to w prost tak jest jak piszesz?
    • Gość: marek, przemyśl W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.ptvk.pl 10.05.07, 10:16
      Jeśli pan Kołakowski jest tak doskonałym menadżerem, jak sam się przedstawia,
      to dlaczego partia nie "rzuciła" go tam gdzie jest sytuacja trudna? Brednie
      pana Ziobry nie nadają się do komentarza!
      • Gość: obserwator Re: Tego by Mrożek nie wymyślił IP: *.nat.rsk.pl 10.05.07, 10:58
        Historyk dyrektorem szpitala psychiatrycznego. Tego by Mrożek nie wymyślił, a
        marszałek Cholewiński to zrobił.
      • Gość: Przemyślanin Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.07, 13:50
        Myślę Drogi Marku z Przemyśla, że tak naprawdę solą w oku jest to, że ten
        Janusz jest z Jarosławia. Przemyśl to Przemyślaninie.
    • Gość: WKURZONY 1 Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.fobos.net.pl 11.05.07, 06:43
      Ludzie!!!! Wyście Radia nie słuichali , czy co? Powiedzcie, co myślicie ?
    • Gość: pacjent Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.centertel.pl 12.05.07, 12:16
      nowy dyrektor jest ok
    • Gość: marszalek Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.centertel.pl 12.05.07, 20:51
      nasz marszalek jest ok
    • Gość: marszalek Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.centertel.pl 15.05.07, 22:18
      no i co

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka