Gość: MC IP: *.19.165.16.osk.enformatic.pl 08.05.07, 19:34 Dobrego menadzera wywala sie na zbity pysk a na jego miejsce daje historyka.Cholewinski ty jestes jednak wiekszym ****em niz to widac po twojej gebie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jurand Siła spokoju - Uparcie do przodu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 20:18 Wszyscy wieszają psy na człowieku którego nie znają. Dajcie szansę - może nie jest taki zły, jak o nim piszą anonimy na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: argo Re: Siła spokoju - Uparcie do przodu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 06:10 Dobrze Jurand powiedziałeś - może nie jest taki zły, nie powiedziałeś jest fachowcem, lepszym od poprzednika, który poprowadzi Szpital do rozkwitu. Dać mu szansę bo może nie jest zły. Przeciez to partyjna miernota, dupoliz władzy, który ze służbą zdrowia nie miał nic do czynienia. Nauczyciel - na dyrektora Szpitala. Dobry katolik w imię boże. Dać mu szansę. A jeżeli swoją głupotą zniszczy szpital, to co jurand oczka wypalimy. Gdyby to był prywatny zakład, to właściciel może w ten sposób dawać szansę, ale to jest zakład państwowy - publiczny - czyli nasz. A ta szansa - to prywata - karalna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kompocik Re: Siła spokoju - Uparcie do przodu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.07, 16:15 Nie jest zły??? Litości! Przecież ten facet nie ma żadnych kwalifikacji! Po ostatnich wyborach samorządowych nie było, co z nim zrobić, więc znaleźli mu ciepłą posadkę dyrektora szpitala. Wiadomo - "mierny, bierny, ale wierny", a na dodatek bez ukończonych studiów, bo tak się składa, że do tej pory nie ma tytułu magistra (chyba, że niedawno obronił pracę). Żałosne i tyle! Ambicji za grosz, bo jak można pchać się na siłę tam, gdzie jest się co najmniej niepożądanym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ITD Re: Siła spokoju - Uparcie do przodu IP: *.fobos.net.pl 11.05.07, 06:41 Dadzą Panu sznasę, jak dał zarząd województwa ( hahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaa).Przecież oni Pana wystawili do wiatru. Potem powiedzą: widziały gały, co brały. Jescze potem zostawią na lodzie, i to roztopionym, z tym, że dla wszystkich bedzie juz za późno. A swoją drogą, to fajnie się bronić niby anonimowo, ale tak, że wszyscy wokoło wiedzą. "Ale w koło jest wesoło, człowiek w pracy, małapa w zooo." Pomożecie? Pomożemy!!!!!!!!!! ( przypis: Edward Gierek. Dzieła wybrane.2007. Gazeta Jarosławska. str. 5, wers.2. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AA W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.toya.net.pl 08.05.07, 20:25 W tym kraju nigdy nie będzie dobrze, ponieważ nie szanuje się ludzi dobrych, lubianych mogących zrobić coś dla innych. Panie "kołakowski" - życie nie po to jest żeby brać, ale też żeby coś od siebie dać. Brak Panu honoru, honoru i jeszcze raz honoru; WSTYD- tak postępuje karierowicz przyklejony do stołka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pracownik Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.07, 13:23 Jakiś ZNAJOMY napisał na tym forum aby nie wyszły jeszcze jaja z menadźerowaniem poprzednika.Widzę, ze Kołakowski jest mikry fizycznie ale nie umysłowo. Nie trzeba mu bedzie dużo czasu aby rozczytać to menadźerowanie. Kto z kim i na czym to polegało. Nie wiadomo tylko czy będzie chciał zrobić z tego uzytek. Menadżerowie wiedzą czego się obawiać. Znam te rzeczy i żałosne są krzyki tych współmenadzerów o hańbie, wstydzie,honorze, stołku, itd. Więcej pokory koleżanki i koledzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zawiedziony WSTYD i HAŃBA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.07, 22:30 Właśnie obejrzałem aktualności na lokalnej TVP3. I powiem jedno. Pracownicy szpitala wyszliście na wała. Po co był ten protest? Po co było to bicie piany? Wystarczyło, że sypnął kasą i po prostu was kupił. Jestem jeszcze w stanie zrozumieć pracowników administracji i pielęgniarki, w końcu dla nich to jedyne źródło utrzymania. Ale wy panowie doktorzy? Każdy z was pracuje na kilku etatach. Każdy z was ma swój prywatny gabinet. Praca w szpitalu to dla was po prostu nędzny dodatek do pensji. Daliście d…y. i wyszliście na wała. Przykra sprawa………. A mogliście osiągnąć tak dużo. Wystarczyło wytrzymać do końca tygodnia PISuarki musiały by pęknąć, bo szum, jaki zrobił się wokół waszej sprawy bardzo był im nie na rękę. WSTYD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dna po prostu wstyd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.07, 22:30 Właśnie obejrzałem aktualności na lokalnej TVP3. I powiem jedno. Pracownicy szpitala wyszliście na wała. Po co był ten protest? Po co było to bicie piany? Wystarczyło, że sypnął kasą i po prostu was kupił. Jestem jeszcze w stanie zrozumieć pracowników administracji i pielęgniarki, w końcu dla nich to jedyne źródło utrzymania. Ale wy panowie doktorzy? Każdy z was pracuje na kilku etatach. Każdy z was ma swój prywatny gabinet. Praca w szpitalu to dla was po prostu nędzny dodatek do pensji. Daliście d…y. i wyszliście na wała. Przykra sprawa………. A mogliście osiągnąć tak dużo. Wystarczyło wytrzymać do końca tygodnia PISuarki musiały by pęknąć, bo szum, jaki zrobił się wokół waszej sprawy bardzo był im nie na rękę. WSTYD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: starski Re: po prostu wstyd IP: *.cable.ubr04.croy.blueyonder.co.uk 08.05.07, 23:50 'Ludzki Pan"- nie wyciągnie konsekwencji służbowych wobec pikietujących. Posiedzi na stołku pół roku a potem odejdzie z odprawą. Skąd my to znamy? Tu już nawet nie o honor chodzi, bo Ci uzależnieni od władzy dawno go stracili, ale o minimalne poczucie przyzwoitości. Jak oni codziennie rano mogą patrzeć na swoje odbicia w lustrze? Dać mu szansę jak pisze jeden z przedmówców- a z jakiej racji? Dlaczego szansy nie dostał ten, co dobrze zarządzał szpitalem? Jakie osiągnięcia menadżerskie przemawiają za tym, żeby Pan Kołakowski taką szansę otrzymał? Kiedyś wielu Polaków uwierzyło w wolna Polskę. Wtedy wydawało się, że wśród nas są również osoby takie jak pan Kołakowski. Teraz, gdy ludzie pokroju Kołakowskiego zawłaszczają nasz kraj wyłącznie dla siebie, wątpię w ich szczere intencje. Smutek.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wzburzony W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.07, 08:40 Lekarze także Zurawiccy oceniają solidarność z załogą i przełożonym tylko po kieszeni.Jeśli będzie aprobował ich nieróbstwo,i pracę na rozlicznych fuchach to będzie w porządku,Psychiatrzy to szczególny przypadek-podobnie jest w Jarosławiu,tylko że tutaj na ich szczęście jest kompletny brak lekrzy,spadek po Panu byłym dyrektorze Ferencu,pijaku,łapówkarzu,aresztowanym, a obecnie z nakazu Sądu Pracy przyjętym ponownie i robiącego dalsze przekręty.To jest nasza rzeczywistość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sosna Zagadka..dla inteligentnych IP: *.sejm.gov.pl 09.05.07, 13:41 Jaka jest różnica między pacjentem Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy a Dyrektorem?.... Dyrektor nocuje w domu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Żurawianka Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 16:10 Kibole Żurawianki wpisywać sie wy debi. le Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nie znajomy Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.07, 16:18 Nie znaczy to, że nie ma lepszego od Niego. Dajcie chłopu się pokazać, będąc w starostwie "załatwił" dla niego sporo kasy. Zarzuca się mu że pozostawił zastępców, zaproponował pracę poprzenikowi????????? Żeby tylko nie okazały się "jaja" z poprzednikiem za ktorym tak niektórzy stali i może nadal stoją???? Pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pracownicy Szpital Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 16:25 Popieramy marszałka Cholewińskiego za jego działania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jabla W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.07, 17:08 To jest zwykłe kolesiostwo bo niejaki Mirosław Sosna były podwładny Pana Kołakowskiego w starostwie. Dostał się do Urzędu Marszałkowskiego prawdopodobnie na stołek dyr. departamentu zdrowia i poprostu załatwił koledze cieplejszą posadkę niż w starostwie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojak szwejk Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.mcon.pl 10.05.07, 09:24 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MERLIN Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.mcon.pl 10.05.07, 09:34 Pozdrowienia dla wszystkich pracowników.W Zurawicy nie codzi o dobrego menadzera tylko o układy żądzonce szpitalem oni robią co chcą i się boją tego że im się to urwie jak wkroczy nowy dyrektor bo przecie Barket nic niezrobił dla szaraków (pracowników oddziału) tylko bardziej rozbudował administracje i wprowadził swoich ludzi wiem cos na ten temat przecie 11lat temu jaka była adminittracja ? a jak się rozrosła do tego momentu.Czas z tym skonczyć z tymi układami na każdym szczeblu poczowszy od dyrektorów skonczywszy na kadrowej itp.Mam nadzieje że pan Kułakowski zrobi tam czystkę,bardzo nato liczę i jestem zanim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty merlin Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.fobos.net.pl 10.05.07, 22:11 No toś tempaku przesadził. Widać, że jesteś podżegaczem, albo nic nie kapujesz. No i żebyś się nie zdziwił, gdy padnie na ciebie, co nie jest wcale wykluczone. Jeszcze możesz żałować tych " układów barketowych", ale będzie za póżno. Jeśli jesteś odważny, to podnieś przyłbicę ( jak wiesz, co to takiego)i przyjdź się pokazać i pogadać w znienawidzonej przez siebie administracji. Pewnie przeżyjesz, ale co to za życie, skoro jesteś prymityw lub bezwolną marionetką ( to taka zabaweczka ręcznie sterowana). Myślę zresztą, że ci darują, bo nie wiesz, co czynisz.Wygląda na to, że faktycznie jesteś ze szpitala, bo rzucasz tekstem wydaje się ,że ze znajomością rzeczy, ale przesadzasz jak diabli. Pewnie 11 lat temu za coś niemiłego dostałeś ( dostałaś) w dupę po nastaniu Pana Barketa i teraz się odgrywasz, co ci wolno. Szkoda, że cię wtedy nie wywaliło, ale temu też jest winny Pan Barket, co? Oj człowieku ( jednak) , szkoda słów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odp. do.merlin Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.mcon.pl 10.05.07, 09:36 jestem tego samego zdania co piszesz powiecmy to w prost tak jest jak piszesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek, przemyśl W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.ptvk.pl 10.05.07, 10:16 Jeśli pan Kołakowski jest tak doskonałym menadżerem, jak sam się przedstawia, to dlaczego partia nie "rzuciła" go tam gdzie jest sytuacja trudna? Brednie pana Ziobry nie nadają się do komentarza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: Tego by Mrożek nie wymyślił IP: *.nat.rsk.pl 10.05.07, 10:58 Historyk dyrektorem szpitala psychiatrycznego. Tego by Mrożek nie wymyślił, a marszałek Cholewiński to zrobił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemyślanin Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.07, 13:50 Myślę Drogi Marku z Przemyśla, że tak naprawdę solą w oku jest to, że ten Janusz jest z Jarosławia. Przemyśl to Przemyślaninie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WKURZONY 1 Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.fobos.net.pl 11.05.07, 06:43 Ludzie!!!! Wyście Radia nie słuichali , czy co? Powiedzcie, co myślicie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacjent Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.centertel.pl 12.05.07, 12:16 nowy dyrektor jest ok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marszalek Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.centertel.pl 12.05.07, 20:51 nasz marszalek jest ok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marszalek Re: W Żurawicy zaczęły się nowe rządy IP: *.centertel.pl 15.05.07, 22:18 no i co Odpowiedz Link Zgłoś