rose71 15.10.07, 14:48 Hej!:)) Czy wybiera sie ktos z Rzeszowa na Work& Travel w przyszlym roku?? Chetnie porozmawiam z kims kto planuje wyjazd,bo sama sie wybieram.Piszcie na maila gazetowego. Pozdrawiam serdecznie!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj