Dodaj do ulubionych

Work& Travel -Rzeszow

15.10.07, 14:48
Hej!:)) Czy wybiera sie ktos z Rzeszowa na Work& Travel w przyszlym
roku?? Chetnie porozmawiam z kims kto planuje wyjazd,bo sama sie
wybieram.Piszcie na maila gazetowego.

Pozdrawiam serdecznie!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka