Dodaj do ulubionych

Pytanie o WiFi

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 17:32
Witam,

Słyszałem właśnie w Teleexpresie, że władze instalują Wam siec WiFi.
Powiedzcie prosze jak to działa? Czy tarnsfer jest w miarę szybki,
nie rwie połączeń? Jakie rodzaje usług i stron sa blokowane?

Obserwuj wątek
    • t-tw Re: Pytanie o WiFi 04.11.07, 19:41
      Siec już działa prawie 2 lata
      strona miejskiej bezpłatnej sieci
      www.resman.pl/
      Temat już był wałkowany na forum, niżej mas odpowiedzi
      tinyurl.com/2fbhvt
    • Gość: ~luna Re: Pytanie o WiFi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 20:18
      >Słyszałem właśnie w Teleexpresie, że władze instalują Wam siec WiFi.
      > Powiedzcie prosze jak to działa?
      JWK - Jedna Wielka Katastrofa.

      >Czy tarnsfer jest w miarę szybki, nie rwie połączeń?
      Jak ktoś ma sporo cierpliwośći i brak innych możliwości to potrafi się przyzwyczaić.

      >Jakie rodzaje usług i stron sa blokowane?
      poza www i pocztą wszystko poblokowane.

      czego można rządać od "ZA DARMO" ??

      ale oczywiście jest grono zadowolonych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka