Gość: krk
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
04.11.07, 17:32
Witam,
Słyszałem właśnie w Teleexpresie, że władze instalują Wam siec WiFi.
Powiedzcie prosze jak to działa? Czy tarnsfer jest w miarę szybki,
nie rwie połączeń? Jakie rodzaje usług i stron sa blokowane?