Dodaj do ulubionych

Prześpij się z problemem :)

20.02.08, 16:04
Mam 22 lata,jestem mądry, silny, ładny, zabawny i lubie pomagać
ludziom w ich problemach. Lubię także dziewczyny i kobiety znudzone
życiem, pragnącymi odskoczni od szarości dnia codziennego.

Problem :)
<problem85@gazeta.pl>
Obserwuj wątek
    • Gość: no_ problem Re: Prześpij się z problemem :) IP: *.krak.tke.pl 20.02.08, 21:50
      A ja, ja to badam kobiece piersi. Czy tam w nich wszystko w porzadku
      jest. Swietnie wyczuwam wszelkie zgrubienia i takie tam... Mam
      strasznie czułe dłonie...Tak, ze sie polecam...
    • Gość: adam29 Re: Prześpij się z problemem :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.08, 08:21
      a ja mam swój osobisty, prywatny ..bardzo sprawny
      aparacik ......USG..dopochwowy....
    • Gość: adam 29 Re: Prześpij się z problemem :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.08, 15:35
      widzę, że brak chętnych.
    • problem85 Re: Prześpij się z problemem :) 25.02.08, 12:05
      up
    • problem85 Re: Prześpij się z problemem :) 27.02.08, 19:19
      up
      • Gość: ymca Re: Prześpij się z problemem :) IP: *.rze.vectranet.pl 27.02.08, 19:23
        Bylabym zainteresowana...ta madroscia...napisz cos wiecej, moze
        jakies szczegoly?
        • problem85 Re: Prześpij się z problemem :) 27.02.08, 21:05
          Jestem wysoki,mam ciemne włosy i lubie sie dobrze ubrać,lubie czytać
          książki,historie,podróże,jeździć na nartach,pływać,jeździć na
          rowerze,bzykać sie,jeść,pić i spacerować :)
          • Gość: ymca Re: Prześpij się z problemem :) IP: *.rze.vectranet.pl 29.02.08, 16:32
            Gdzie w tym madrosc chlopcze???
    • problem85 Re: Prześpij się z problemem :) 28.02.08, 22:07
      up
      • Gość: uwaga KU..TWO ! Re: Prześpij się z problemem :) IP: 84.38.160.* 29.02.08, 08:48
        Gdzie jest moderator ? ! Na ku..two jest mnóstwo innych portali !
    • Gość: tylko po slubie Re: Prześpij się z problemem :) IP: 78.16.18.* 29.02.08, 10:37
      temat jak kazdy inny, najbardziej zabawne jest to, ze panienki udaja, ze je te
      sprawy zupelnie nie interesuja :)))))))))

      Nie ma sie co oglaszac, lap za dupe, one to uwielbiaja
    • Gość: as Re: Prześpij się z problemem :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.02.08, 16:21
      siedleczka.myminicity.com/
    • Gość: seks Re: Prześpij się z problemem :) IP: 84.38.160.* 29.02.08, 20:15
      698799441 - poruchasz se do woli !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka