Gość: www. IP: *.multimo.gtsenergis.pl 28.04.08, 13:55 Witam czy ktoś się orientuje jak wygląda praca przewoźnika osób busem na trasie Rzeszów-Londyn,chodzi mi ile sie zarabia,jakie koszty utrzymania???jeżeli ma się własną firmę transportową. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj