Dodaj do ulubionych

Bus-Rzeszów-Londyn

IP: *.multimo.gtsenergis.pl 28.04.08, 13:55
Witam czy ktoś się orientuje jak wygląda praca przewoźnika osób busem na
trasie Rzeszów-Londyn,chodzi mi ile sie zarabia,jakie koszty
utrzymania???jeżeli ma się własną firmę transportową.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka