Gość: Tom
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.02.09, 01:04
Cały chodnik zastawiony jest autami od ulicy Gałęzowskiego do Rynku. To jest tłoczna ulica dla przechodniów. Gratuluję urzędnikom dopuszczenia do takiej sytuacji. Nie ma tam zakazu parkowania aby samochody nie rozstawiały się na całej szerokości. Piesi chodzą po ulicy lub przeciskają się pomiędzy samochodami a kierowcy parkują sobie bezkarnie na całym chodniku. To jest właśnie Rzeszów i troskliwość naszych urzędników, "myślicieli"...