IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.09, 02:28
Szukam w Rzeszowie gabinetu który zajmuje się hipnozą.Chodzi mi o namiar i
dokładny adres.Z góry dzięki!!!
Obserwuj wątek
    • rz2014 Re: Hipnoza 06.02.14, 16:10
      Gość portalu: poszukiwacz napisał(a):

> Szukam w Rzeszowie gabinetu który zajmuje się hipnozą.Chodzi mi o namiar i
      > dokładny adres.Z góry dzięki!!!

Hipnoza jest bardzo niebezpieczna. Nie baw sie w takie rzeczy!!!
    • rz2014 Re: Hipnoza 06.02.14, 16:31
      Gość portalu: poszukiwacz napisał(a):

> Szukam w Rzeszowie gabinetu który zajmuje się hipnozą.Chodzi mi o namiar i
      > dokładny adres.Z góry dzięki!!!

Znam jedną kobiete w wieku 32 lat, która poddała się właśnie hipnozie i od tego momentu do dziś leczy sie psychiatrycznie.
      Uważajcie na to co nie zbadane, lepiej w takie rzeczy nie wchodzic (tak jak w różne wróżby, karty tarrota, wahadełka, wywoływania duchów). To naprawdę bardzo niebezpieczne!!!

• mal49 Re: Hipnoza 08.02.14, 07:54
        Z którego jesteś kościoła?

Hipnozę można z powodzeniem stosować np. do wyprowadzenia z nałogu. Znam sporo takich przypadków. Z pewnością jest tańsza, skuteczniejsza i ZDROWSZA od reklamowanych tabletek i gum z nikotyną. Jest tylko taki problem, że pewien % ludzi nie jest podatny na hipnozę...
        --
        --------------
        ;-)
        • rz2014 Re: Hipnoza 08.02.14, 12:33
          ten przypadek co zaprezentowałem wyżej dotyczy mojej znajomej z okolic Dąbrowy Górniczej. Temat nie zmyślony lecz prawdziwy.
          Tak zareagowała na hipnozę, że leczy się teraz systematycznie u psychiatry (rokowania niepewne)
              • mal49 Re: Hipnoza 08.02.14, 15:04
                jaki znów zdesperowany? jaka zabawa? bardzo wielu psychologów stosuje w swojej pracy hipnozę i to z dobrym skutkiem; ale ciemnota - szczególnie podkarpacka - zawsze wie lepiej
                --
                --------------
                ;-)
                • przesmiewca-lux Re: Hipnoza 08.02.14, 15:08
                  mal49 napisała:

> jaki znów zdesperowany? jaka zabawa? bardzo wielu psychologów stosuje w swoje
                  > j pracy hipnozę i to z dobrym skutkiem; ale ciemnota - szczególnie podkarpacka
                  > - zawsze wie lepiej

Elektrowstrząsy też były metodą stosowaną przez wielu psychiatrów.

• mal49 Re: Hipnoza 08.02.14, 15:09
                    i są nadal stosowane, wyobraź sobie, że w niektórych chorobach neurologicznych mogą być pomocne
                    --
                    --------------
                    ;-)
                    • rz2014 Re: Hipnoza 08.02.14, 15:24
                      elektrowstrząsy podobno dalej stosują w schorzeniach psychiatrycznych czy neurologicznych a ta historia z moja koleżanką to szczera prawda
                      • mr.paprykarz Re: Hipnoza 08.02.14, 15:32
                        W leczeniu np. depresji ale po wyczerpaniu wszystkich innych środków jak. farmakologia czy psychoterapia, czyli w ostateczności gdy jest zagrożenie życia.
                    • przesmiewca-lux Re: Hipnoza 08.02.14, 15:25
                      mal49 napisała:

> i są nadal stosowane, wyobraź sobie, że w niektórych chorobach neurologicznych
                      > mogą być pomocne

Przez podkarpacką ciemnotę też.

;-D
        • basiulek5 Re: Hipnoza 09.02.14, 11:10
          Wszyscy sa podatni,ale ci z nałogami bez walki poddają się właśnie wyłacznie substancji i dlatego najlepiej prowadzić ich wcielając się w dym,smród,albo butelkę.Pójdą za tobą wszędzie,a przynajmniej to zobaczą.
          • rz2014 Re: Hipnoza 09.02.14, 19:51
            basiulek5 napisała:

> Wszyscy sa podatni,ale ci z nałogami bez walki poddają się właśnie wyłacznie su
            > bstancji i dlatego najlepiej prowadzić ich wcielając się w dym,smród,albo butel
            > kę.Pójdą za tobą wszędzie,a przynajmniej to zobaczą.

podobno "nałogowcy" maja inaczej "skonstruowany" mózg, bardziej rozwinięty układ limbiczny (odpowiadający za tzw. efekt nagrody) i dlatego w padają częściej w uzależnienia. A jak już wpadną w uzależnienie to już "muszą" bo inaczej dostaja nieprzyjemnych objawów odstawienia {pracowałem chwilke w szpitalu to troche tematu podchwyciłem}
            • basiulek5 Re: Hipnoza 10.02.14, 09:34
              Ale wszystko się da,tylko nie od pierwszego razu.Hipnoza jest pozyteczna,trzeba jednak umieć się nią posługiwać.I głupoty gadają ci,którzy nią straszą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka