karuzo102
19.04.05, 08:45
A co sądzicie o fortepianie w domu? Mam zamiar sobie kupić instrument,
głównie po to, żeby ładnie wygladał. Wydaje mi sie bowiem, że fortepian
nadaje wnętrzu dość szacowny i ekskluzywny charakter. Ponadto kiedyś (zanim
nastała u nas epoka mieszkań z wielkiej płyty, w którym pokój ma wielkość
sporego stołu)w każdym szanującym sie domu był fortepian. Fajnie by było,
gdyby ta moda wróciła... Podobno jest też taki system, który wbudowany w
fortepian, sam gra - jak duch :-). Może to warto by było mieć? Co o tym
sądzicie?