19.04.05, 08:45
A co sądzicie o fortepianie w domu? Mam zamiar sobie kupić instrument,
głównie po to, żeby ładnie wygladał. Wydaje mi sie bowiem, że fortepian
nadaje wnętrzu dość szacowny i ekskluzywny charakter. Ponadto kiedyś (zanim
nastała u nas epoka mieszkań z wielkiej płyty, w którym pokój ma wielkość
sporego stołu)w każdym szanującym sie domu był fortepian. Fajnie by było,
gdyby ta moda wróciła... Podobno jest też taki system, który wbudowany w
fortepian, sam gra - jak duch :-). Może to warto by było mieć? Co o tym
sądzicie?
Obserwuj wątek
    • anoczek Re: Fortepian 23.04.05, 13:14
      Oj dużo bym dała, żeby mieć fortepian w domu
      • inga3 Re: Fortepian 26.04.05, 17:58
        inga napisala:

        Jak juz Bedziesz mial ten fortepian,chętnie Ci na nim pogram!(mechaniczna
        gra....fu! ).inga3@gazeta.pl
    • della69 Re: Fortepian 25.04.05, 17:46
      Mój znajomy ma salonie (co prawda w domu, nie w mieszkaniu) biały fortepian.
      Wyglada to super. Tylko że on na nim GRA. Poza tym sam instrument ma wartość
      sentymentalną. A tak tylko dla ze snobizmu.... no to nie wiem. Jak dla mnie
      straszna wiocha, ale zrobisz co zechcesz.
      • bravooorka Re: Fortepian 28.04.05, 21:19
        Moim zdaniem jesli na nim nie bedziesz grala to jest zbedny
    • gostyk80 Re: Fortepian 28.10.13, 14:42
      Fortepian zdobi mieszkanie, pod warunkiem że jest w tym domu osoba, która potrafi zrobić z niego użytek...np jak ta blondynka tutaj
    • kol.3 Re: Fortepian 30.10.13, 18:31
      Mój kolega pianista miał fortepian, ale i salon o powierzchni 70m2.
      Co do fortepianu w bloku/kamienicy to nie wiem czy nie trzeba zrobić rozeznania czy strop go utrzyma.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka