Dodaj do ulubionych

ANTYKLERYKALNA Partia Postepu

IP: 193.178.143.* 22.05.02, 00:48
Miło mi poinformować Torun, iż powstaje ANTYKLERYKALNA Partia Postępu o
radykalnym programie odczernienia naszej Ojczyzny z pazernych klechów,
złośliwych czerniaków! Zapraszamy do współpracy. Czytaj więcej w tygodniku
Fakty i Mity, w każdy piątek nowy numer!!!

Email to: nokler@wp.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: polonus Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: 198.138.227.* 22.05.02, 14:54
      Gość portalu: nokler napisał(a):

      > Miło mi poinformować Torun, iż powstaje ANTYKLERYKALNA Partia Postępu o
      > radykalnym programie odczernienia naszej Ojczyzny z pazernych klechów,
      > złośliwych czerniaków! Zapraszamy do współpracy. Czytaj więcej w tygodniku
      > Fakty i Mity, w każdy piątek nowy numer!!!

      i czym bedziecie sie zajmowac, oczernianiem ksiezy i promowaniem aborcji i
      prostytucji, a jako bojowki zatrudnicie faszystow i skinow.
      Co sie dzieje z jedzeniem w Polsce ze tyle oszolomow sie pojawia??????
      >
      > Email to: nokler@wp.pl
      zastanawiam sie czy nie przeslac ci 10000 e-mailow z napisem idz sie leczyc :(

      • Gość: filo Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: 193.178.143.* 23.05.02, 00:17
        Kolega widze nie ma nic przeciwko temu zeby z jego
        podatkow (chyba ze sie miga) Panstwo np.
        oplacalo pielgrzymke Wojtyly
        podczas gdy w Polsce ludzie nie maja co jesc.
        A czarni sobie bursztynowe oltaze stawiaja.
        Puknij sie w glowke, moze cos tam zaskoczy w koncu

        filo
        • Gość: polonus Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: 198.138.227.* 23.05.02, 14:59
          Gość portalu: filo napisał(a):

          > Kolega widze nie ma nic przeciwko temu zeby z jego
          > podatkow (chyba ze sie miga) Panstwo np.
          > oplacalo pielgrzymke Wojtyly
          > podczas gdy w Polsce ludzie nie maja co jesc.
          i nie dlatego ze Wojtyla przyjedzie, gdyby on w na przelomie 70/80-tych nie
          przyjechal to narod polski nigdy by nie wykrzesal odwagi zeby komune obalic, a
          bylismy o wiele gorszej sytuajci gospodarczej, w Polsce ludzie nie maja co jesc
          bo jest ona rozgrabiana przez wysokopostawionych zlodzieji od ktorych sie roji na
          wszelkich szczeblach rzadowych plus zle zarzadzanie a nie dlatego ze wojtyla
          madry czlowieku przyjedize, takich bzdur to od lat nie slyszalem, puknij sie i to
          bardzo bardzo mocno!! A troche odnowy moralnej narodowi polskiemu tez sie przyda,
          co moze wierzysz ze przykladem SLD swieci????????
          > A czarni sobie bursztynowe oltaze stawiaja.
          > Puknij sie w glowke, moze cos tam zaskoczy w koncu

          u mnie juz dawnio zaskoczylo, widze ze u ciebie niestety nie
          >
          > filo

          • Gość: filo Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: 193.178.143.* 23.05.02, 21:47
            Gość portalu: polonus napisał(a):

            > Gość portalu: filo napisał(a):
            >
            > > Kolega widze nie ma nic przeciwko temu zeby z jego
            > > podatkow (chyba ze sie miga) Panstwo np.
            > > oplacalo pielgrzymke Wojtyly
            > > podczas gdy w Polsce ludzie nie maja co jesc.
            > i nie dlatego ze Wojtyla przyjedzie, gdyby on w na przelomie 70/80-tych nie
            > przyjechal to narod polski nigdy by nie wykrzesal odwagi zeby komune obalic, a
            > bylismy o wiele gorszej sytuajci gospodarczej, w Polsce ludzie nie maja co jesc
            >
            > bo jest ona rozgrabiana przez wysokopostawionych zlodzieji od ktorych sie roji
            > na
            > wszelkich szczeblach rzadowych plus zle zarzadzanie a nie dlatego ze wojtyla
            > madry czlowieku przyjedize, takich bzdur to od lat nie slyszalem, puknij sie i
            > to
            > bardzo bardzo mocno!! A troche odnowy moralnej narodowi polskiemu tez sie przyd
            > a,

            Odnowy moralnej, w przezartym doktryna katolcka Kraju. :)) he, he
            Nie ma szans. Jak myslisz kto jest autorem szerokiej propagandy
            antysektowej w polsce, dzieki ktorej wszystkie mniejszosci wyznaniowe
            wrzuca sie do jednego worka SEKTY. Autorem wszelkiej nietorelancji
            religijne w Polsce jest przede wszystkim Kosciol Katolicki, doktorku.
            A wszystkie owieczki (barany) sa przezarte ta doktryna dziek KK.
            A myslisz ze tak latwo w Polsce zarejestrowac zwiazek wyznaniowy?
            Z czym raczej nie powinno byc problemow, bo Polska przeciez jest
            "krajem swieckim wolnym od przekonan religijnych" co mowi Konstytucja.?
            Otuz nie. jeden ze zwiazkow (fakt mi znany) dostal odpowiedz z MSWiA
            ze nie zarejestruja zwiazku, ktorego przekonania nie pokrywaja sie
            z doktryna Katlocka. I co doktorku ...

            > co moze wierzysz ze przykladem SLD swieci????????
            > > A czarni sobie bursztynowe oltaze stawiaja.
            > > Puknij sie w glowke, moze cos tam zaskoczy w koncu
            >
            > u mnie juz dawnio zaskoczylo, widze ze u ciebie niestety nie

            zaskoczylo? tylko nie to co potrzeba.

            > >
            > > filo
            >

            filo

            • Gość: polonus Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: 198.138.227.* 28.05.02, 15:19
              Gość portalu: filo napisał(a):

              > Odnowy moralnej, w przezartym doktryna katolcka Kraju. :)) he, he
              > Nie ma szans. Jak myslisz kto jest autorem szerokiej propagandy
              > antysektowej w polsce, dzieki ktorej wszystkie mniejszosci wyznaniowe
              > wrzuca sie do jednego worka SEKTY.
              nie zauwazylem zeby kosciol katolicki (dzisiejszy kosciol katolicki) walczyl z
              wyznaniami, wrecz wyciaga reke do wielu wyznan w gesice pojednania i przeprasza,
              a co do sekt jesli walke z nimi uwazasz za cos zlego to nie mamy o czym
              dyskutowac...

              > Autorem wszelkiej nietorelancji
              > religijne w Polsce jest przede wszystkim Kosciol Katolicki,
              skad ty zes to wzial z propagandy Urbana czy sam na to wpadles
              > doktorku.
              :) nie jestem doktorkiem, mielismy juz profesora samozwanca starczy :)

              > A myslisz ze tak latwo w Polsce zarejestrowac zwiazek wyznaniowy?
              potwornie latwo za zachodzie potrzeba setek wyznawcow w USA bodajrze kolo tysiaca
              i sprawdza twoj program czy nie zawiera niewlasciwy tresci promujacych nienawisc,
              komunizm faszyzm (a w polsce sa partie faszystowskie , pamietas przemarsze
              fasztow w toruniu , Wrocku ? - to nie pzeszloby tu w USA, zapalowaliby skurnoli)
              a w Polsce 15 osob jestesmy wiec wylegarnia sekt, gosciu znow nie na czasie
              jestes i ni e w temacie, i kosciol katolicki uwazam ze za slabo walczy z tymi
              sektami mam o to do niego zal...

              > ze nie zarejestruja zwiazku, ktorego przekonania nie pokrywaja sie
              > z doktryna Katlocka- czyli z doktryna oparta na wartosciach moralnych.
              a jakie to byly przekoniania, pewnie tepic zydow czrnowchow i tym podobne
              bogactwa moralne...

              sam juz nie wiem czy wziasc cie na smiech bo takie glupoty i niedopowiedzenia i
              sprzecznosci piszesz czy moze potraktowac cie powaznie ale wtedy byloby to bardzo
              smutne...

              Wiedze ze propaganda antykoscielna odnosci coraz wieksze sukcesy w Polsce, coraz
              wiecej naiwnych sluchaczy sie na nia lapie, wycigamy brudy o kosciele (tak
              zdarzaja sie, kosciol sklada sie z ludzi a ludzie bladza) i potem obsmrowujemy
              tym wszystkich ksiezy, dokladamy wypaczne fakty o kosciele polprawdy nie prawdy i
              rzucamu na pastwe glupiego tlumu, tylko zastanow sie co daja ci w zamian ci co to
              robia? Jaki program alternartywny??????

              Zastanow sie, program w ktorym czloweik nie potrzebuje nikogo nad soba i sam
              sobie jest bogiem, zalosne i historia juz pokazala ze sie nie sprawdza...
              Patrz Rosja, czechy zobacz co sie dzieje z czlowiekiem bez moralnosci.
              • Gość: Dyzio Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: 157.158.32.* 28.06.02, 17:24
                Nie ma najmniejszego sensu wchodzić w polemikę z "noklerem" gdyż jest on jednym
                z członków Bractwa Zakonnego Himavanti. Jest to, nazwijmy to po imieniu
                najzyklejsza SEKTA!! Jak działają i czym się zajmują mieli okazję się przekonać
                mieszkańcy Gliwic i pracownicy Politechniki Śląskiej gdy SEKCIARZE rozpoczeli
                awntury w czasie wykładów na wspomnianej Pol. Śl. Wszystkich, którzy chcą
                wiedzieć coś więcej zapraszam na FORUM GW - Gliwice.
                • Gość: polonus Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: 198.138.227.* 28.06.02, 21:31
                  Gość portalu: Dyzio napisał(a):

                  > Nie ma najmniejszego sensu wchodzić w polemikę z "noklerem" gdyż jest on jednym
                  >
                  > z członków Bractwa Zakonnego Himavanti.
                  widzisz wiekszosc ludzi czytajac jego posty nie wie ze jest to sekciarz-monciwoda
                  i problem polega na tym ze ktos moglby dac sie nabrac, wiec chociazby dlatego
                  warto sprostowac takie bzdury...
                  pamietaj ze najbardziej wierutna bzdura powtorzona odpowiedznia ilosc razy staje
                  sie "prawda", na tej zasadzie dzialaja sekty, a po drugie oponujac zniechecamy
                  takich typow od zasmiecania naszego forum

                  • Gość: Dyzio Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: 157.158.32.* 10.07.02, 22:15
                    Zgadzam się - masz rację w 100%.
      • Gość: go No nareszcie !!! IP: 193.178.143.* 23.05.02, 21:31
        Ponapierdlalo by sie troche tych kurwa czarnych pedalow co tylko dzieci
        ruchaja w dupe, przydalo by im sie... A jak jeszcze by sie paru zajebalo na
        smierc to by byly jaja, nie? O ja pierdole, kurwa jak wspaniale...hahaha...
        wypierdalali by do Palestyny albo kurwa na Alaske! Won z Polski czarne
        gowna, po chuj nam taka zaraza! I zabierajcie ze soba wszystkich
        skurwionych religia pedalow i dewotki!

        go
        • robert_wl Re: No nareszcie !!! 23.05.02, 22:19
          Gość portalu: go napisał(a):

          > Ponapierdlalo by sie troche tych kurwa czarnych pedalow co tylko dzieci
          > ruchaja w dupe, przydalo by im sie... A jak jeszcze by sie paru zajebalo na
          > smierc to by byly jaja, nie? O ja pierdole, kurwa jak wspaniale...hahaha...
          > wypierdalali by do Palestyny albo kurwa na Alaske! Won z Polski czarne
          > gowna, po chuj nam taka zaraza! I zabierajcie ze soba wszystkich
          > skurwionych religia pedalow i dewotki!
          >
          > go

          A ty głupi ciołku jakiemu psu z kija skapnąłeś? Sam sp... z Polski, najlepiej do
          Holandii, gdzie oficjalnie przeprowadzą na tobie eutanazje.

      • Gość: Munia Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 03.07.02, 16:16
        księża i tak są już czarni a aborcja sama sie promuje. natomiast kwiatki typu
        nie pogrzebanie "z księdzem" mojej byłej sąsiadki, która leżąc w domu opieki
        nie miała kartek potwierdzających spowiedź wielkanocną...odmowa zgody na zmiane
        parafii przy ślubie (celuje w tym NMP)..., nie udzielenie rozgrzeszenia (na
        dzień przed pogrzebem matki)kobiecie, która jako posiadająca juz 4 dzieci miała
        załozoną spiralę, o czym spowiednik dowiedział sie zadając szeroki wachlarz
        pytań...,itd.itp.Sama przestałam chodzic na religie, bo prowadzący katecheze
        ksiądz wkładał nam(dziewczętom) ręke za bluzke ( co prawda, z tyłu, ale to tez
        moze należałoby pozostawic naszemu własnemu wyborowi). Moja matka zyczyła
        sobie, by poddać ja kremacji po smierci. To się stało, ale ksiądz, który
        dowiedział się o tym krzyczał, ze to amerykańskie fanaberie. TO WSZYSTKO
        TORUŃSKIE ANEGDOTY.Ale to nie Chrystus stworzył tę doktrynę. On był OK.Ja nie
        praktykuję.
    • Gość: szteter Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: 158.75.1.* 22.05.02, 18:03
      hm co prawda nie jestem wierzący ale jestem(?) osobą jako tako myslącą i popręchyba polonusa w
      jego stwierdzeniu - idż sie chłopie leczyć!
      nam nie potrzeba zadnych religijnych wojen tepienia kogokolwiek
      pis &love
      • Gość: dziób Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 23.05.02, 17:17
        pis tó ol pipol!

        (nie mylić z: pis on ol pipol)

    • Gość: dudie Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: 193.178.143.* 28.05.02, 11:41
      ja tam mysle ze to jest calkiem dobry pomysl.
      Tak sie akurat sklada ze nie jestem Katolikiem,
      tylko powiedzmy innowierca.

      Kosciol tak sie w Polsce rozpanoszyl ze swoja doktryna
      ze praktycznie nie pozwalja na jakiekolwiek inne formy
      wiary. Niszcza wszystsko i pakuja do jednego worka SEKTY.
      Cierpia na tym wszystkie mniejszosci wyznaniowe (i ja tez).
      Mam dosyc monopolu wyznaniowego w Polsce.
      Mysle tez ze to Kosciol Kat. jest tworca
      propagandy antysektowej w tym kraju.

      Ale chyba zapomnial wol jak cieleciem byl :)))
      Potem tylko urosl. :)))

      Mysle tez, ze z klerem to mozna tylko w taki sposob
      w dzisiejszych czasach walczyc. Na politycznym szczeblu.
      No bo jak inaczej? Na cierpliwosc sie ich nie da wziac.
      mozna by tak jeszcze z 1000 lat czekac.
      Choc mam nadzieje ze sytuacja w Polsce zmieni sie po
      smierci przywodcy kosciola - Wojtyly.

      dudie
      dudie@interia.pl
      • wamal Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu 05.06.02, 17:08
        Co to jest SEKTA???
        Grupa ludzi, wierzących z własnej woli lub pod przymusem psychicznym,
        środowiskowym lub indoktrynowannych w świete objawienie w jakiejś
        księdze. Grupa ta ma jednego przewodnika (np. guru), który wtrąca się
        we wszystko łącznie z życiem seksualnym włącznie. Zgadza się???



        A teraz: podstawcie odpowiednie zamienniki i co otrzymacie ???
      • Gość: brickbat Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 30.06.02, 16:30
        Gość portalu: dudie napisał(a):

        > ja tam mysle ze to jest calkiem dobry pomysl.
        > Tak sie akurat sklada ze nie jestem Katolikiem,
        > tylko powiedzmy innowierca.
        >
        > Kosciol tak sie w Polsce rozpanoszyl ze swoja doktryna
        > ze praktycznie nie pozwalja na jakiekolwiek inne formy
        > wiary. Niszcza wszystsko i pakuja do jednego worka SEKTY.

        Niszczy? Dwa przykłady poprosze.

        > Cierpia na tym wszystkie mniejszosci wyznaniowe (i ja tez).
        > Mam dosyc monopolu wyznaniowego w Polsce.
        > Mysle tez ze to Kosciol Kat. jest tworca
        > propagandy antysektowej w tym kraju.

        I nie mylisz sie, ale sekty to nie koscioly wyznaniowe tylko
        organizacje wykorzystujace swoich czlonkow do prywatnych celow
        ich szefostwa.

        > Ale chyba zapomnial wol jak cieleciem byl :)))
        > Potem tylko urosl. :)))
        >
        > Mysle tez, ze z klerem to mozna tylko w taki sposob
        > w dzisiejszych czasach walczyc. Na politycznym szczeblu.

        A co z rozdzieleniem panstwa i religii? Jakby Kosciol mial
        powiazania z wladza wszyscy by straszni krzyczeli ( i slusznie).
        Jesli jednak chodzi o inne wyznania to wszystko byloby OK?

        > No bo jak inaczej? Na cierpliwosc sie ich nie da wziac.
        > mozna by tak jeszcze z 1000 lat czekac.

        To prawda biedaku, ty tego nie doczekasz.

        > Choc mam nadzieje ze sytuacja w Polsce zmieni sie po
        > smierci przywodcy kosciola - Wojtyly.

        I tu widac ,ze nie zwracasz uwage na charakter ludzi, tylko
        ich wyznanie. A za to atakujesz Kosciol (nie majac dowodow).
        A wydawales sie taki "bielutki".

        brickbat
        • wamal Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu 01.07.02, 13:05
          Chyba jednak wrócę do zarzuconego sześć lat temu pomysłu założenia partii.
          Nie będzie to partia kanapowa, w końcu nazwa "Chrześcijańska Unia Jedności"
          zobowiązuje do liczebności. A może bardziej zobowiązujący jest skrót nazwy ??
          • Gość: brickbat Re: ANTYKLERYKALNA Partia Postepu IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 02.07.02, 19:47
            Polska jest wolnym krajem i takie glupoty jak ta przejda u nas.
            Wlasciwie to one przemijaja - szybko odchodza w zapomnienie.
            Pozostaja tylko w pamieci swoich czlonkow. 3 albo ,jesli pomysl
            jest tak nosny jak twoj, nawet 4 czlonkow .

            brickbat
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka