Dodaj do ulubionych

dziwne telefony

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.05, 23:14
czy ktos z was moze zna jakies kulturalne sposoby, na pozbycie sie natreta?
dzwoni na telefon stacjonarny i po odebraniu zawsze sie rozlacza..lub tlyko
puszcza dzownki, tak ze sie nawet nie zdazy odebrac telefonu?na 99% jestem
przekonana kto to, rozmawialam, prosilam...nic nie dało. co mozna z tym
zrobic?nie wchodzi w gre zmiana numeru stacjonarnego, wystaczy ze komorke i e-
maila zmienilam.pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: fafik może się ktos zakochał i chce usłyszec Twoj głos? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.05, 23:15
      może się ktos zakochał i chce usłyszec Twoj głos?
    • Gość: mac Re: dziwne telefony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.05, 13:38
      sposób by ktoś nie dzwonił jest jeden. odkłąda się słuchawkę lub wyciąga kabel
      z gniazdka. i tyle. nikt mądrzejszego jeszcze nic nie wymyślił.
    • alienisko Re: dziwne telefony 21.04.05, 13:49
      W TP chyba mozna zamowic usluge identyfikacji numeru. Jak telefon jej nie ma,
      to mozna dokupic przystawke. Potem znajac nr mozna nie wiem, oskarzyc o
      nekanie? :) albo oddzwonic majac pewnosc kto to, to moze wtedy zmieknie ;)
    • Gość: ewa Re: dziwne telefony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.05, 13:54
      dzieki za odpowiedz, o identyfikacji numeru juz myslalam, nie chcac kupowac
      nowego tel ani przystawki robie przekierowanie numeru stacjonarnego na
      komorkowy, jednak dzwonki puszczane sa z komorki i sobie wylaczyl pokazywanie
      numeru, zatem pokazuje mi sie tlyko numer prywatny i tyle. a co do wylaczania
      telefonuz gniazdla to i owszem..ale na caly dzien czy tydzien nie mozna
      wylaczyc tel.a odbierac i odkladac...ile mozna..pol roku?
      • Gość: b3ut Re: dziwne telefony IP: *.torun.mm.pl 21.04.05, 14:37
        to ze nic sie nie wyswietla jeszcze nic nie znaczy. W koncu mozna powiadomic
        policje... Oni juz ten numer zorganizuja... No chyba ze to jakis posterunkowy do
        CIebie wydzwania :)
        • Gość: TZGBTŚ Re: dziwne telefony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 14:44
          zgłoś na policję jako "psychiczne znęcanie"
          zapisz datę i godzinę a oni go namierzą
          • Gość: ewa Re: dziwne telefony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.05, 23:41
            no chyba w takiej sytuacji to niestety zgloszenie na policje jest jedynym
            wyjsciem i niestety ostatecznym, jednak wiadomo, ze nikomu do kontaktów z
            policja, dobrowolnie sie nie spieszy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka