IP: *.tvk.torun.pl 04.10.05, 09:46
Po prostu pozwolilismy, niestety, zgodziliśmy się milczeniem, by Toruń stał
się stolicą sekciarstwa. Bo otoczenie Rydzyka, zachowanie ludzi, chocby tych
podjeżdzających pod siedzibę Radia, jest nienormalne!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka