Gość: 0 700
IP: *.tvk.torun.pl
04.10.05, 09:46
Po prostu pozwolilismy, niestety, zgodziliśmy się milczeniem, by Toruń stał
się stolicą sekciarstwa. Bo otoczenie Rydzyka, zachowanie ludzi, chocby tych
podjeżdzających pod siedzibę Radia, jest nienormalne!