Dodaj do ulubionych

Oficjalni kandydaci

04.11.10, 14:48
Miłej lektury ...

www.radziejowkujawski.vgh.pl/news.php?readmore=2242
Obserwuj wątek
      • mieszkaniecgminy.4 Re: List otwarty kandydata na Wójta - czy to praw 14.11.10, 21:04
        Niech ktoś mądry mi odpowie co kieruje tym panem, ze znów kandyduje na wójta jak nie chęć zemsty. skoro w banku zarania po 9tys zł miesięcznie i może do woli pomiatać pracownikami? Być może jego chore ambicje i ego prą go w tym kierunku bo skoro nie zemsta.I niech ten pan nie opowiada bajek, że nie krytykuje swoich kontrkandydatów, bo co innego jego przydupasy opowiadają.
        • astryda7 Re: List otwarty kandydata na Wójta - czy to praw 14.11.10, 22:07
          mieszkaniecgminy.4 napisał:

> Niech ktoś mądry mi odpowie co kieruje tym panem, ze znów kandyduje na wójta j
          > ak nie chęć zemsty. skoro w banku zarania po 9tys zł miesięcznie i może do woli
          > pomiatać pracownikami? Być może jego chore ambicje i ego prą go w tym kierunku
          > bo skoro nie zemsta.I niech ten pan nie opowiada bajek, że nie krytykuje swoic
          > h kontrkandydatów, bo co innego jego przydupasy opowiadają.

To prawda,że ,,za kulisami'' ludzie z branży w/w kandydata opowiadają niesamowite historie o konkurentach. Tym sposobem czynią mu wilczą przysługę.
            • mieszkaniecgminy.4 Re: List otwarty kandydata na Wójta - czy to praw 14.11.10, 22:40
              wyborco1 twoje rozumowanie jest jak polityków z PiS. Wszyscy widzą białe oni widzą czerwony. jeśli mnie pyta sąsiad o jakąś tam sprawę zasłyszaną z ust owego kandydata obarczającego winami tego czy poprzedniego wójta(dodajmy, że sam się wieloma tymi sprawami zajmował jak w gminie pracował)to co ja mam myśleć o tym człowieku, chyba to, ze jest cwany i podstępny.
              • wyborca_1 Re: List otwarty kandydata na Wójta - czy to praw 14.11.10, 23:08
                Jeżeli chodzi oPIS to jestem jak najdalej,a i ty niezbyt zorientowany bo wg teorii prezesa nikt nie może im udowodnić że białe jest białe a czarne jest czarne to tak dla ścisłości.Reszta Twojej wypowiedzi jest na zasadzie ,że jedna pani powiedziała coś drugiej pani a ta powtórzyła trzeciej.Lepiej byłoby oceniać kandydatów na podstawie ich programów i dokonań a nie plotek.Ta kadencja nie jest pasmem sukcesów tak jak to przedstawia obecny wójt.Czym kieruje się jego poprzednik starając się o urząd to pytanie do niego.Prawda jest taka że część zaniedbań sięga poprzedniego okresu i obecny wójt obarcza za nie winą poprzednika.Wady wszyscy mamy .Zemsta jak powiadają jest rozkoszą bogów.Wie to zarówno obecny jak i poprzedni wójt.
        • student2011 Re: List otwarty kandydata na Wójta - czy to praw 16.11.10, 01:27
          "skoro w banku zarania po 9tys zł miesięcznie i może do woli pomiatać pracownikami"
          Wydaję mi się, że nawet nie wiesz jakie są stawki wynagrodzen w bankach ;P. Domyślam sie o jakiego kandydata chodzi bo reszta sami wiecie.... wiec myslac o nim bardzo powątpiewam iz piastuje stanowisko prezesa banku ;p , co najwyzej kierownika po znajomosci ale nawet wtedy stawki w zaleznosci od banku opieraja sie na poziomie troche mniejszym niz 9 tys :P i w dodatku BRUTTO. No ale co by mowic kazdy wie ile kto dokladnie zarabia :p.
          " chore ambicje"
          Inne poglady polityczne wszystkich moga podzielic, ale nie mozna ludzi opluwać przez ich ambicję, juz sie domyslam sie co ty w zyciu osiagnales :P ;) [ i zeby nie bylo ze bronie kogos konkretnego, zamierzam w tym temacie oddac pusta karte :P ]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka