Gość: s.bojca IP: *.pct.torun.tpnet.pl 16.12.02, 14:22 . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kmieciu Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? IP: 158.75.66.* 16.12.02, 15:18 Gość portalu: s.bojca napisał(a): > . Idź do Rydzyka i powiedz, że jesteś z Urzędu Kontroli Skarbowej :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
awronia Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? 16.12.02, 15:21 Najlepiej nie w Toruniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kmieciu Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? IP: 158.75.66.* 16.12.02, 16:05 awronia napisała: > Najlepiej nie w Toruniu. Dlaczego? Przynajmniej gazety będą miały o czym pisać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SDB Kup se pistolet... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 16.12.02, 17:14 i sie powieś Odpowiedz Link Zgłoś
b3ut Re: Kup se pistolet... 16.12.02, 18:40 Ale macie manię wielkości. Przez tę Wawę to już Wam 15 pięter na Ślaskiego mało... Odpowiedz Link Zgłoś
humanior wszystko gra? 16.12.02, 18:48 pytanie mam: którą szkołę czy też racej który cyrk ukończyłeś? No jak to jest, ze ktoś nie potrafi do 15 zliczyć. nie wiem czy masz coś ze wzrokiem czy może z głową, ale nigdzie na ślaskiego nie ma 15 kondygnacyjnego budynku. Tyś może po pijaku tam był i ci się w oczach dwoiło? :)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b3ut Re: wszystko gra? IP: proxy / 217.96.43.* 16.12.02, 19:31 wydawało mi sie że przy obi najwyższa częśc ma właśnie 15. Ale widać w Pomorskiej wiedzą lepiej :) Odpowiedz Link Zgłoś
humanior Re: wszystko gra? 16.12.02, 20:21 żle ci się koleś wydawało, nie pierwszy raz zresztą. Proponuję zaopatrzyć się w liczydło i pojechać koło twojego Obi raz jeszcze. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b3ut Re: wszystko gra? IP: proxy / 217.96.43.* 16.12.02, 20:25 a ile ma? a tak BTW per koleś to możesz do tatusia mówić... Odpowiedz Link Zgłoś
humanior Re: wszystko gra? 16.12.02, 20:23 myślę że dobrym rozwiązaniem byłoby dobudowanie paru pięter. Wtedy twoje liczenie miałoby jakikolwiek sens:))) Odpowiedz Link Zgłoś
robert_wl Re: wszystko gra? 17.12.02, 12:57 humanior napisał: > myślę że dobrym rozwiązaniem byłoby dobudowanie paru pięter. Wtedy twoje > liczenie miałoby jakikolwiek sens:))) Paru?! To ile twoim zdaniem ten budynek ma pięter? Odpowiedz Link Zgłoś
robert_wl Re: wszystko gra? 17.12.02, 13:00 humanior napisał: > myślę że dobrym rozwiązaniem byłoby dobudowanie paru pięter. Wtedy twoje > liczenie miałoby jakikolwiek sens:))) Paru?! To ile twoim zdaniem ten budynek ma pięter? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: davoo Re: wszystko gra? IP: webcacheP* / *.visp.energis.pl 17.12.02, 13:30 robert_wl napisał: > Paru?! To ile twoim zdaniem ten budynek ma pięter? skoro b3ut-owe 15 peter to bylo "dwojenie w oczach" to humanior chyba widzi pieter 7 i pol ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b3 - pudło Re: wszystko gra? IP: proxy / 217.96.43.* 17.12.02, 15:16 w dzisiejszej GW wyczytałem że są w Toruniu 16-sto piętrowe budynki. Ciekawe co na to Pomorska. Obawiam się że znowu będzie miała rację, z powodu dokładniejszej metody pomiaru Odpowiedz Link Zgłoś
humanior jak w banku 17.12.02, 21:41 nie wiem co na to Pomorska i mam to gdzieś. Myślę jednak że albo ty albo twoi kumple z za biurka z wyborczej mogliby napisać coś więcej: np. adresy:))))))))))))))))))))) A co do tego bloku na ślaskiego to masz jak w banku, że jutro tam pójdę. I wtedy się okaże że albo ty albo ja jesteśmy idiotami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b3ut Re: jak w banku IP: *.szel-sat.com.pl 19.12.02, 17:14 coś ci długo idzie to liczenie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: humanior Re: jak w banku IP: *.szel-sat.com.pl 19.12.02, 20:14 sorry stary ale nie miałem kiedy tam pojechać. Zapewniam że niebawem naprawię swój błąd:) Odpowiedz Link Zgłoś
b3ut Re: jak w banku 19.12.02, 20:45 luz, może sie spotkamy przy podziemnym przejściu i razem policzymy :) Odpowiedz Link Zgłoś
awronia Re: sam se 17.12.02, 13:04 Dobry klimat. Fecet się z problemem zgłasza. O radę pyta. Nie wie gdzie tu atrakcyjnie dla mediów zejść, a Ci się o piętra kłócą. Panowie, trochę powagi! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
robert_wl Re: sam se 17.12.02, 14:52 awronia napisała: > Dobry klimat. > Fecet się z problemem zgłasza. O radę pyta. Nie wie gdzie tu atrakcyjnie dla > mediów zejść, a Ci się o piętra kłócą. Panowie, trochę powagi! > :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) OK jest mi wstyd, ale tak się składa, że niedaleko owego wieżowca mieszkam i wiem, że humanior ma tyle racji co beut, tyle że stara się grać mądrzejszego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pr.Oszołom z RM Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.02, 13:01 Jakiś problem mkasz? Dlaczego tak łatwo rezygnujesz z życia? Nikt cię na tym śwuiecie nie kocha? przecież to jest straszne to o czymty mówisz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kmieciu Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? IP: 158.75.66.* 17.12.02, 13:22 Gość portalu: Pr.Oszołom z RM napisał(a): > Jakiś problem mkasz? Dlaczego tak łatwo rezygnujesz z życia? Nikt cię na tym > śwuiecie nie kocha? przecież to jest straszne to o czymty mówisz! Jasne !!! Przecież Rydzyk Cię kocha !!! I chętnie Cię wyzwoli od marności tego świata zapychających Twój portfel. :-)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pr.Oszołom z RM Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.02, 17:08 Jeśli samobójca jest bogaty to po co się zabijać? chyba za złapał HIVa... Odpowiedz Link Zgłoś
brave-blonde Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? 17.12.02, 21:57 oj, Kmieciu, Kmieciu, czemu tak nie lubisz naszego Ojca na Toruniu?? ...taki spokojny głos... nie może za nim kryć się jakiś potwór... ------ Blondi ========================================== "W logice tkwi zawsze pierwiastek nudy." Fiodor Dostojewski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s.bojca Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? IP: *.pct.torun.tpnet.pl 19.12.02, 14:31 niestety nie jestem bogaty i nie mam hiv(to dobrze) a zabijac mi sie odechcialo bo z waszymi poradami musialbym skoczyc z budy dla psa:) Odpowiedz Link Zgłoś