Dodaj do ulubionych

jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo?

IP: *.pct.torun.tpnet.pl 16.12.02, 14:22
.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kmieciu Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? IP: 158.75.66.* 16.12.02, 15:18
      Gość portalu: s.bojca napisał(a):

      > .

      Idź do Rydzyka i powiedz, że jesteś z Urzędu Kontroli
      Skarbowej :-))
      • awronia Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? 16.12.02, 15:21
        Najlepiej nie w Toruniu.
        • Gość: Kmieciu Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? IP: 158.75.66.* 16.12.02, 16:05
          awronia napisała:

          > Najlepiej nie w Toruniu.

          Dlaczego? Przynajmniej gazety będą miały o czym pisać?
          • Gość: SDB Kup se pistolet... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 16.12.02, 17:14
            i sie powieś
            • b3ut Re: Kup se pistolet... 16.12.02, 18:40
              Ale macie manię wielkości. Przez tę Wawę to już Wam 15
              pięter na Ślaskiego mało...
              • humanior wszystko gra? 16.12.02, 18:48
                pytanie mam: którą szkołę czy też racej który cyrk ukończyłeś? No jak to jest,
                ze ktoś nie potrafi do 15 zliczyć. nie wiem czy masz coś ze wzrokiem czy może z
                głową, ale nigdzie na ślaskiego nie ma 15 kondygnacyjnego budynku.

                Tyś może po pijaku tam był i ci się w oczach dwoiło?
                :))))))))))))
                • Gość: b3ut Re: wszystko gra? IP: proxy / 217.96.43.* 16.12.02, 19:31
                  wydawało mi sie że przy obi najwyższa częśc ma właśnie
                  15. Ale widać w Pomorskiej wiedzą lepiej :)
                  • humanior Re: wszystko gra? 16.12.02, 20:21
                    żle ci się koleś wydawało, nie pierwszy raz zresztą. Proponuję zaopatrzyć się w
                    liczydło i pojechać koło twojego Obi raz jeszcze.

                    Pozdrawiam
                    • Gość: b3ut Re: wszystko gra? IP: proxy / 217.96.43.* 16.12.02, 20:25
                      a ile ma?
                      a tak BTW per koleś to możesz do tatusia mówić...
                      • humanior Re: wszystko gra? 17.12.02, 21:36
                        jakie btw i jaki tatuś?
                  • humanior Re: wszystko gra? 16.12.02, 20:23
                    myślę że dobrym rozwiązaniem byłoby dobudowanie paru pięter. Wtedy twoje
                    liczenie miałoby jakikolwiek sens:)))
                    • robert_wl Re: wszystko gra? 17.12.02, 12:57
                      humanior napisał:

                      > myślę że dobrym rozwiązaniem byłoby dobudowanie paru pięter. Wtedy twoje
                      > liczenie miałoby jakikolwiek sens:)))

                      Paru?! To ile twoim zdaniem ten budynek ma pięter?
                    • robert_wl Re: wszystko gra? 17.12.02, 13:00
                      humanior napisał:

                      > myślę że dobrym rozwiązaniem byłoby dobudowanie paru pięter. Wtedy twoje
                      > liczenie miałoby jakikolwiek sens:)))

                      Paru?! To ile twoim zdaniem ten budynek ma pięter?
                      • Gość: davoo Re: wszystko gra? IP: webcacheP* / *.visp.energis.pl 17.12.02, 13:30
                        robert_wl napisał:

                        > Paru?! To ile twoim zdaniem ten budynek ma pięter?

                        skoro b3ut-owe 15 peter to bylo "dwojenie w oczach"
                        to humanior chyba widzi
                        pieter 7 i pol
                        ;)
                        • Gość: b3 - pudło Re: wszystko gra? IP: proxy / 217.96.43.* 17.12.02, 15:16
                          w dzisiejszej GW wyczytałem że są w Toruniu 16-sto
                          piętrowe budynki. Ciekawe co na to Pomorska. Obawiam się
                          że znowu będzie miała rację, z powodu dokładniejszej
                          metody pomiaru
                          • humanior jak w banku 17.12.02, 21:41
                            nie wiem co na to Pomorska i mam to gdzieś.

                            Myślę jednak że albo ty albo twoi kumple z za biurka z wyborczej mogliby
                            napisać coś więcej: np. adresy:)))))))))))))))))))))

                            A co do tego bloku na ślaskiego to masz jak w banku, że jutro tam pójdę.
                            I wtedy się okaże że albo ty albo ja jesteśmy idiotami.
                            • Gość: b3ut Re: jak w banku IP: *.szel-sat.com.pl 19.12.02, 17:14
                              coś ci długo idzie to liczenie...
                              • Gość: humanior Re: jak w banku IP: *.szel-sat.com.pl 19.12.02, 20:14
                                sorry stary ale nie miałem kiedy tam pojechać. Zapewniam że niebawem naprawię
                                swój błąd:)

                                • b3ut Re: jak w banku 19.12.02, 20:45
                                  luz, może sie spotkamy przy podziemnym przejściu i razem
                                  policzymy :)
    • pener1 sam se 16.12.02, 17:40
      spójrz w lustro, zawał murowany
      • awronia Re: sam se 17.12.02, 13:04
        Dobry klimat.
        Fecet się z problemem zgłasza. O radę pyta. Nie wie gdzie tu atrakcyjnie dla
        mediów zejść, a Ci się o piętra kłócą. Panowie, trochę powagi!
        :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • robert_wl Re: sam se 17.12.02, 14:52
          awronia napisała:

          > Dobry klimat.
          > Fecet się z problemem zgłasza. O radę pyta. Nie wie gdzie tu atrakcyjnie dla
          > mediów zejść, a Ci się o piętra kłócą. Panowie, trochę powagi!
          > :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

          OK jest mi wstyd, ale tak się składa, że niedaleko owego wieżowca mieszkam i
          wiem, że humanior ma tyle racji co beut, tyle że stara się grać mądrzejszego.
    • Gość: Pr.Oszołom z RM Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.02, 13:01
      Jakiś problem mkasz? Dlaczego tak łatwo rezygnujesz z życia? Nikt cię na tym
      śwuiecie nie kocha? przecież to jest straszne to o czymty mówisz!
      • Gość: Kmieciu Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? IP: 158.75.66.* 17.12.02, 13:22
        Gość portalu: Pr.Oszołom z RM napisał(a):

        > Jakiś problem mkasz? Dlaczego tak łatwo rezygnujesz z
        życia? Nikt cię na tym
        > śwuiecie nie kocha? przecież to jest straszne to o
        czymty mówisz!

        Jasne !!! Przecież Rydzyk Cię kocha !!! I chętnie Cię
        wyzwoli od marności tego świata zapychających Twój
        portfel. :-))))))))))))
        • Gość: Pr.Oszołom z RM Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.02, 17:08
          Jeśli samobójca jest bogaty to po co się zabijać? chyba za złapał HIVa...
        • brave-blonde Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? 17.12.02, 21:57
          oj, Kmieciu, Kmieciu, czemu tak nie lubisz naszego Ojca
          na Toruniu??
          ...taki spokojny głos... nie może za nim kryć się jakiś
          potwór...


          ------
          Blondi
          ==========================================
          "W logice tkwi zawsze pierwiastek nudy."

          Fiodor Dostojewski
          • Gość: s.bojca Re: jak w toruniu najlepiej popelnic samobojstwo? IP: *.pct.torun.tpnet.pl 19.12.02, 14:31
            niestety nie jestem bogaty i nie mam hiv(to dobrze)
            a zabijac mi sie odechcialo bo z waszymi poradami musialbym skoczyc z budy dla
            psa:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka