Gość: grizzly IP: *.hacker.komp.pl 09.01.03, 19:27 Czy poszlibyscie do pubu gdzie kategorycznie zabronione jest palenie papierosow? Czy macie ochote wyjsc z pubu i nie smierdziec? Ciekaw jestem waszych opinii. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: niet !!! strielali Re: puby bez papierosow IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 09.01.03, 22:23 Pewnie ze tak. Najlepiej jakby jeszcze zakaz picia i podrywania panienek wprowadzili. Za barem - katechetka z wikarym. Odpowiedz Link Zgłoś
pau+la Re: puby bez papierosow 10.01.03, 09:22 Jestem osoba niepalaca i swego czasu chadzalam do miejsc typowo mlodziezowych jak kawiarnia (nie bylo jeszcze pub'ow (dobrze?)czy dyskoteka (bylam raz!) i nie przeszkadzal mi smrod ww. Obecnie przeszkadza mi bardzo i chodze tam gdzie go nie ma:) Kategoryczne zabranianie jest jednak bez sensu gdyz jest to miejsce typowe dla mlodych ludzi a mlodosc jak wiadomo wiele zniesie:) no i wybor nalezy do "chodzacego" przecie!:) Chociaz jeden taki pub moze by sie i przydal dla tych mniej tolerancyjnych?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NIN Re: puby bez papierosow IP: gateway.d* / 10.3.36.* 10.01.03, 09:44 powinno się wpuszczac tylko w krawatach. klient w krawacie jest mniej awanturujacy się. "świetnym" rozwiazaniem sa specjalnie wydzielone stoliki do palenia. nie wymyślono tylko jeszcze w jaki sposób zmusic dym do pozostania w obrębie tego stolika, aby nie rozprzestrzeniał się po reszcie knajpki. Odpowiedz Link Zgłoś
pau+la Re: puby bez papierosow 10.01.03, 10:06 Gość portalu: NIN napisał(a): >> "świetnym" rozwiazaniem sa specjalnie wydzielone stoliki do palenia. nie wymyśl > ono tylko jeszcze w jaki sposób zmusic dym do pozostania w obrębie tego stolika > , aby nie rozprzestrzeniał się po reszcie knajpki. moze zamontowac jakis wyciag przy takim stoliku:) wialo by troche ale moze palacze poswieciliby sie dla niepalacych:)) przeciez ludzie maja takie dobre serduszka!!! czyz nie??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 0- Re: puby bez papierosow IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 10.01.03, 10:19 Gość portalu: NIN napisał(a): > "świetnym" rozwiazaniem sa specjalnie wydzielone stoliki do palenia. nie wymyśl > ono tylko jeszcze w jaki sposób zmusic dym do pozostania w obrębie tego stolika > , aby nie rozprzestrzeniał się po reszcie knajpki. Zawsze można zwrócić się do naszych reprezentantów w Sejmie, zeby wypuścili ustawę nakładająca na dym obowiązek pozostawania w obrębie stolika palących. Dodatkowo proponuję aby powstało Ministerstwo ds. Zawartości Dymu w Dymie. Specjalne brygady urzędników Ministerstwa mogłyby mierzyć tę zawartość i w zależności od stężenia przyznawać ulgi podatkowe. Zatrudnienie urzędników pozwoli na zmniejszenie bezrobocia o liczbę odpowiadającą trzykrotności ilości lokali w Polsce (na każdy lokal przypadałby kontroler, kierownik kontrolera oraz jego zastępca). Odpowiedz Link Zgłoś
snoop Re: puby bez papierosow 10.01.03, 18:15 Gość portalu: grizzly napisał(a): > Czy poszlibyscie do pubu gdzie kategorycznie zabronione jest palenie > papierosow? Czy macie ochote wyjsc z pubu i nie smierdziec? Ciekaw jestem > waszych opinii. Pytanie jest o papierosy o ile dobrze potrafie czytac w Wy pisujecie o krawatach itp Tak chcialbym isc do pubu gdzie nikt by nie palil i dym nie gryzl by mnie w oczy.Jestem osoba nie palaca i naprawde przeszkadza mi to gdy 3/4 osob znajdujacych sie w lokalu ciagnie cmika. Rozumiem ze nalog i te sprawy ale lepiej chyba sobie piwko wypic - mniej szkodliwe jest niz fajeczki. Osoby nie palace maja przerabane w barach bo musza wdychac dym papierosowy a jak wiadomo bierne palenie jest jeszcze gorsze. Nie przekona mnie tu ktos ze powinienem palic bo poprostu nie ciagnie mnie do tego. Denerwuje mnie tez to ze 16-,17-letnie dziewczyny aby sobie dodac wieku czy powagi wlasnie dlatego zaczyna palic co moim zdaniem jest kompletna bzdura bo nie ma nic gorszego niz ladna kobitka z faja. dziekuje za uwage to jest moja opinia i nie kazdy sie musi z nia zgadzac pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ispan jak najbardziej! IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 10.01.03, 18:32 W Californi i chyba od niedawna w Nowym Jorku jest zakaz całkowitego palenia w pomieszczeniach publicznych a czasem nawet po prostu w pomieszczeniach zamkniętych ( w sumie to nie wiem jak to prawnie jest opisane). Dochodzi do dziwnej sytuacji gdzie idzie się na dyskotekę gdzie na zewnątrz jest teren ogrodzony siatką, gdzie wszyscy wychodzą sobie na papierosa. Wewnątrz jest tak przyjemnnie...!!! I dzięki temu nie ciągnie do palenia (przynajmniej osób palących od czasu do czasu na imprach) no bo ile można wychodzić? Z pubuf też trzeba sobie wychodzić np na krawężnik, lub schódki:) Tam paliłem o 80% mniej. Tu skoro i tak prześmierdnę... Po co się wstrzymywać? Jestem za całkowitym wprowadzeniem zakazu palenia we wszelkich miejscach publicznych ( i komercyjnych przeznaczonych dla ogólnej rzeszy społeczeństwa) tak jak to jest w tej "wolnej" Ameryce. Tylko się tak zastanawiam jakby to było zimą. Chyba bym zupełnie rzucił... :) Odpowiedz Link Zgłoś
snoop Re: jak najbardziej! 10.01.03, 18:39 Zapomnialem dodac ze jak rano wstaje i czuje na ciuchach smrod papierosow to poprostu mi sie rzygac chce a ciuchy oczywiscie do prania sie tylko nadaja ale pocieszam sie ze po wejscu do Unii papierosy zdrozeja tak ze niektorzy rzuca ten nalog i bedzie troche mniej dymku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ispan Re: jak najbardziej! IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 10.01.03, 18:45 Kuźba! a już cztery dni bez były!!! nawet bym nie pomyślał gdyby nie ten wątek! :) Ale w piątek w konću można zaszaleć... Odpowiedz Link Zgłoś
pau+la Re: puby bez papierosow 10.01.03, 20:36 snoop napisał: > Gość portalu: grizzly napisał(a): > > > Czy poszlibyscie do pubu gdzie kategorycznie zabronione jest palenie > > papierosow? Czy macie ochote wyjsc z pubu i nie smierdziec? Ciekaw jestem > > waszych opinii. > > Pytanie jest o papierosy o ile dobrze potrafie czytac w Wy pisujecie o > krawatach itp wszyscy wiedza, ze chodzi o papierosy :) Jako osoba niepalaca na dwa pierwsze pytanie mowie TAK. Problem w tym by kazdy mial to co lubi czyli by byly puby dla palacych i niepalacych, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Albi Re: puby bez papierosow IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 10.01.03, 21:25 Mozna o tym tylko pisać, raczej niespodziewajcie się że taki przepis wejdzie w Polsce. Na 5 osób, jak pali jedna, to ta grupa zawsze pójdzie tam, gdzie można palić... W drugą stronę to jest niewyobrażalne, co nie? Odpowiedz Link Zgłoś
ispan Re: puby bez papierosow 10.01.03, 21:33 Też się nie łudzę... Witamy Kielce! Mam kupę znajomych z tamtych rejonów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiech Re: puby bez papierosow IP: 217.97.134.* 13.01.03, 08:41 przede wszystkim knajpka musi mieć to 'cuś' w sobie, co sprawia, że poczujesz sie tam dobrze. a co do zakazu palenia - przychylam się. przydałby się przynajmniej jeden taki przybytek w mieście. nie ma przymusu - jestes palaczem, nie musisz bywać w takim miejscu!... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: puby IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 13.01.03, 22:31 Gość portalu: Wiech napisał(a): > > przede wszystkim knajpka musi mieć to 'cuś' w sobie, co sprawia, że poczujesz > sie tam dobrze. > > a co do zakazu palenia - przychylam się. przydałby się przynajmniej jeden taki > przybytek w mieście. > nie ma przymusu - jestes palaczem, nie musisz bywać w takim miejscu!... Proszę - znalazł się Wiech i wszystko jasne !! Gdzie sie podziewałes od przeszłego roku ? Odpowiedz Link Zgłoś
humanior Re: puby 13.01.03, 23:20 Gość portalu: .................. napisał(a): > Gość portalu: Wiech napisał(a): > > > przybytek w mieście. > > nie ma przymusu - jestes palaczem, nie musisz bywać w takim miejscu!... > I tu sie zaczyna problem. Idiocy palą na przystankach gdzie jest wyraźny zakaz, to będa palić i pubach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ispan Re: puby bez papierosow IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 13.01.03, 23:34 Najlepiej aby w pubach były przeznaczane miejsca (salki) dla niepalących. Tak jest w Hybrydach (wawa). Salka jest dodatkowo klimatyzowana i zwykle jest pełna, a jak przy stoliku znajdzie się palacz to sobie przejdzie na chwilę do drugiej sali czy do barku na papierosa. I wszyscy są zadowoleni:) Odpowiedz Link Zgłoś