Dodaj do ulubionych

Lewica żąda dymisji wicemarszałka Eckardta

26.07.07, 21:12
komuchy i wybiórcza niedługą bedą apelować o zwolnienie pani Zdzichy z
portierni w urzędzie bo poparła rydzyka. żenada... panie redaktorki teraz
takie aktywne bo sie okazało, że napisały ostatnio to co chciały a nie to co
usłyszały :D
Obserwuj wątek
    • kdesw Re: Lewica żąda dymisji wicemarszałka Eckardta 26.07.07, 22:04
      Dla mnie ten Pan jest bez mandatu społecznego,a tylko z nadania wiadomych sił
      politycznych.
      • gil123 Re: Lewica żąda dymisji wicemarszałka Eckardta 26.07.07, 22:14
        U Calbeckiego nie takie rzeczy Eckard moze wyprawiac ,bo Platforma tylko w
        Warszawie ma twarz.W terenie ma twarz takiego jegomoscia o nazwisku
        Calbecki,ktory nawet napisal do Premiera pismo o srodki na uczelnie Rydzyka
        • tryg.sk Re: Lewica żąda dymisji wicemarszałka Eckardta 27.07.07, 07:50
          i to jest przerażające
      • jarek1125 Koalicja PO-Samoobrona to porażka. 28.07.07, 00:47
        Czas skończyć tą skandaliczną koalicję PO-LPR-PIS-Samoobrona. To dopiero
        początek działań marionetek Rydzyka. Kto dopowie za jego posuniecie? Marszałek
        Całbecki?
    • nikodem_kloss www.eckardt.pl www.eckardt.pl komentarz do spraw 27.07.07, 01:39
      • swietakrowka Re Kto powinien sie nim zajac???? 27.07.07, 09:08
        Bo na Calbeckiego nie ma co liczyc.Marszalek wychodzi z tego , ze jest z nadania
        Ojca .Toleruje wszystko,Eckard wszystko moze,kto pwoinien sie nim zajac???Bo to
        chyba........
        pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070727/REGION/70726062
    • ziuta39 Re: Lewica żąda dymisji wicemarszałka Eckardta 27.07.07, 09:37
      Eckardt ukazuje swe oblicze.
      Bawią go i ciesza takie zadymki,dla niego to woda na młyn
      www.prawica.net/node/4262
      Tu tłustym drukiem cyt. z lubością słowa Gibsona -pierd... Żydzi,to przez nich
      wybuchają wszystkie wojny

      no i Eckardzik ma temat do rozwarzań,balansuje sobie na lince
      • adas341 Re: Lewica żąda dymisji wicemarszałka Eckardta 27.07.07, 10:18
        oj ziuta, ziuta .... ty 39 rocznik chyba nie jesteś :)
        • el.comendante Re: Wymiatanie wg Vice-marszałka,WORDy 27.07.07, 10:59
          Tadeusz Kondrusiewicz,partyjni koledzy z PiS załatwili mu ciepłą posadkę,z
          zawodu tech.samochodowy, no i jakże politolog,pełnom.PiS na pow.bydgoski,ładna
          posadka z 8,5tys.młynarek + premie.

          www.kujawsko-pomorskie-sld.org.pl/page.php?item=283&lang=0&PHPSESSID=52259a7c0ea352422050a5ff22aabf8d

          El Comendante sa wyśmienite,uwielbia je Fidel.

          No pasaran!!!
    • jeddeaa Re: Lewica żąda dymisji wicemarszałka Eckardta 27.07.07, 12:09
      ta cała lewica to może sie pocałować w ...................
    • mecz1 Re: Lewica żąda dymisji wicemarszałka Eckardta 27.07.07, 15:13
      niech komunisci zajmą się pożądkami wśród swoich a nie pouczają innych
      przerabialiśmy to 45 lat drugi raz się nie damy oszukać chwała marszałkowi
      chwała ojcu dyrektorowi
      • tryg.sk Re: Lewica żąda dymisji wicemarszałka Eckardta 27.07.07, 15:33
        Porządkami.
      • szczamnapis a co to są "pożądki" moherku?uwielbienie dla 28.07.07, 17:14
        tego klechy przełóż na znajomość zasad pisowni języka ojczystego, bo jak na
        razie, "patriotopodobny" bucu to Ojczyzną sobie jedynie brudną gębę wycierasz.
    • balajan Lewica żąda dymisji wicemarszałka Eckardta 27.07.07, 17:30
      I bardzo dobrze ,popieram w pełni wniosek lewicy.
    • beriazgw Re: Lewica żąda dymisji wicemarszałka Eckardta 27.07.07, 18:09
      Żądać to lewica sobie może tylko chyba sznura .............
      • adas341 Re: Lewica żąda dymisji wicemarszałka Eckardta 27.07.07, 18:28
        komuszki sie nudzą - nic lepszego nie mają do powiedzenia. was tam juz nie
        powinno być zbrodniarze.
        • szczamnapis stylistyki uczyłeś się jak widać u pana tadeusza, 28.07.07, 17:15
          ciemnogródku.
        • wet3 Re: adas314 28.07.07, 19:16
          adas341 napisał:

          > komuszki sie nudzą - nic lepszego nie mają do powiedzenia. was tam juz nie
          > powinno być zbrodniarze.

          Nudzic - to nudza na pewno. Przy okazji jednak zdejmuja maski. O tym trzeba
          zawsze pamietac - szczegolnie podczas wyborow.
    • rotepirat Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek 28.07.07, 08:27
      Wojciech Peszyński tak prywatnie to w wigilię dzieli się opłatkiem, a na pokaz
      opluwa Kościół. Tak wygląda komusza obłuda.
      • peszynskiwojciech Re: Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek 28.07.07, 12:02
        Drogi internauto!! nie ukrywam, że w wigilię dzielę się ołatkiem. Jednak nie
        uważam, aby żądanie dymisji sterowanego przez o. Rydzyka lokalnego polityka lub
        dezaprobata dla wydawania publicznych pieniędzy na obiekty sakralne (Świątynia
        Opatrzności Bożej) jest opluwaniem Kościoła. Gdybym był obłudny, tak jak
        zostało przytoczone, to nie bronił bym na konferencji środowiska związanego
        z "Tygodnikiem Powszechnym".
        • gil123 Re:Eckardt o kolegach z LPR...... 28.07.07, 12:10
          Z ich nominacji byl 4 lata Z-ca Dyrektora Stolecznego Urzedu Pracy
          www.prawica.net/taxonomy/term/221
          Podobne teksty gosc wali o PO-moze ,bo Calbecki to marionetka w rekach......Za
          sznurki pociaga ON.....nasz wielki mieszkaniec.
        • wet3 Re: peszynski... 28.07.07, 17:50
          peszynskiwojciech napisał:

          > Drogi internauto!! nie ukrywam, że w wigilię dzielę się ołatkiem. Jednak nie
          > uważam, aby żądanie dymisji sterowanego przez o. Rydzyka lokalnego polityka
          lub
          >
          > dezaprobata dla wydawania publicznych pieniędzy na obiekty sakralne
          (Świątynia
          > Opatrzności Bożej) jest opluwaniem Kościoła. Gdybym był obłudny, tak jak
          > zostało przytoczone, to nie bronił bym na konferencji środowiska związanego
          > z "Tygodnikiem Powszechnym".

          Uwazam, ze prawdziwa, pozbawiona klamstw krytyka jes niezbedna. Jednak to, co
          media wyprawiaja w stosunku do ks. Jankowskiego i o.Rydzyka jest po prostu
          swinstwem. To jest jeden lancuch klamstw.
          PS - Dziel sie dalej oplatkiem, obludniku!!!

      • szczamnapis Rydzyk to nie koścół, talibie w moherze. 28.07.07, 17:17
        No ale dla takich jak ty, to przecież nie przeszkoda.
        • adas341 komuchy w kosciele :D 28.07.07, 21:46
          komuniści chodzą nawet do kościola :) i nie mów pan ze sie dzielisz opłatkiem z
          powodu twoich przekonań religijnych - bo to by dopiero była obłuda. a co do
          ludzi, których niby bronicie - wstydu sobie oszczędźcie komuchy.
        • wet3 Re: szczamnapis 29.07.07, 00:50
          szczamnapis napisał: > Rydzyk to nie kosciol, talibie w moherze

          > No ale dla takich jak ty, to przecież nie przeszkoda.

          O.Rydzyk, w porownaniu z takimi tuzami jak abpowie Zycinski, Goclowski, czy
          Muszynski lub ks. Czajkowskim czy Bonieckim (tym z Obludnika Powszechnego) oraz
          bardzo wielu im podobnym sposrod duchowienstwa, jest prawdziwym Polakiem i
          prowdzi prawdziwe katolicki Kosciol, ktorego politycznie poprawni kewacy twego
          typu nie moga scierpiec za mowienie prawdy.
          • szczamnapis Broń Boże naszą Ojczyznę przed takimi "polakami" 29.07.07, 01:31
            jak rydzyk, bo o tobie już nie wspomnę. Małe litery zostały użyte z rozmysłem-są
            tak małe jak twój mokry rozumek.
    • slavik222 Ubezwłasnowolnić Komucho-Lewicę. Ich miejsce... 29.07.07, 08:22
      ... w pierdlu, a nie w sejmiku.
      • szczamnapis upał ci zaszkodził, moherku? 29.07.07, 13:22
        skąd uciekłeś?
        • slavik222 Re: upał ci zaszkodził, moherku? 29.07.07, 13:32
          ..ale merytorycznie, napisz,że to nieprawda co napisałem,że bierut, berman i
          wszyscy inni wszyscy ludkowie z PRL-u to byli uczciwi ludzie,że AK-owcom to
          zaplute karły reakcji,że należały sie im się KS-y,że Katyń to pryszcz, że
          skasownie polskiej inteligencji to gwóźdź w oko kapitalizmu i że nie matura
          lecz chęć szczera pozwoliła stworzyść nową klasę, że należy słuchać Brukseli
          jak się kiedyś słuchało Moskwy....
          • szczamnapis a jednak upał ci zaszkodził, moherku 29.07.07, 13:56
            co ma wspólnego szopiński z bermanem? i jak to się ma to do porąbanego eckarta
            czy jak tam się pisze? Moze szopiński rozstrzeliwał polskich oficerów w katyniu?
            • wet3 Re: szczamnaopis 29.07.07, 15:28
              szczamnapis napisał:

              > co ma wspólnego szopiński z bermanem? i jak to się ma to do porąbanego eckarta
              > czy jak tam się pisze? Moze szopiński rozstrzeliwał polskich oficerów w
              katyniu
              > ?

              Czys ty sie denaturatu nachlal?
              • adas341 ciepłe posadki w word-ach stracili to szczekają 30.07.07, 10:40
                komunistyczny plankton drze morde bo im Eckardt odebrał ciepłe posadki.
                Siedzieli sobie zomowcy i inni zbrodniarze na ciepłych posadkach i do tego
                ubecka emeryturka. Komunistyczne stwory poprzednich kadencji tak pozałatwiały
                swoim sługusom a przyszedł Eckardt to zrobił porządek i sie wkurzają bo nie ma
                na chlanie. taka prawda jest tego całego szczekania komunistycznego planktonu -
                zresztą mieli okazję przypomnieć o sobie - bo większość już myślała, że ich nie
                usłyszy.
                • wet3 Re: ciepłe posadki w word-ach stracili to szczeka 31.07.07, 03:10
                  adas341 napisał:

                  > komunistyczny plankton drze morde bo im Eckardt odebrał ciepłe posadki.
                  > Siedzieli sobie zomowcy i inni zbrodniarze na ciepłych posadkach i do tego
                  > ubecka emeryturka. Komunistyczne stwory poprzednich kadencji tak pozałatwiały
                  > swoim sługusom a przyszedł Eckardt to zrobił porządek i sie wkurzają bo nie ma
                  > na chlanie. taka prawda jest tego całego szczekania komunistycznego
                  planktonu -
                  > zresztą mieli okazję przypomnieć o sobie - bo większość już myślała, że ich
                  nie
                  > usłyszy.

                  Dzieki grubej kresze Mazowieckiego komuchy mialy ponad 16 lat czasu aby sie
                  wygodnie pousadawiac. A teraz po orzeczeniu TK lustracji oraz dekomunizacji nie
                  bedzie. Komuna trzyma sie jak za dawnych lat i na dodatek atakuje. Quo vadis
                  Polonia?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka