realista333
04.04.08, 08:31
Według specjalistów niezależnych od prezydenta Zaleskiego, most przy
Wschodniej jest bez sensu. Mimo to Zaleski upiera się przy tej lokalizacji,
choć trzeba do niej wybudować więcej estakad, tuneli i tras dojazdowych.
Wszystko po to, żeby połączyć Rubinkowo z Rudakiem, bo do tego by się to
sprowadzało. Analizy speców (niezależnych od Zaleskiego) mówią, że w
niewielkim stopniu przeniesie on ruch tranzytowy z mostu Piłsudskiego.
Do mostu zbudowanego w Płocku, który nie był podłączony do żadnej drogi
trochę mu brakuje. Dobrze, że prokuratura zbada sprawę mostu, a szczególnie
wykupu gruntów.